Wolfsblut

292 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Wolfsblut Dog Polar Night - renifer i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Polar Night - renifer i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Polar Night – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłychWolfsblut Polar Night to unikalna formuła stworzona z myślą o psach poszukujących oryginalnych, naturalnych smaków inspirowanych surową północą. Wysoka zawartość świeżego mięsa renifera (aż 50%) w połączeniu z suszoną koniną i tłuszczem końskim dostarcza pełnowartościowego białka i energii, wspierając kondycję oraz siłę Twojego psa.Bezzbożowa receptura, bez dodatku kurczaka, idealnie sprawdzi się u psów z alergiami i wrażliwym przewodem pokarmowym.Naturalna moc dziczyzny z arktycznych rejonów✔ Świeże mięso renifera – wysokiej jakości, lekkostrawne białko.✔ Suszona konina i tłuszcz koński – bogate w żelazo i cenne kwasy tłuszczowe.✔ Białko grochu – dodatkowe źródło energii i aminokwasów.Wspierająca zdrowie kompozycja roślinna✔ Słodkie ziemniaki – lekkostrawne źródło węglowodanów bez glutenu.✔ Warzywa: dynia, pasternak, marchew, burak, fasola zielona – wspierają trawienie i pracę jelit.✔ Zioła i superfoods: koper włoski, topinambur, tymianek, oregano, pietruszka, mięta, aksamitka, mniszek lekarski – naturalne wsparcie układu pokarmowego i odporności.✔ Owoce jagodowe: jeżyna, malina, czarna jagoda, czarna porzeczka, borówka brusznica, aronia, czarny bez – bogate źródło antyoksydantów.✔ Szpinak, algi morskie, siemię lniane – źródła błonnika, witamin i mikroelementów.✔ Żeń-szeń i głóg – wspomagają odporność i ogólną witalność.✔ Prebiotyki MOS i FOS – wspierają zdrową florę bakteryjną jelit.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – pomaga ograniczyć nieprzyjemny zapach odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Polar Night?To wyjątkowa karma oparta na mięsie renifera – doskonała alternatywa dla psów z alergiami pokarmowymi. Naturalna, bezzbożowa i bogata w składniki wspierające zdrowie, łączy siłę dziczyzny z mądrością natury.Wolfsblut Polar Night – bo zdrowe odżywianie zaczyna się od zrozumienia natury Twojego psa. 🦌🍠🌿SkładnikiŚwieży renifer 50%, bataty 22%, groszek, białko grochu, tłuszcz koński, dynia 1%, pasternak, koper włoski, bulion warzywny, minerały, topinambur, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, szpinak, pomidory, marchew, wodorosty, siemię lniane, buraki, fasolka szparagowa, pokrzywa, głóg, żeń-szeń, mięta pieprzowa, nagietek, suszona żurawina, mniszek lekarski 0,03%, mannanooligosacharydy (prebiotyczne MOS), fruktooligosacharydy (prebiotyczne FOS), owoce dzikiej róży, czarna porzeczka, jeżyny 0,02%, czarny bez, ekstrakt z juki schidigera, maliny 0,01%, borówki 0,01%, aronia.Analiza składu białko 24% tłuszcz 10% błonnik 3,5% popiół 10% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna 1 - 5 kg 30 - 90 g 5 -15 kg 90 - 210 g 15 - 25 kg 210 - 310 g 25 - 35 kg 310 - 400 g 35 - 45 kg 400 - 480 g 45+ kg 480+ g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $30.60 $15.30/kg

  • Wolfsblut Dog Wide Plain - konina i bataty 500g

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Wide Plain - konina i bataty 500g

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Wide Plain – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłychWolfsblut Wide Plain – konina to wysokiej jakości, monobiałkowa karma bezzbożowa, stworzona zgodnie z zasadą żywienia wilka – przodka psa. Receptura oparta została na aż 51% mięsa końskiego (w tym świeżej i suszonej koninie oraz tłuszczu końskim), co czyni ją doskonałym wyborem dla psów z alergiami pokarmowymi oraz w diecie eliminacyjnej.To karma hipoalergiczna, niezawierająca kurczaka – idealna dla psów z nadwrażliwością na popularne źródła białka.Naturalna dieta inspirowana naturą wilka✔ Monobiałkowa formuła – jedno źródło białka zwierzęcego (konina) – idealna dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.✔ Tłuszcz i mięso z jednego źródła – wyjątkowo czysta receptura o niskim potencjale alergizującym.✔ Bezzbożowa receptura – bez kukurydzy, pszenicy i glutenu – lekkostrawna i przyjazna dla układu pokarmowego.Dlaczego konina?✔ Rzadkie i delikatne źródło białka – doskonałe dla psów z nietolerancją pokarmową.✔ Naturalnie bogata w żelazo i witaminy z grupy B – wspiera energię, metabolizm i dobre samopoczucie.✔ Tłuszcz koński – lekkostrawny i dobrze przyswajalny tłuszcz zwierzęcy – źródło energii i zdrowych kwasów tłuszczowych.Warzywa, zioła i superfoods – wsparcie dla zdrowia i odpornościWolfsblut Wide Plain to nie tylko mięso – to także starannie dobrane warzywa, owoce i zioła inspirowane naturalną dietą dzikiego wilka:✔ Bataty, dynia i ciecierzyca – źródło naturalnych węglowodanów, błonnika i składników odżywczych.✔ Topinambur, koper włoski i siemię lniane – wspierają zdrowe trawienie i równowagę mikroflory jelitowej.✔ Zioła (tymianek, oregano, majeranek, szałwia, pietruszka) – wspomagają odporność, działają przeciwzapalnie i wspierają układ pokarmowy.✔ Mniszek lekarski, głóg i żeń-szeń – naturalne adaptogeny dla wzmocnienia zdrowia i witalności.✔ FOS i MOS – prebiotyki wspierające zdrową florę jelitową.✔ Ekstrakt z Yucca Schidigera – naturalne wsparcie dla układu trawiennego i redukcji zapachu odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Wide Plain?To karma, która łączy naturalne składniki, wysoką zawartość mięsa i funkcjonalne dodatki roślinne, tworząc pełnowartościowy posiłek inspirowany dietą dzikiego wilka. Bez zbóż, bez kurczaka, bez kompromisów.Z Wolfsblut dajesz swojemu psu to, co najlepsze z natury – dla zdrowia, energii i długiego życia u boku swojego człowieka. 🐺🌿Składnikikonina 51% (w tym świeża konina 26%, suszona konina 17%, tłuszcz koński 8%), bataty 28%, dynia, pasternak, ciecierzyca, białko grochu, minerały, koper włoski, topinambur, siemię lniane, pomidory, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka 0,1%, szałwia 0,1%, głóg 0,05%, mniszek, żeń-szeń, MOS, FOS, ekstrakt z Yucca SchidigeraAnaliza składu białko 26% tłuszcz 16% błonnik 3,5% popiół 9,5% Dawkowanie: Waga psa     Dawka dzienna 1 – 5 kg 30 – 90 g 5 – 15 kg 90 – 200 g 15 – 25 kg 200 – 280 g 25 – 35 kg 280 – 370 g 35 – 45 kg 370 – 450 g + 45 kg +450 g  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $10.63 $21.26/kg

  • Wolfsblut Dog Wild Pacific - ryby i ziemniaki 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Wild Pacific - ryby i ziemniaki 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut Wild Pacific – Karma pełna ryb dla psaKarma Wolfsblut Wild Pacific to pełnowartościowa, zrównoważona dieta stworzona z myślą o psach ceniących smak ryb oraz zdrowe składniki pochodzenia roślinnego. Zawierająca aż 48% ryb, ta karma oddaje naturalny sposób żywienia, inspirowany instynktami wilka, którego dieta w dzikim środowisku składała się głównie z białka zwierzęcego, w tym ryb, połączonego z wartościowymi roślinami. Wolfsblut Fish & Vegetables to doskonały wybór dla psa, który wymaga lekkostrawnej, odżywczej i pełnowartościowej karmy.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Wild Pacific? 48% ryb najwyższej jakości:Karma zawiera różnorodne źródła białka zwierzęcego: świeży łosoś, śledź, pstrąg, białoryb, krewetki oraz olej z łososia. Te składniki są doskonałym źródłem łatwo przyswajalnego białka, nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 oraz witamin, które wspierają zdrowie skóry, sierści oraz układu sercowo-naczyniowego psa.  Ziemniaki i dynia:Lekkostrawne węglowodany, które dostarczają energii i błonnika. Ziemniaki są źródłem witaminy C oraz B6, natomiast dynia wspomaga zdrowie jelit i trawienie.  Ciecierzyca:Roślinne źródło białka i błonnika, które wspiera trawienie i poprawia kondycję układu pokarmowego.  Algi morskie i spirulina:Bogate w witaminy, minerały i mikroelementy, które wspierają układ odpornościowy, zdrowie skóry oraz pomagają w detoksykacji organizmu.  Zioła i rośliny:Tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, rokitnik zwyczajny, ostropest plamisty, pokrzywa oraz głóg to naturalne składniki, które wspierają zdrowie układu pokarmowego, poprawiają trawienie i wspomagają procesy detoksykacyjne w organizmie.  Prebiotyki MOS i FOS:Mannooligosacharydy (MOS) i fruktooligosacharydy (FOS) to naturalne prebiotyki, które wspierają rozwój zdrowej flory bakteryjnej w jelitach, poprawiając trawienie i wchłanianie składników odżywczych.  Ekstrakt z juki Schidigera:Pomaga w redukcji nieprzyjemnego zapachu odchodów, wspierając zdrowie układu pokarmowego. Korzyści płynące z każdego składnika: Rybne białko (łosoś, śledź, pstrąg, krewetki) – Doskonałe źródło wysokiej jakości białka, Omega-3, witamin i minerałów, które wspierają zdrowie skóry, sierści i układu sercowo-naczyniowego. Ziemniaki i dynia – Naturalne źródło błonnika, wspomagające trawienie i regulujące poziom cukru we krwi. Ciecierzyca – Roślinne źródła białka i błonnika, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Algi morskie i spirulina – Źródła witamin i minerałów, które wspierają układ odpornościowy i poprawiają kondycję skóry. Zioła i rośliny – Naturalne składniki wspomagające zdrowie układu pokarmowego i detoksykację organizmu, poprawiające trawienie i kondycję psa. Prebiotyki – Wspierają zdrową florę bakteryjną, poprawiając procesy trawienne i wchłanianie składników odżywczych. Wolfsblut Wild Pacific – Naturalne zdrowie i smakKarma Wolfsblut Wild Pacificto pełnowartościowa dieta, która dostarcza psu wszystkiego, co niezbędne do utrzymania zdrowia i energii. Zrównoważony skład, oparty na wysokiej jakości rybach i roślinnych składnikach, zapewnia optymalną ilość białka, witamin i minerałów, które wspierają zdrowie psa. Wybierz Wolfsblut Fish & Vegetables i zapewnij swojemu psu pełnowartościowy, naturalny posiłek, który pomoże mu cieszyć się zdrowiem i witalnością przez długie lata!Składnikiryby 48% (w tym łosoś świeży 13%, łosoś suszony 8%, śledź suszony 8%, białoryb suszony 8%, pstrąg świeży 8%, suszone krewetki 3%), ziemniaki 34%, olej z łososia, ciecierzyca, pasternak, dynia, bulion z łososia, koper włoski, minerały, słonecznik 0,3%, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka 0,1%, szałwia, pomidor, spirulina, algi morskie 0,04%, ostropest plamisty, mniszek lekarski,  pokrzywa, głóg, żeń-szeń, MOS, FOS, anyż, kozieradka,  ekstrakt z juki Schidigera.Analiza składu Białko 28% Tłuszcz 17% Błonnik 3% Popiół 10% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna 1 -  5 kg 30 - 90 g 5 -15  kg 90 - 200 g 15 - 25 kg 200 - 280 g 25 - 35 kg 280 - 360 g 35 - 45 kg 360 - 440 g 45+ kg 440+ g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $27.62 $13.81/kg

  • Wolfsblut Dog Wide Plain Small - konina i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Wide Plain Small - konina i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Wide Plain Small – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych ras małychWolfsblut Wide Plain Small to wyjątkowa formuła dla psów ras małych, które potrzebują lekkostrawnej, monobiałkowej diety bez kurczaka i zbóż. Receptura opiera się aż na 51% mięsa z koniny – w tym świeżej (26%) i suszonej – czyli źródła pełnowartościowego białka o niskim potencjale alergizującym.Karma nie zawiera kurczaka ani zbóż, dzięki czemu doskonale sprawdza się u psów z nietolerancjami pokarmowymi i delikatnym układem trawiennym.Naturalna moc dziczyzny z bezkresnych stepów✔ Konina – wysokiej jakości, dobrze przyswajalne białko dla silnych mięśni i zdrowej energii.✔ Tłuszcz koński – bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, wspiera zdrową skórę i lśniącą sierść.Wspierająca zdrowie kompozycja roślinna✔ Bataty – naturalne źródło energii, bogate w błonnik i wolne od glutenu.✔ Warzywa: dynia, pasternak, ciecierzyca – ułatwiają trawienie i poprawiają perystaltykę jelit.✔ Topinambur i koper włoski – wspierają równowagę mikroflory jelitowej.✔ Superfoods: aronia, malina, jeżyna, czarna porzeczka, czarny bez – antyoksydanty i witaminy wzmacniające odporność.✔ Zioła: tymianek, majeranek, pietruszka, szałwia – działają przeciwzapalnie i wspierają metabolizm.✔ Pokrzywa, głóg, mniszek lekarski, żeń-szeń – wspomagają naturalną odporność i detoksykację.✔ Prebiotyki MOS i FOS – poprawiają trawienie i wspierają zdrową florę jelitową.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – ogranicza nieprzyjemny zapach odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Wide Plain Small?To monobiałkowa karma z koniną bez kurczaka i zbóż – idealna dla psów z alergiami, wrażliwym żołądkiem oraz wymagającą florą jelitową. Naturalna, smakowita i odpowiednio zbilansowana.Wolfsblut Wide Plain Small – bo zdrowe odżywianie zaczyna się od zrozumienia natury Twojego psa. 🐎🍠🌿Składnikikonina 51% (w tym świeża konina 26%, suszona konina 17%, tłuszcz koński 8%), bataty 28%, dynia, pasternak, ciecierzyca, białko grochu, minerały, koper włoski, topinambur, siemię lniane, pomidory, aronia, jeżyna, malina, czarna porzeczka, czarny bez, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, mannooligosacharydy (MOS), fruktooligosacharydy (FOS), ekstrakt z yucca Schidigera, pokrzywa, głóg, mniszek, żeń-szeńAnaliza składu białko 26% tłuszcz 16% błonnik 3,5% popiół 9,5% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna 1 - 2 kg 30 - 50 g 2 - 3 kg 50 - 60 g 3 - 4 kg 60 - 70 g 4 - 5 kg 70 - 90 g 5 - 7 kg 90 - 110 g 7 - 10 kg 110 - 140 g 10 - 15 kg 140 - 190 g 15 - 20 kg 190 - 240 g 20+ kg 240+ g   

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $33.66 $16.83/kg

  • Wolfsblut Dog Black Marsh - bawół i dynia 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Black Marsh - bawół i dynia 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Black Marsh – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłychWolfsblut Black Marsh to wyjątkowa formuła oparta na egzotycznym mięsie bawołu indyjskiego (aż 55%), które rzadko pojawia się w diecie psa, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako źródło białka w diecie eliminacyjnej. Zawiera aż 52% świeżego mięsa oraz suszone mięso bawołu (3%), bez obecności innych źródeł białka zwierzęcego.Dzięki monobiałkowej formule oraz braku kurczaka, karma ta jest hipoalergiczna i szczególnie polecana dla psów z nadwrażliwościami pokarmowymi. Zastosowany tłuszcz koński dodatkowo wspiera funkcjonowanie organizmu i stanowi cenne źródło energii – a pochodzi również z alternatywnego źródła, niepowiązanego z popularnymi alergenami.Dzika natura w misce Twojego psa✔ Bawół indyjski – wyjątkowe, lekkostrawne źródło białka, idealne przy alergiach i nietolerancjach.✔ Bezzbożowa receptura – o niskim indeksie glikemicznym i wysokiej przyswajalności.✔ Brak kurczaka – idealna dla psów na diecie hipoalergicznej.Bogactwo naturalnych warzyw, owoców i ziółW trosce o zdrowie i odporność psa, Wolfsblut Black Marsh oferuje naturalne superfoods:✔ Słodkie ziemniaki, dynia, pasternak, topinambur i buraki – wspierają trawienie, stabilizują poziom cukru we krwi.✔ Szpinak, marchew, zielona fasola i koper włoski – bogate w witaminy i błonnik.✔ Jeżyna, malina, czarna jagoda, porzeczka, aronia, bez czarny, borówka brusznica – źródła naturalnych antyoksydantów.✔ Zioła: tymianek, oregano, majeranek, szałwia, pietruszka, mięta pieprzowa, mniszek, aksamitka, żeń-szeń, głóg – wspomagają układ odpornościowy, trawienny i detoksykację.✔ MOS i FOS – naturalne prebiotyki, które wspierają zdrową florę jelitową.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – działa korzystnie na przewód pokarmowy i pomaga redukować zapach odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Black Marsh?To karma, która łączy dzikość natury z precyzją nowoczesnego żywienia – bez kompromisów, bez zbóż, bez kurczaka, z pełną troską o potrzeby psów wrażliwych.Wolfsblut Black Marsh – bo zdrowe odżywianie zaczyna się od zrozumienia natury Twojego psa. 🐃🍠🌿Składnikibawół indyjski 55%, (w tym świeże mięso bawołu indyjskiego 52%, suszone mięso bawołu indyjskiego 3%), słodkie ziemniaki 27%, dynia, tłuszcz koński, przecier pomidorowy, pasternak, topinambur, szpinak, minerały, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, jeżyna 0,1%, malina 0,1%, czarna jagoda 0,1%, czarna porzeczka, bez czarny, aronia, marchew, koper włoski 0,03%, algi morskie, siemię lniane, burak, fasola zielona, pokrzywa, głóg, żeń-szeń, mięta pieprzowa, aksamitka, borówka brusznica, mniszek 0,1%, mannooligosacharydy (MOS), fruktooligosacharydy (FOS), ekstrakt z juki SchidigeraAnaliza składu Białko 22% Tłuszcz 11% Błonnik 4% Popiół 8,5% Dawkowanie: Waga psa    Dawka dzienna 1 - 5 kg 30 - 90 g 5 -15 kg 90 - 210 g 15 - 25 kg 210 - 310 g 25 - 35 kg 310 - 400 g 35 - 45 kg 400 - 480 g 45+ kg 480+ g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $30.58 $15.29/kg

  • Wolfsblut Dog Blue Mountain - dziczyzna i owoce leśne 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Blue Mountain - dziczyzna i owoce leśne 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Blue Mountain – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłychWolfsblut Blue Mountain to wyjątkowa, biologicznie odpowiednia formuła oparta na 46% mięsa dzikich zwierząt, w tym świeżej dziczyźnie (26%) i króliku (świeżym i suszonym – łącznie 20%). Taka kompozycja białek zapewnia wysoką przyswajalność, doskonałą smakowitość oraz jest zbliżona do diety, jaką instynktownie wybierałby wilk – przodek Twojego psa.Co ważne – receptura nie zawiera kurczaka, dzięki czemu karma jest hipoalergiczna, odpowiednia dla psów z nadwrażliwościami pokarmowymi i delikatnym układem trawiennym.Naturalna siła dziczyzny i królika – dzikość natury w misce✔ Dziczyzna i królik – lekkostrawne, aromatyczne mięsa o niskim potencjale alergizującym.✔ Tłuszcz jagnięcy – bogate źródło energii i niezbędnych kwasów tłuszczowych.✔ Wywar z jagnięciny – wzmacnia smak i poprawia apetyt nawet u wybrednych psów.Dzika roślinność i owoce leśne – kompleksowe wsparcie organizmu✔ Ziemniaki, dynia, ciecierzyca – wartościowe źródła błonnika i energii bez zbóż.✔ Zioła (tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia) – wspierają układ pokarmowy i odporność.✔ Superfoods: topinambur, siemię lniane, pasternak, koper włoski, borówka brusznica, jabłko, banan – dla zdrowego trawienia i błyszczącej sierści.✔ Owoce leśne (jeżyna, malina, czarna jagoda, porzeczka, bez czarny, aronia) – naturalne źródło przeciwutleniaczy.✔ Zioła wspomagające: pokrzywa, głóg, żeń-szeń, nagietek, lubczyk, mniszek, anyż, kozieradka – działają tonizująco, oczyszczająco i wzmacniająco.✔ Prebiotyki MOS i FOS – dla równowagi mikroflory jelitowej.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – naturalna redukcja zapachu odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Blue Mountain?To karma hipoalergiczna i wolna od zbóż, która w naturalny sposób wspiera zdrowie Twojego psa – od odporności po zdrowe trawienie.Wolfsblut Blue Mountain – bo zdrowe odżywianie zaczyna się od zrozumienia natury Twojego psa. 🦌🐇🍃Składnikidziczyzna 46% (świeża dziczyzna 26%, suszony królik 15%, świeży królik 5%), ziemniaki 23%, tłuszcz jagnięcy 6%, ciecierzyca, białko grochu, dynia, włókno grochu, bulion jagnięcy 2%, koper włoski, pasternak, minerały, topinambur 0,3%, siemię lniane, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka 0,1%, szałwia, pomidory, mannooligosacharydy (prebiotyczne MOS), fruktooligosacharydy (prebiotyczne FOS), lubczyk, marchew, jabłka, banany, pokrzywa, głóg, mniszek lekarski, żeń-szeń, owoce dzikiej róży, miód, anyż, kozieradka, czarna porzeczka, jeżyny 0,02%, czarny bez, ekstrakt z juki schidigera, maliny 0,01%, borówki 0,01%, jagody aronii.Analiza składu białko 30% tłuszcz 16% błonnik 4% popiół 8,5% wilgotność 8% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna 1 -  5 kg 30 - 90 g 5 - 15  kg 90 - 200 g 15 - 25 kg 200 - 280 g 25 - 35 kg 280 - 360 g 35 - 45 kg 360 - 440 g 45+ kg 440+ g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $30.60 $15.30/kg

  • Wolfsblut Dog Grey Peak - koza i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Grey Peak - koza i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Grey Peak – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłychWolfsblut Grey Peak – kozina i konina to unikalna, bezzbożowa i biologicznie odpowiednia karma, stworzona z myślą o wrażliwych psach i tych na diecie eliminacyjnej. Zawiera 46% mięsa pochodzącego z koziny i koniny, w tym świeżą kozinę (24%) i suszoną koninę z tłuszczem końskim (22%), stanowiące wysokiej jakości, hipoalergiczne źródła białka i tłuszczu – idealne dla psów z nietolerancjami i alergiami.Formuła bez kurczaka i zbóż wspiera zdrowie układu pokarmowego, a starannie dobrane warzywa, owoce i zioła tworzą pełnowartościowy posiłek inspirowany naturalną dietą dzikich psowatych.Naturalna siła koziny i koniny✔ Kozina – lekkostrawne i rzadko spotykane białko, polecane przy diecie eliminacyjnej.✔ Konina i tłuszcz koński – doskonała energia dla aktywnych psów, z niskim ryzykiem alergii.✔ Bez kurczaka, bez zbóż – hipoalergiczna receptura, odpowiednia dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.✔ Zbilansowana zawartość węglowodanów – bataty, ziemniaki i ciecierzyca dostarczają wolno uwalnianej energii.Bogactwo natury dla zdrowia i odpornościTa receptura opiera się na ponad 20 roślinnych składnikach, które wspierają zdrowie psa każdego dnia:✔ Topinambur, pasternak, koper włoski, włókna grochu, siemię lniane – wspomagają trawienie i prawidłową perystaltykę.✔ Jagody, maliny, jeżyny, czarna porzeczka, bez czarny, aronia – źródło naturalnych antyoksydantów chroniących komórki przed stresem oksydacyjnym.✔ Zioła: tymianek, oregano, majeranek, pietruszka, szałwia, kozieradka, anyż, lubczyk – wspierają metabolizm i działają łagodząco na przewód pokarmowy.✔ Spirulina, pokrzywa, głóg, żeń-szeń i mniszek – wzmacniają odporność i ogólną kondycję organizmu.✔ MOS i FOS – prebiotyki regulujące florę jelitową i poprawiające wchłanianie składników odżywczych.✔ Ekstrakt z Yucca Schidigera – zmniejsza nieprzyjemny zapach odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Grey Peak?To karma dla opiekunów, którzy szukają czystej i naturalnej diety opartej na mało popularnych, łatwostrawnych białkach zwierzęcych, bez dodatków zbóż, glutenu i kurczaka. Wolfsblut Grey Peak łączy w sobie dziką naturę, hipoalergiczność i bogactwo funkcjonalnych składników roślinnych, które kompleksowo wspierają zdrowie psa.Z Wolfsblut Grey Peak każdy posiłek Twojego psa będzie nie tylko smaczny, ale przede wszystkim zdrowy – zgodny z jego naturą. 🐺🌿Składniki:świeża kozina 24%, bataty 23%, konina 22% (w tym konina suszona 13%, tłuszcz koński 9%), ziemniaki, dynia, ciecierzyca, białko grochu, topinambur 1%, pasternak, koper włoski, włókna grochu, minerały, siemię lniane, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia 0,1%, jeżyna 0,1%, malina 0,1%, czarna jagoda 0,1%, czarna porzeczka, bez czarny, aronia, MOS, FOS, spirulina, lubczyk, pokrzywa, głóg, żeń-szeń, mniszek, anyż, kozieradka, ekstrakt z juki SchidigeraAnaliza składu: białko 26% tłuszcz 16% błonnik 3% popiół 9% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna 1 – 5 kg 30 – 90 g 5 – 15 kg 90 – 200 g 15 – 25 kg 200 – 280 g 25 – 35 kg 280 – 360 g 35 – 45 kg 360 – 440 g 45+ kg 440+ g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $30.60 $15.30/kg

  • Wolfsblut Dog Red Rock - kangur i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Red Rock - kangur i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Red Rock – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłychWolfsblut Red Rock – kangur i konina to wyjątkowa, bezzbożowa karma dla psów, inspirowana naturalną dietą wilka – przodka naszych czworonogów. Zawiera 30% świeżego mięsa z kangura oraz dodatek suszonej koniny i tłuszczu końskiego, dzięki czemu dostarcza wysokiej jakości białka o niskim potencjale alergizującym.To hipoalergiczna receptura, całkowicie wolna od kurczaka, idealna dla psów z alergiami i nadwrażliwościami pokarmowymi.Dieta oparta na naturalnych instynktach✔ Rzadkie, lekkostrawne białko z kangura – odpowiednie dla psów z nietolerancjami i dietą eliminacyjną.✔ Tłuszcz koński – jedno z najlepiej przyswajalnych źródeł energii dla aktywnych psów.✔ Brak zbóż, glutenu i kurczaka – karma przyjazna dla delikatnych żołądków.✔ Zbilansowana zawartość węglowodanów z ziemniaków, batatów i dyni – dla stabilnej energii przez cały dzień.Dlaczego kangur?✔ Egzotyczne mięso o wyjątkowo niskim potencjale alergizującym – świetna alternatywa dla najczęstszych źródeł białka.✔ Bogaty w białko i ubogi w tłuszcz – wspiera prawidłową sylwetkę i masę mięśniową.✔ Idealny składnik dla psów z wrażliwym układem pokarmowym.Warzywa, owoce i zioła – dla zdrowia i odpornościW Wolfsblut Red Rock znajdziesz pełnię natury – ponad 20 roślinnych składników, które wzmacniają odporność i wspierają trawienie:✔ Topinambur, pasternak, koper włoski, marchew i burak – naturalne źródła błonnika i prebiotyków.✔ Czarna jagoda, malina, jeżyna, borówka brusznica i czarna porzeczka – bogactwo antyoksydantów dla wsparcia układu odpornościowego.✔ Pokrzywa, szpinak, mniszek, algi morskie i nagietek – rośliny wspierające detoksykację i zdrowie skóry.✔ Zioła: tymianek, oregano, szałwia, majeranek, mięta pieprzowa, pietruszka – wspomagają układ trawienny i działają przeciwzapalnie.✔ FOS i MOS – naturalne prebiotyki wspierające zdrową mikroflorę jelitową.✔ Ekstrakt z Yucca Schidigera – ogranicza nieprzyjemny zapach odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Red Rock?To karma, która łączy unikalne, hipoalergiczne źródła białka z bogactwem roślinnych składników, tworząc naturalny, biologicznie odpowiedni posiłek dla Twojego psa. Bez zbóż, bez kurczaka, bez kompromisów – tylko to, co najlepsze z natury.Z Wolfsblut Red Rock dajesz swojemu psu pełnię zdrowia, siłę natury i smak, który pokocha od pierwszej miski. 🐾🌿SkładnikiŚwieże mięso z kangura 30%, ziemniaki 22%, bataty 16%, dynia 8%, białko grochu, suszona konina 4%, ciecierzyca, tłuszcz koński 3%, minerały, przecier pomidorowy, topinambur, pasternak, koper włoski, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, jeżyna 0,1%, malina 0,1%, czarna jagoda 0,1%, czarna porzeczka, bez czarny, aronia, szpinak, algi morskie, siemię lniane, marchew, burak, fasola zielona, pokrzywa, głóg, żeń-szeń, mięta pieprzowa, nagietek,borówka brusznica, mniszek 0,1%, Mannooligosacharydy (MOS prebiotyczne), fruktooligosacharydy (FOS prebiotyczne), ekstrakt z juki SchidigeraAnaliza składu Białko 23% Tłuszcz 9,5% Błonnik 4% Popiół 8,5% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna 1 -  5 kg 30 - 90 g 5 -15  kg 90 - 210 g 15 - 25 kg 210 - 310 g 25 - 35 kg 310 - 400 g 35 - 45 kg 400 - 480 g 45 kg + 480 g +

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $30.60 $15.30/kg

  • Wolfsblut Dog Wide Plain Puppy - konina i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Wide Plain Puppy - konina i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Wide Plain Puppy – pełnoporcjowa karma dla szczeniątWolfsblut Wide Plain Puppy to starannie opracowana formuła żywieniowa, stworzona specjalnie z myślą o potrzebach rosnących szczeniąt. Bogata w lekkostrawną koninę (aż 45%), w tym świeże mięso (35%) i suszone (10%) oraz tłuszcz koński (5%), dostarcza pełnowartościowego białka oraz zdrowych tłuszczów niezbędnych do prawidłowego rozwoju mięśni, kości i układu nerwowego.Receptura została wzbogacona o delikatne, bezglutenowe źródła węglowodanów oraz dobroczynne zioła, warzywa i owoce, by wspierać odporność oraz rozwój układu trawiennego.Naturalna moc koniny – idealna dla małych odkrywców✔ Konina – wysokiej jakości, lekkostrawne źródło białka i żelaza.✔ Tłuszcz koński – dostarcza energii oraz wspiera zdrowie skóry i sierści.Wspierające wzrost składniki roślinne i superfoods✔ Bataty i ciecierzyca – wartościowe źródła węglowodanów, wolne od glutenu.✔ Dynia, pasternak, topinambur – wspierają trawienie i pracę jelit.✔ Pomidor – źródło naturalnych antyoksydantów i witamin.✔ Zioła: tymianek, oregano, pietruszka, szałwia – działają wspomagająco i przeciwzapalnie.✔ Siemię lniane – naturalne źródło kwasów tłuszczowych omega i błonnika.Odporność i rozwój od pierwszych dni✔ MOS, FOS i nukleotydy – wspierają florę bakteryjną jelit, układ odpornościowy i regenerację tkanek.✔ Jeżyny, maliny, aronia, porzeczki – bogate w przeciwutleniacze, chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.✔ Pokrzywa, głóg, żeń-szeń, mniszek – wzmacniają organizm i wspomagają detoksykację.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – zmniejsza intensywność zapachu odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Wide Plain Puppy?To receptura, która zapewnia wszystko, czego potrzebuje Twój szczeniak, by zdrowo rosnąć i rozwijać się – lekkostrawne białko, wspierające jelita prebiotyki i kompozycję roślinną wspomagającą odporność. Idealna dla młodych psów z wrażliwym układem pokarmowym.Wolfsblut Wide Plain Puppy – bo zdrowy start zaczyna się od natury. 🐴🍠🌿Składniki:konina 45% (świeża konina 35%, suszona konina 10%), bataty 14%, groszek, białko ziemniaczane, dynia, tłuszcz koński 5%, koncentrat roślinny, ciecierzyca, pasternak, minerały, topinambur, siemię lniane, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka 0,1%, szałwia, mannanooligosacharydy (prebiotyczne MOS), fruktooligosacharydy (prebiotyczne FOS), pomidory, pokrzywa, głóg, mniszek lekarski, żeń-szeń, owoce dzikiej róży, czarne porzeczki, jeżyny, owoce bzu czarnego, ekstrakt z juki Schidigera, maliny, borówki 0,01%, jagody aronii 0,01%.Analiza składu: białko 31% tłuszcz 16% błonnik 3% popiół 9,5% Dawkowanie: Waga psa (kg) Wiek w miesiącach 2 3 4 5 6 - 7 8 - 10 11 - 14 15 - 20 Dzienna porcja (g) 1 - 2 50 50 50 50 - - - - 3 - 5 85 105 105 105 - - - - 6 - 10 110 155 160 165 165 175 - - 11 - 15 115 165 215 215 220 245 250 - 16 - 20 145 210 275 275 310 310 320 - 20 - 25 170 250 325 325 395 350 375 - 26 - 30 170 260 330 405 430 405 440 - 31 - 35 190 290 365 450 455 455 480 500 36 - 40 215 330 410 500 500 500 525 560 41 - 50 225 335 425 510 555 565 620 650 51 - 60 260 390 495 590 605 615 705 735 61 - 70 295 440 560 670 685 695 795 830 71 - 80 325 490 620 745 715 860 880 920  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $33.66 $16.83/kg

  • Wolfsblut Dog Black Bird Puppy - indyk i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Black Bird Puppy - indyk i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Black Bird Puppy – pełnoporcjowa karma dla szczeniątWolfsblut Black Bird Puppy to specjalnie opracowana formuła żywieniowa, stworzona z myślą o szczeniętach w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju. Zawiera aż 47% indyka – w tym świeże i suszone mięso – lekkostrawnego źródła wysokiej jakości białka, niezbędnego do budowy silnych mięśni i zdrowych tkanek.Karma nie zawiera zbóż ani kurczaka, co czyni ją odpowiednią również dla wrażliwych szczeniąt z tendencją do nietolerancji pokarmowych.Naturalna moc mięsa indyka✔ Indyk – lekkostrawne źródło wysokowartościowego białka, delikatne dla układu pokarmowego.✔ Tłuszcz z indyka – zapewnia energię i wspiera zdrową skórę oraz sierść.Delikatna formuła wspierająca rozwój szczeniąt✔ Immutop® – koncentrat topinamburu wspierający odporność i równowagę mikroflory jelitowej.✔ Nukleotydy – wspomagają rozwój układu odpornościowego i regenerację komórek.✔ Prebiotyki MOS i FOS – wspierają zdrowie jelit i odporność od najmłodszych miesięcy.Wspierająca zdrowie kompozycja roślinna✔ Słodkie ziemniaki i ciecierzyca – naturalne źródła węglowodanów, dostarczające energii bez glutenu.✔ Pasternak, pomidor i koper włoski – wspomagają trawienie i florę jelitową.✔ Superfoods: jeżyny, jagody, maliny, aronia, czarna porzeczka, bez czarny – bogactwo antyoksydantów wspierających rozwój i odporność.✔ Zioła: tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia – naturalne wsparcie trawienia i funkcji metabolicznych.✔ Siemię lniane – źródło kwasów omega-3 wspierających mózg i sierść.✔ Pokrzywa, mniszek, głóg – naturalne składniki wzmacniające organizm szczenięcia.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – pomaga ograniczyć nieprzyjemny zapach odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Black Bird Puppy?To pełnowartościowa karma bez zbóż i kurczaka, idealnie dopasowana do potrzeb rosnących psów. Zbilansowana, lekkostrawna i bogata w składniki wspierające odporność i rozwój od pierwszych miesięcy życia.Wolfsblut Black Bird Puppy – bo zdrowy start zaczyna się od zrozumienia natury Twojego szczeniaka. 🦃🍠🌿Składniki:Indyk 47% (świeży indyk 26%, suszony indyk 21%), słodkie ziemniaki 29%, tłuszcz z indyka 6%, białko ziemniaczane, dynia 4%, pasternak, siemię lniane, koper włoski, minerały, topinambur, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, mannanooligosacharydy (prebiotyczne MOS), fruktooligosacharydy (prebiotyczne FOS), pomidory, pokrzywa, głóg, mniszek lekarski, żeń-szeń, owoce dzikiej róży, czarna porzeczka, jeżyny 0,01%, jagody bzu czarnego, ekstrakt z juki Schidigera, maliny 0,01%, borówki 0,01%, jagody aronii.Analiza składu: białko           32 % tłuszcz 16 % włókno 3,5 % popiół 8,5 % Dawkowanie: Waga psa Wiek w miesiącach: 6 – 12 12 – 16 16 – 28 28 – 52 Dawka dzienna w gramach: 1 – 3 kg 50 – 85 60 – 100 70 – 110 60 – 100 3 – 5 kg 85 – 120 100 – 140 110 – 150 100 – 140 5 – 10 kg 120 – 150 140 – 170 150 – 180 140 – 170 10 – 15 kg 150 – 210 170 – 220 180 – 230 170 – 220 15 – 20 kg 210 – 235 220 – 260 230 – 270 220 – 260 20 – 25 kg 235 – 270 260 – 300 270 – 310 260 – 300 25 – 35 kg 270 – 320 300 – 360 310 – 370 300 – 360 35 – 45 kg 320 – 370 360 – 420 370 – 430 360 – 420 45 + kg 370 – 410 420 – 580 430 – 590 420 – 580

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $26.05 $13.03/kg

  • Wolfsblut Dog Black Bird Adult - indyk i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Black Bird Adult - indyk i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Black Bird – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłychWolfsblut Black Bird to starannie opracowana, biologicznie odpowiednia karma, której podstawą jest 45% indyka – w tym 26% świeżego mięsa, 19% suszonego oraz 7% tłuszczu z indyka. Dzięki zastosowaniu tylko jednego źródła białka zwierzęcego oraz wykorzystaniu tłuszczu pochodzącego z tego samego gatunku, produkt idealnie nadaje się dla psów z alergiami, nietolerancjami pokarmowymi i na diecie eliminacyjnej.Co ważne – w składzie nie znajdziesz kurczaka, co czyni Black Bird karmą hipoalergiczną.Naturalna siła indyka – lekkość i smak w jednym✔ Mięso z indyka – delikatne, lekkostrawne źródło białka, odpowiednie nawet dla wrażliwych psów.✔ Monobiałkowa formuła bez kurczaka – bezpieczeństwo i prostota żywienia.✔ Tłuszcz z indyka – naturalne źródło energii i smaku.Skład inspirowany wilczą dietą✔ Bataty i dynia – lekkostrawne źródła węglowodanów i błonnika, bogate w beta-karoten.✔ Pasternak, ciecierzyca, pomidory – różnorodność witamin i minerałów.✔ Topinambur i siemię lniane – wspierają trawienie i odporność.✔ Zioła śródziemnomorskie (tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia) – działają przeciwzapalnie i poprawiają smakowitość.✔ Owoce leśne (jeżyna, malina, czarna jagoda, czarna porzeczka, bez czarny, aronia) – bogactwo przeciwutleniaczy dla ochrony komórek.✔ Rośliny wspomagające (pokrzywa, głóg, mniszek, żeń-szeń) – naturalne wsparcie dla organizmu.✔ MOS i FOS – prebiotyki dla zdrowej flory jelitowej.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – pomaga redukować nieprzyjemny zapach odchodów.Dlaczego Wolfsblut Black Bird?To kompletna i naturalna dieta bez zbóż i kurczaka, dopasowana do potrzeb Twojego psa. Łączy smak, prostotę i bezpieczeństwo w codziennym żywieniu.Wolfsblut Black Bird – bo zdrowe odżywianie zaczyna się od zrozumienia natury Twojego psa. 🦃🍠🌿SkładnikiIndyk 45% (świeży indyk 26%, suszony indyk 19%), słodkie ziemniaki 37%, tłuszcz z indyka 7%, dynia 5%, pasternak, ciecierzyca, koper włoski, minerały, topinambur, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka 0,1%, szałwia, pomidory, pokrzywa, głóg, mniszek lekarski, żeń-szeń, mannanooligosacharydy (prebiotyczne MOS), fruktooligosacharydy (prebiotyczne FOS), owoce dzikiej róży, czarna porzeczka, jeżyny 0,02%, jagody bzu czarnego, ekstrakt z juki Schidigera, maliny 0,01%, borówki 0,01%, jagody aronii.Analiza składu białko           26% tłuszcz 16% włókno 3,5% popiół 8,5% Dawkowanie: Waga psa      Dawka dzienna 1 - 5 kg 30 - 90 g 5 -15 kg 90 - 200 g 15 - 25 kg 200 - 280 g 25 - 35 kg 280 - 360 g 35 - 45 kg 360 - 440 g 45+ kg 440+ g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $26.05 $13.03/kg

  • Wolfsblut Dog Black Bird Adult Small - indyk i bataty 2kg

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Black Bird Adult Small - indyk i bataty 2kg

    Out of stock

    Wolfsblut – bo natura wie najlepiej!Wolfsblut Dog Black Bird Adult Small – pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych ras małychWolfsblut Dog Black Bird Adult Small to starannie opracowana formuła dla dorosłych psów małych ras, która łączy wysokiej jakości mięso indyka z lekkostrawnymi warzywami i roślinami wspierającymi zdrowie. Delikatny indyk (łącznie 46% mięsa) jest źródłem lekkiego, dobrze przyswajalnego białka, idealnego dla wrażliwego układu pokarmowego małych psów.Receptura nie zawiera zbóż, dzięki czemu doskonale sprawdzi się u psów z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami.Naturalna moc indyka – lekkostrawnie i smacznie✔ Mięso z indyka – niskotłuszczowe, lekkostrawne źródło wysokiej jakości białka.✔ Tłuszcz z indyka – wspiera zdrową skórę, sierść i poziom energii.✔ Suszone mięso z indyka – skoncentrowane źródło składników odżywczych i smaku.Wspierająca zdrowie kompozycja roślinna✔ Słodkie ziemniaki i ciecierzyca – wartościowe, bezglutenowe źródła węglowodanów.✔ Warzywa i zioła: pasternak, koper włoski, pietruszka, tymianek, majeranek, oregano, szałwia – wspomagają trawienie i odporność.✔ Superfoods: malina, jeżyna, czarna jagoda, czarna porzeczka, bez czarny, aronia – naturalne źródła antyoksydantów i witamin.✔ Siemię lniane – bogate w kwasy omega-3 i błonnik.✔ Pomidory – źródło likopenu wspierającego zdrowie komórek.✔ Pokrzywa, głóg, mniszek lekarski – wzmacniają i oczyszczają organizm.✔ Immutop® – naturalne wsparcie odporności oparte na korzeniu cykorii.✔ Prebiotyki MOS i FOS – pomagają w utrzymaniu zdrowej flory jelitowej.✔ Nukleotydy – wspierają regenerację i zdrowie komórkowe.✔ Ekstrakt z juki Schidigera – redukuje nieprzyjemny zapach odchodów.Dlaczego warto wybrać Wolfsblut Dog Black Bird Adult Small?To pełnowartościowa karma z indykiem, stworzona specjalnie z myślą o potrzebach psów małych ras. Hipoalergiczna formuła bez zbóż, bogata w superfoods i naturalne składniki wspierające zdrowie i odporność.Wolfsblut Dog Black Bird Adult Small – bo zdrowe odżywianie zaczyna się od zrozumienia natury Twojego psa. 🦃🍠🌿Składniki:Mięso indyka (26%), słodkie ziemniaki (21%), suszone mięso z indyka (20%), tłuszcz z indyka, pasternak, ciecierzyca, białko ziemniaczane, minerały, koper włoski, Immutop®, siemię lniane, pomidory, tymianek, majeranek, oregano, pietruszka, szałwia, Mannooligosacharydy, fruktooligosacharydy, nukleotydy, malina, jagoda, czarna porzeczka, jagody bzu czarnego, aronia, jagoda, pokrzywa, głóg, jeżyna, mniszek lekarski, wyciąg z juki SchidigeraAnaliza składu: białko 32% tłuszcz 16% włókno 3,5% popiół 8,5% wapń 1,45% fosfor 1,24% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna 1 - 5 kg 30 – 100 g 5 -15 kg 100 – 220 g 15 - 25 kg 220 – 325 g 25 - 35 kg 325 – 420 g 35 - 45 kg 420 – 505 g + 45 kg + 505 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $27.66 $13.83/kg

Wolfsblut
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account