4240 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Catz Fine Food Catz finefood No. 3 Geflügel 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 23 Rind & Ente 800g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 21 Wild & Rotbarsch 800g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 19 Lamm&Pferd 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 15 Huhn&Fasan 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 13 Hering&Krabben 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 11 Lamm&Kaninchen 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $13.77 $16.39/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $13.77 $16.39/kg

  • Applaws Applaws Kitten Hühnchen 70g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.37 $19.57/kg

  • Applaws Applaws Hühnerbrust & Käse 70g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.37 $19.57/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account