25001 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $14.91 $9.94/kg

  • Finnern Snacks Rinti Snack Chicko Dent Medium 150g - Huhn

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $6.30 $42.00/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Labrador Adult Sterilised - 3 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $26.29 $8.76/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin French Bulldog 26 Adult - 10 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $70.61 $7.06/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Size Maxi Adult 5+ - 10 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $64.18 $6.42/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin 1st age Milk - 2 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $51.89 $25.95/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $18.36 $122.40/kg

  • Canina Pharma Canina Pharma Katzenmilch - 150 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $12.04 $80.27/kg

  • Allco Fisch AL-KO-TE Profi-Mix 6mm - 1 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $17.78 $17.78/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin West Highland Terrier Adult

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $6.88 - $17.68$11.79/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Cocker Adult - 12 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $68.77 $5.73/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $34.43 $34.43/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account