Wet dog food with lamb

98 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Dogz Finefood Classic N.10 Jagnięcina puszka 800g

    Dogz Finefood Dogz Finefood Classic N.10 Jagnięcina puszka 800g

    Out of stock

    Specjał dla psów – wartościowa karma dla naszych pupili. Dogz Finefood zawiera dużo mięsa i wartościowe dodatki. Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Nie zawiera GMO.Skład:Jagnięcina 65% (mięśnie, serce, wątroba, płuca i żwacz), woda pitna 25,7%, cukinia 4%, borówka brusznica 3%, szpinak 1%, składniki mineralne 1%, olej z pestek winogron 0,2%, szałwia 0,1%Składniki analityczne:białko 10,2%, zawartość tłuszczu 6,3%, popiół surowy 2,2%, włókno surowe 0,4%, wilgotność 76%Dodatki dietetyczne na 1 kg:Witamina D3 200 IE, cynk 25 mg, mangan 1,4 mg, jod 0,75 mgZalecana dzienna ilość/zapotrzebowanie:Dzienna porcja powinna wynosić ok. 3-5% masy ciała. Waga psa Dawka ok. 3 kg 90 - 150 g ok. 5 kg 150 - 250 g ok. 10 kg 300 - 500 g ok. 20 kg 600 - 1000 g ok. 30 kg 900 - 1500 g ok. 40 kg 1200 - 2000 g Są to ilości orientacyjne. Rzeczywiste zapotrzebowanie zależy od wieku i aktywności psa. Zapewnić zwierzęciu wystarczającą ilość świeżej wody.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $8.71 $10.89/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Pure Jagnięcina puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Pure Jagnięcina puszka 800g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium Pure - karma dla psów dorosłychMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w jagnięcinę.Cechą wyróżniającą wszystkie karmy serii Dolina Noteci PURE jest wykorzystanie jednego źródła białka. Dzięki wykorzystaniu mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego z jagnięciny jest cennym źródłem leucyny i lizyny oraz dwóch istotnych aminokwasów: metioniny i cystyny, dzięki czemu nie trzeba uzupełniać braku tych aminokwasów stosując w diecie psa produkty zbożowe. Karma charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych z rodziny n-3 oraz n-6. Jagnięcina jest także źródłem ważnej metabolicznie witaminy B12 i niacyny oraz stanowi źródło szczególnie cynku – składnika mineralnego odgrywającego istotną rolę w regulacji funkcji skóry.Skład: jagnięcina 65% (mięso 25%, płuca, wątroba, serca, żołądki, przełyki), rosół jagnięcy, substancje mineralne.Składniki analityczne: białko surowe – 10%, tłuszcz surowy – 6%, popiół surowy – 2%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 79%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu(II)) – 2 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie: Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 5 kg 1 0,5 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.27 $6.59/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Pure Jagnięcina puszka 400g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Pure Jagnięcina puszka 400g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium Pure - karma dla psów dorosłychMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w jagnięcinę.Cechą wyróżniającą wszystkie karmy serii Dolina Noteci PURE jest wykorzystanie jednego źródła białka. Dzięki wykorzystaniu mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego z jagnięciny jest cennym źródłem leucyny i lizyny oraz dwóch istotnych aminokwasów: metioniny i cystyny, dzięki czemu nie trzeba uzupełniać braku tych aminokwasów stosując w diecie psa produkty zbożowe. Karma charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych z rodziny n-3 oraz n-6. Jagnięcina jest także źródłem ważnej metabolicznie witaminy B12 i niacyny oraz stanowi źródło szczególnie cynku – składnika mineralnego odgrywającego istotną rolę w regulacji funkcji skóry.Skład: jagnięcina 65% (mięso 25%, płuca, wątroba, serca, żołądki, przełyki), rosół jagnięcy, substancje mineralne.Składniki analityczne: białko surowe – 10%, tłuszcz surowy – 6%, popiół surowy – 2%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 79%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu(II)) – 2 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie: Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 5 kg 1 0,5 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.77 $11.93/kg

  • Dogz Finefood Classic N.10 Jagnięcina puszka 200g

    Dogz Finefood Dogz Finefood Classic N.10 Jagnięcina puszka 200g

    Out of stock

    Specjał dla psów – wartościowa karma dla naszych pupili. Dogz Finefood zawiera dużo mięsa i wartościowe dodatki. Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Nie zawiera GMO.Skład:Jagnięcina 65% (mięśnie, serce, wątroba, płuca i żwacz), woda pitna 25,7%, cukinia 4%, borówka brusznica 3%, szpinak 1%, składniki mineralne 1%, olej z pestek winogron 0,2%, szałwia 0,1%Składniki analityczne:białko 10,2%, zawartość tłuszczu 6,3%, popiół surowy 2,2%, włókno surowe 0,4%, wilgotność 76%Dodatki dietetyczne na 1 kg:Witamina D3 200 IE, cynk 25 mg, mangan 1,4 mg, jod 0,75 mgZalecana dzienna ilość/zapotrzebowanie:Dzienna porcja powinna wynosić ok. 3-5% masy ciała. Waga psa Dawka ok. 3 kg 90 - 150 g ok. 5 kg 150 - 250 g ok. 10 kg 300 - 500 g ok. 20 kg 600 - 1000 g ok. 30 kg 900 - 1500 g ok. 40 kg 1200 - 2000 g Są to ilości orientacyjne. Rzeczywiste zapotrzebowanie zależy od wieku i aktywności psa. Zapewnić zwierzęciu wystarczającą ilość świeżej wody.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.24 $16.20/kg

  • Dogz Finefood Classic N.10 Jagnięcina puszka 400g

    Dogz Finefood Dogz Finefood Classic N.10 Jagnięcina puszka 400g

    Out of stock

    Specjał dla psów – wartościowa karma dla naszych pupili. Dogz Finefood zawiera dużo mięsa i wartościowe dodatki. Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Nie zawiera GMO.Skład:Jagnięcina 65% (mięśnie, serce, wątroba, płuca i żwacz), woda pitna 25,7%, cukinia 4%, borówka brusznica 3%, szpinak 1%, składniki mineralne 1%, olej z pestek winogron 0,2%, szałwia 0,1%Składniki analityczne:białko 10,2%, zawartość tłuszczu 6,3%, popiół surowy 2,2%, włókno surowe 0,4%, wilgotność 76%Dodatki dietetyczne na 1 kg:Witamina D3 200 IE, cynk 25 mg, mangan 1,4 mg, jod 0,75 mgZalecana dzienna ilość/zapotrzebowanie:Dzienna porcja powinna wynosić ok. 3-5% masy ciała. Waga psa Dawka ok. 3 kg 90 - 150 g ok. 5 kg 150 - 250 g ok. 10 kg 300 - 500 g ok. 20 kg 600 - 1000 g ok. 30 kg 900 - 1500 g ok. 40 kg 1200 - 2000 g Są to ilości orientacyjne. Rzeczywiste zapotrzebowanie zależy od wieku i aktywności psa. Zapewnić zwierzęciu wystarczającą ilość świeżej wody.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.44 $13.60/kg

  • Wolfsblut Dog Green Valley - jagniecina, łosoś, ziemniaki puszka 395g

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Green Valley - jagniecina, łosoś, ziemniaki puszka 395g

    Out of stock

    Wolfsblut pełnoporcjowa karma dla psów.SkładnikiJagnięcina (min. 41%), łosoś (min. 25%), mąka ziemniaczana (min. 2,9%), ziemniaki (2%), mieszanka owoców, marchew, pomidor, wodorosty, topinambur, jabłko, mieszanka ziół, ekstrakt z juki, żurawina, chondroityna, glukozamina, tauryna, jęczmień, łopian, rumianek, żeń-szeń, głóg, lecytyna, siemię lniane, lubczyk, lucerna, nagietek, korzeń prawoślazu, ostropest plamisty, mięta, dzika róża, rokitnik, sól morska, szpinak, pokrzywa, olej z łososia, kozieradka, nasiona anyżu, minerałyAnaliza składu białko 11 % włókno 0,5 % tłuszcz 6 % popiół 2,5 % wilgotność   75 % Dawkowanie: Waga psa    Dzienna dawka – 5 kg 200 - 400 g 6 - 10 kg 400 - 800 g 11 - 20 kg 800 - 1200 g 21 - 30 kg 1200 - 1600 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.45 $11.27/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Junior Jagnięcina saszetka 300g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Junior Jagnięcina saszetka 300g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium - karma dla szczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras bogata w jagnięcinę.Marka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras. MARCHEW AMARANTUS OMEGA-3 OMEGA-6 EKSTRAKT Z JUKKI Skład: jagnięcina 30% (wątroba, mięso, serca), kurczak 25% (wątroba, mięso, żołądki, skórki), wieprzowina 20% (płuca, mięso, nerki), rosół, jaja 5%, marchew 2%, substancje mineralne, drożdże piwne suszone 0,2% (zawierające prebiotyki: MOS oraz beta-glukany), olej z łososia 0,15%, olej lniany 0,1%, nasiona babki płesznik 0,1%, jukka Mojave 0,02%Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedz (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Składniki analityczne: białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2%, włókno surowe – 0,9%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,2%.Dawkowanie: Masa psa Saszetki na dzień 5 kg 2 10 kg 3 15 kg 4 20 kg 5,5 Psy do 6 miesiąca powinny być karmione minimum 3 razy dziennie, natomiast psy starsze  (powyżej 6 miesiąca życia) minimum 2 razy dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres kilku dni. Psu należy podawać pokarm o temperaturze pokojowej oraz zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Przed otwarciem przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu - w lodówce.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji jest zależna od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.92 $9.73/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Junior Jagnięcina puszka 400g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Junior Jagnięcina puszka 400g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium - karma dla młodych psówMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras. Karma bogata w jagnięcinę.  MARCHEW AMARANTUS OMEGA-3 OMEGA-6 EKSTRAKT Z JUKKI Skład: jagnięcina 30% (wątroba, mięso, serca), kurczak 25% (wątroba, mięso, żołądki, skórki), wieprzowina 20% (płuca, mięso, nerki), rosół, jaja 5%, marchew 2%, substancje mineralne, drożdże piwne suszone 0,2% (zawierające prebiotyki: MOS oraz beta-glukany), olej z łososia 0,15%, olej lniany 0,1%, nasiona babki płesznik 0,1%, jukka Mojave 0,02%.Składniki analityczne: białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2%, włókno surowe – 0,9%, wilgotność – 78%, wapń - 0,3%, fosfor - 0,2%.Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie: Masa psa Puszki na dzień 5 kg 1,5 10 kg 2,5 15 kg 3 20 kg 4 Psy do 6 miesiąca powinny być karmione minimum 3 razy dziennie, natomiast psy starsze  (powyżej 6 miesiąca życia) minimum 2 razy dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres kilku dni. Psu należy podawać pokarm o temperaturze pokojowej oraz zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Przed otwarciem przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu - w lodówce.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji jest zależna od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.26 $8.15/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina puszka 400g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Jagnięcina puszka 400g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium - karma dla psów dorosłychMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w jagnięcinę. RYŻ BRĄZOWY - źródło łatwostrawnych węglowodanów BAZYLIA - wspomaga trawienie MARCHEW - wspomaga wzrok OLEJ LNIANY - zapewnia ładną sierść Skład: wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), jagnięcina 25% (mięso, wątroba, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%Składniki analityczne: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie: Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.36 $8.40/kg

  • Trovet LRD Hypoallergenic Jagnięcina dla psa puszka 400g

    Trovet Trovet LRD Hypoallergenic Jagnięcina dla psa puszka 400g

    Out of stock

    Hypoallergenic LRD (z jagnięciną)Lekkostrawna karma dla psów z nadwrażliwością pokarmową. Karma LRD jest idealnym sposobem na skuteczną walkę naszego psa z alergiąWskazania: Alergia pokarmowa Nietolerancja pokarmowa Schorzenia skóry  Przeciwwskazania:Uczulenie na białko jagnięce.Karma Trovet LRD zawiera wyselekcjonowane białka, które powodują eliminację składników pokarmowych mogących być przyczyną alergii lub nietolerancji pokarmowej. Karma Trovet LRD jest pełnowartościową karmą przygotowaną z produktów najwyższej jakości, o których wiadomo, że nie powodują alergii pokarmowej.Wysokiej jakości mięso jagnięce jest jedynym źródłem białka, natomiast węglowodany pochodzą wyłącznie z ryżu.Karma Trovet LRD nie zawiera produktów mlecznych, glutenu, laktozy, które mogą być przyczyną nietolerancji pokarmowej.Skład:jagnięcina, ryż, dekstroza, witaminy i minerały, celuloza, olej słonecznikowy, wysłodki buraczaneAnaliza: wilgotność 79% białko 9% tłuszcz 5% węglowodany 4,3% popiół 1,7% włókno 1% wapń 0,3% fosfor 0,2% sód 0,15% miedź 0,8 mg/kg jod 0,1 mg/kg kwas linolowy 0,5% witamina D 110 IU/kg witamina E 10 mg/kg Dawkowanie:Zalecany czas na spożycie karmy TROVET hipoalergicznej (Lamb) to 3-8 tygodni.Gdy objawy nadwrażliwości pokarmowej znikają, dalej możemy nią karmić naszego psa bez żadnych obaw, stosując Trovet LRD jako pełnowartościową karmę bytową. Waga psa Karma mokra 5 kg 365 - 465 g 10 kg 630 - 765 g 20 kg 1010 - 1235 g 30 lg 1415 - 1740 g 40 kg 1775 - 2155 g 50 kg 2100 - 2550 g 60 kg 2395 - 2930 g Dawkowanie dla szczeniąt: 25-75% wagi dorosłego psa - 1,6-krotność porcji 75-100% wagi dorosłego psa - 1,3-krotność porcji

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.34 $13.35/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Adult Jagnięcina i Ziarna 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Adult Jagnięcina i Ziarna 150g

    Out of stock

    Animonda Vom Feinsten Wyjątkowe połączenie składników.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psówSkład:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (drób, wołowina, wieprzowina, 8% jagnięcina), zboże (1% pszenica), substancje mineralneAnaliza: białko 10,5% tłuszcz 4,5% włókno 0,4% popiół 2,5% wilgotność 81% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 190 - 320 g 5 - 10 kg 370 - 640 g 12 - 19 kg 750 - 1050 g  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.81 $12.07/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Senior Drób i Jagnięcina 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Senior Drób i Jagnięcina 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Vom Feinsten SeniorOd 7 roku życia wszystkie psy powinny dostawać pokarm dostosowany do potrzeb żywieniowych tego okresu życia. Absolutnie najwyższej jakości posiłek serwowany w łatwych do pogryzienia kawałkach, będzie doceniony przez twojego „bardziej dorosłego” psa.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30% drób, wołowina, 8% jagnięcina, wieprzowina), składniki mineralneAnaliza: białko 9,5% tłuszcz 4% włókno 0,5% popiół 2% wilgotność 82% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 205 - 340 g 5 - 10 kg 400 - 680 g 13 - 20 kg 825 - 1140 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.81 $12.07/kg

Natvoer hond met lam
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account