Royal Canin

564 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Royal Canin Dog Royal Canin Medium Junior

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $34.55 - $103.88$8.64/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Rottweiler Puppy - 3 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $29.47 $9.82/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Size X-Small Junior - 3 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $27.62 $9.21/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Dachshund Adult 7,5kg - 7,5 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $72.68 $9.69/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Boxer Adult - 3 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $26.46 $8.82/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin X-Small Adult 8+ - 3 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $26.46 $8.82/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Maxi Adult

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $29.93 - $60.72$7.48/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Labrador Retriever Junior - 3 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $29.75 $9.92/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - 7,5 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $74.99 $10.00/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Pudel Adult

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $19.53 - $61.47$13.02/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Cocker Adult - 12 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $69.21 $5.77/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin West Highland Terrier Adult

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $6.92 - $17.79$11.86/kg

Royal Canin
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account