Royal Canin

564 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Royal Canin Dog Royal Canin Size Medium Ageing 10+ - 15 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $107.32 $7.15/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Pug 25 Adult 3kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $31.08 $10.36/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $41.53 $2.31/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Cavalier King Charles 27 Adult7,5kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $61.46 $8.19/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Dose Mini Adult Light 195g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.07 $10.62/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Dose Starter Mousse 195g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.44 $17.64/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Dose Mini Mature +8 195g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.07 $10.62/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Dose Mini Adult Beauty 195g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.07 $10.62/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Dose Mini Junior 195g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.07 $10.62/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Size X-Small Mature +8 3kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $29.17 $9.72/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Special Club TRAD 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $50.89 $3.39/kg

  • Royal Canin Dog RC Club Special Performance Junior 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $53.03 $3.54/kg

Royal Canin
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account