4240 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.83 $9.15/kg

  • Finnern Kattovit Low Protein 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.83 $9.15/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $19.23 $6.41/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $7.98 $7.98/kg

  • Gimpet GimCat Käse-Rollis 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $11.01 $55.05/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Käse-Rollis 50 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $45.60/kg

  • GimCat Mintips 200g

    Gimpet GimCat Mintips 200g

    Out of stock

    Die verlockende Belohnung mit aromatischer Katzenminze ohne Konservierungsstoffe,ohne Geschmacksverstärker,Ballaststoffreich,ohne Zuckerzusatz,ohne Farbstoffe Inhalt: 200g Zusammensetzung: Milch und Molkereierzeugnisse, Hefen, Öle und Fette, pflanzl. Nebenerzeugnisse (Katzenminze getrocknet 4 %), Mineralstoffe Analyse Proteine 23,0 % Fettgehalt 15,0 % Rohasche 5,0 % Rohfaser 20,0 % Feuchtigkeit 5,0 %  Zusatzstoffe je kg: Vit. A: 4.746 I.E. Vit. D3: 949 I.E. Vit. E (alfatokoferol): 13 mg Fütterungsempfehlung: Ausgewachsene Katzen bis zu 6 Cat-Mintips pro Tag.  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $9.40 $47.00/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet GrasBits 50 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $45.60/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Malt-Kiss 50 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $45.60/kg

  • Gimpet GimCat Malt-Soft Extra Paste 50 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.58 $91.60/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $12.62 $57.36/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $45.60/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account