Royal Canin
-
Royal Canin Feline Royal Canin Mother&Babycat karma sucha dla kotek w okresie ciąży, laktacji i kociąt od 1 do 4 miesiąca 400g
Royal Canin Mother & Babycat karma sucha dla kotek w okresie ciąży, laktacji i kociąt od 1 do 4 miesiąca życiaKotki w ciąży i laktacji oraz kocięta od 1 do 4 miesiąca życiaPełnoporcjowa zbilansowana karma dla kotek w okresie ciąży i laktacji oraz dla kociąt w pierwszym etapie wzrostu (od 1 do 4 miesiąca życia) i w okresie odsadzania Wspomaganie organizmu kotek i kociąt. Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych kotki oraz wspomaganie wczesnego wzrostu kociąt Silny układ odpornościowy. Udowodnione działanie kompleksu składników, sprzyjających zdrowemu rozwojowi układu odpornościowego. Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu. Wspieranie mikrobiomu. Prebiotyki i wysokostrawne białka sprzyjają zdrowej równowadze flory jelitowej.SKŁADSuszone białko drobiowe, tłuszcze zwierzęce, mąka kukurydziana, gluten pszenny*, ryż, hydrolizowane białka zwierzęce, produkty z drożdży, wysłodki buraczane, włókno roślinne, olej sojowy, minerały, olej rybny, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów i beta-glukanów) (0,30%), olej z alg Schizochytrium sp. (źródło kwasów DHA), mączka z aksamitki.*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.DODATKI (na 1 kg karmy):Dodatki dietetyczne: Witamina A: 25500 UI, Witamina D3: 1000 UI, Witamina E: 550 mg/kg, Witamina C: 220 mg/kg, Żelazo (3b103): 33 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,3 mg, Miedź (3b405, 3b406): 10 mg, Mangan (3b502, 3b504): 43 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 130 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,04 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.Analiza:Białko surowe: 34% - Oleje i tłuszcze surowe: 25% - Popiół surowy: 7,3% - Włókno surowe: 1,7%DAWKOWANIE: Waga kota Wiek w miesiącach g/dzień minimalna porcja 0,4 kg 1 26 1 kg 2 45 1,3 kg 3 56 2 kg 4 61 Kotka ciężarna - waga Kotka ciężarna - dawkowanie (g) 3 tydzień ciąży 9 tydzień ciąży 3 kg 50 78 4 kg 62 95 5 kg 72 112 8 kg 101 156 Kotka karmiąca karmić według zapotrzebowania Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 10 kgSłowa kluczowe: kociaka, małego kotka, kotka w ciąży, kotka karmiąca
$9.94 $24.85/kg
-
ROYAL CANIN Royal Canin Sensible – Cat food for sensitive digestion
Some cats have sensitive digestions, which can lead to soft stools or diarrhea. These cats require food that supports their digestion and ensures optimal nutrient absorption. Royal Canin Sensible is specially formulated to improve digestion and contribute to a balanced intestinal flora. Key Benefits of Royal Canin Sensible Supports sensitive digestion: with LIP proteins that are more than 90% digestible. Optimal absorption: ensures that fewer undigested residues remain in the intestines. Balanced intestinal flora: due to the addition of beet pulp and Fructo-Oligo-Saccharides (FOS). Complete food: completely tailored to the nutritional needs of adult cats. Contents Packaging Weight Bag 400 g Bag 2 kg Compound Rice, animal fats, maize, vegetable protein isolate*, dehydrated pork protein*, hydrolysed animal proteins, beet pulp, fish oil, minerals, vegetable fibres, soya oil, fructo-oligo-saccharides, dehydrated poultry protein, wheat flour, wheat, maize gluten, yeast and parts thereof. *LIP: high-quality proteins that are highly digestible. Analytical constituents Crude protein: 33.0% Crude fat: 22.0% Crude ash: 7.4% Crude fiber: 1.6% Additives Vitamin A: 18,500 IU/kg Vitamin D3: 1,000 IU/kg Iron: 38 mg/kg Iodine: 3.8 mg/kg Copper: 12 mg/kg Manganese: 50 mg/kg Zinc: 150 mg/kg Selenium: 0.10 mg/kg Nutritional advice Cat weight Daily amount 3 kg 40 g 4 kg 50 g 5 kg 65 g 6 kg 75 g It is recommended to divide the daily amount over at least two meals. Always provide fresh drinking water. About Royal Canin Royal Canin, founded in France in 1968, is a global leader in high-quality, scientifically proven pet food. Each formula is tailored to the specific needs of cats based on age, lifestyle, and health. With Royal Canin Sensible, you give your cat with sensitive digestion the optimal support for healthy and balanced digestion.
$9.89 - $35.36$24.73/kg
-
Royal Canin Royal Canin Feline Urinary Care - 10 Kg
$85.79 $8.58/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline Indoor 7+ - 3,5
$50.76 $14.50/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline Siamese
$9.19 - $88.92$22.98/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline Dental Care
$10.29 - $102.79$25.73/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline British Shorthair Kitten - 10 kg
$102.85 $10.29/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline Light Weight Care
$28.79 - $86.60$14.40/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline Kitten Sterilised
$7.98 - $47.23$19.95/kg
-
Royal Canin Rasse Royal Canin Feline Norwegian Forest Cat - 10 kg
$90.59 $9.06/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline Indoor Long Hair
$44.57 - $80.01$11.14/kg
-
Royal Canin Cat Royal Canin Feline Kitten - 4 kg
$48.04 $12.01/kg