Royal Canin

564 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Maine Coon Kitten - 10 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $87.36 $8.74/kg

  • Royal Canin Cat RC Feline Sterilised +7

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $20.68 - $40.33$13.79/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Hairball Care - 10 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $85.74 $8.57/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $19.27 $18.89/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $19.27 $18.89/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.24 $16.62/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Ageing Sterilised +12 4kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $46.10 $11.53/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Ageing Sterilised +12 2kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $34.55 $17.28/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Ageing Sterilised +12 400g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $9.13 $22.83/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $23.57 $23.11/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Pug Adult - 500 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $7.57 $15.14/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Medium Adult 7+

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $66.33 - $103.88$6.63/kg

Royal Canin
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account