4240 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.96 $9.90/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.96 $9.90/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.55 $15.50/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.96 $9.90/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.96 $9.90/kg

  • Schulze Feline Porta21 Dose Multipack156g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.24 $14.36/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.96 $9.90/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.96 $9.90/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.24 $14.36/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 9 Wild 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 7 Kalb 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood No. 5 Lachs 800g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.99 $6.24/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account