4240 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.63 $26.30/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Geflügel 5kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $13.89 $2.78/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Fisch 5kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $13.89 $2.78/kg

  • Vollmers Vollmers Katzen-Menü Rind 5kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $13.89 $2.78/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $12.00/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $12.00/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $12.00/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $12.00/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $12.00/kg

  • Nestle GourmetDose Gold Souffle Huhn 85g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $0.91 $10.71/kg

  • Nestle FELIX Sensations Meaty Senior 1kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.70 $4.70/kg

  • Nestle Felix Sensations Meaty Inhome 1kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.70 $4.70/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account