Wet dog food with turkey

99 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Dolina Noteci Premium Pies Pure Gęś i jabłko puszka 400g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Pure Gęś i jabłko puszka 400g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium Pure - karma dla psów dorosłychMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w gęś z jabłkiem.Cechą wyróżniającą wszystkie karmy serii Dolina Noteci PURE jest wykorzystanie jednego źródła białka. Gęsina i jej surowce stanowią bogate źródło żelaza oraz selenu – składników mineralnych odgrywających istotną rolę w utrzymaniu prawidłowych funkcji krwi oraz stymulujących przeciwutleniające właściwości płynów ustrojowych. Tłuszcz z gęsi jako nieliczny w grupie surowców pochodzenia zwierzęcego jest cennym źródłem kwasów tłuszczowych wielonienasyconych z rodziny n-6. Dodatek jabłek poprawia smakowitość, oraz dzięki składnikom takim jak: frakcje włókna pokarmowego – regulują przebieg procesów trawiennych.Skład: gęś 60% (serca, wątroba, mięso 10%, korpusy), rosół z gęsi, jabłko 7%, substancje mineralneSkładniki analityczne: białko surowe – 8%, tłuszcz surowy – 9,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu) - 2 mg, Miedź (siarczan miedzi pięciowodny) – 0,4 mg, Mangan (tlenek manganu) – 2 mg, Jod (powlekany, granulowany jodan wapnia, bezwodny) - 0,3 mgDawkowanie: Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 5 kg 1 0,5 10 kg 1,5 0,75 20 kg 2,5 1,25 30 kg 3 1,75 40 kg 4 2 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.77 $11.93/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Gęś i ziemniaki puszka 400g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Gęś i ziemniaki puszka 400g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium - karma dla psów dorosłychMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w gęś z ziemniakami. JAJKA GĘŚ ZIEMNIAKI OLEJ LNIANY Karma będąca szczególnie cennym źródłem aminokwasów, metioniny i cysteiny. Tłuszcz z mięsa gęsi jest cennym źródłem kwasów tłuszczowych wielonienasyconych z rodziny n-6. Gęsina i jej surowce stanowią również źródło żelaza oraz selenu – składników mineralnych, które zapewniają prawidłową funkcję krwi. Dodatek ziemniaków stanowi źródło węglowodanów o wysokim stopniu strawności.Skład: wołowina 30% (mięso,płuca, serca, żołądki, wymiona), gęś 25% (mięso, serca, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, ziemniaki 4%, jaja 3%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%.Składniki analityczne: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.Dodatki  na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie: Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 5 kg 1 0,5 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.36 $8.40/kg

  • Dogz Finefood Classic N.08 Indyk i koza puszka 400g

    Dogz Finefood Dogz Finefood Classic N.08 Indyk i koza puszka 400g

    Out of stock

    Specjał dla psów – wartościowa karma dla naszych pupili. Dogz Finefood zawiera dużo mięsa i wartościowe dodatki. Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Nie zawiera GMO.Skład:Indyk 45% (mięśnie, serce, wątroba i szyja), woda pitna 25,7%, koza 20% (wątroba, serce i płuca), amarantus 4%, żurawina 4%, minerały 1%, olej słonecznikowy 0,2%, rozmaryn 0,1%Składniki analityczne:Białko 10,6%, zawartość tłuszczu 6,6%, popiół surowy 2,3%, włókno surowe 0,4%, wilgotność 76%Dodatki dietetyczne na 1 kg:Witamina D3 200 IE, cynk 25 mg, mangan 1,4 mg, jod 0,75 mgZalecana dzienna ilość/zapotrzebowanie:Dzienna porcja powinna wynosić ok. 3-5% masy ciała. Waga psa Dawka ok. 3 kg 90 - 150 g ok. 5 kg 150 - 250 g ok. 10 kg 300 - 500 g ok. 20 kg 600 - 1000 g ok. 30 kg 900 - 1500 g ok. 40 kg 1200 - 2000 g Są to ilości orientacyjne. Rzeczywiste zapotrzebowanie zależy od wieku i aktywności psa. Zapewnić zwierzęciu wystarczającą ilość świeżej wody.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $6.23 $15.58/kg

  • Dogz Finefood Classic N.08 Indyk i koza puszka 200g

    Dogz Finefood Dogz Finefood Classic N.08 Indyk i koza puszka 200g

    Out of stock

    Specjał dla psów – wartościowa karma dla naszych pupili. Dogz Finefood zawiera dużo mięsa i wartościowe dodatki. Bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Nie zawiera GMO.Skład:Indyk 45% (mięśnie, serce, wątroba i szyja), woda pitna 25,7%, koza 20% (wątroba, serce i płuca), amarantus 4%, żurawina 4%, minerały 1%, olej słonecznikowy 0,2%, rozmaryn 0,1%Składniki analityczne:Białko 10,6%, zawartość tłuszczu 6,6%, popiół surowy 2,3%, włókno surowe 0,4%, wilgotność 76%Dodatki dietetyczne na 1 kg:Witamina D3 200 IE, cynk 25 mg, mangan 1,4 mg, jod 0,75 mgZalecana dzienna ilość/zapotrzebowanie:Dzienna porcja powinna wynosić ok. 3-5% masy ciała. Waga psa Dawka ok. 3 kg 90 - 150 g ok. 5 kg 150 - 250 g ok. 10 kg 300 - 500 g ok. 20 kg 600 - 1000 g ok. 30 kg 900 - 1500 g ok. 40 kg 1200 - 2000 g Są to ilości orientacyjne. Rzeczywiste zapotrzebowanie zależy od wieku i aktywności psa. Zapewnić zwierzęciu wystarczającą ilość świeżej wody.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.06 $20.30/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Mały Junior serca indyka i wątróbka z gęsi 185g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Mały Junior serca indyka i wątróbka z gęsi 185g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium - karma dla psów juniorów małych ras.Marka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla psów juniorów małych ras. ZIEMNIAKI PREBIOTYKI OMEGA-3 OMEGA-6 EKSTRAKT Z JUKKI Skład:indyk 30% (serca 16%, wątroba, skórki), wołowina 22% (serca, płuca, żołądki, wątroba, mięso), rosół, wieprzowina 11% (mięso, płuca), gęś 6% (wątroba), kurczak 6% (żołądki), jaja 4%, ziemniaki 2,5%, olej z łososia 1%, substancje mineralne, drożdże piwne suszone 0,45% (zawierające prebiotyki: MOS oraz beta-glukany), nasiona babki płesznik 0,3%, olej lniany 0,2%, MSM (dimetylosulfon) 0,05%, jukka Mojave 0,03%Analiza:białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 7,5%, popiół surowy – 2%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 76%, wapń – 0,3%, fosfor - 0,2%.Dodatki na 1 kg karmy:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Dawkowanie: Waga psa (kg) Dawka dzienna (puszki) 1 1 2 1,5 3 2 4 2,5

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.76 $14.92/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Indyk puszka 400g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Indyk puszka 400g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium - karma dla psów dorosłychMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w indyka.  RYŻ BRĄZOWY - źródło łatwostrawnych węglowodanów BAZYLIA - wspomaga trawienie MARCHEW - wspomaga wzrok OLEJ LNIANY - zapewnia ładną sierść  Skład:wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), indyk 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%.Składniki analityczne:białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mgDawkowanie: Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.36 $8.40/kg

  • Animonda GranCarno Original Junior Pute Indyk 800g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Junior Pute Indyk 800g

    Out of stock

    GranCarno Junior oznacza pyszne, zdrowe i zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla rosnących szczeniąt w pierwszym roku życia.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Junior - dzięki swoim mniejszym, mięsistym kawałkom wielkości kęsa, które są odpowiednie dla szczeniąt - jest szczególnie dostosowany do potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt.  Karma przeznaczona dla szczeniąt Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera małe, delikatne kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 28.5% bulion z indyka, 15% indyk (serce, żołądek, szyja), minerały, olej z łososia, olej z krokoszaPoprzednia receptura:54% wołowina (mięso, wątroba, płuca, serce, nerki, wymiona), 14% serce indyka, węglan wapnia, olej z łososia (0,2%), chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 11%, Tłuszcz 5%, Włókno 0,3%, Popiół 2,4%, Wilgotność: 79%Poprzednia receptura:Białko 11%, Tłuszcz 8%, Włókno 0,5%, Popiół 2%, Wilgotność: 77%Dawkowanie:Nowa receptura: Waga Wiek Dzienna porcja 1,1 - 2,2 kg 3. miesiące 200 - 340 g 2,6 - 3,7 kg 4. miesiące 385 - 500 g 2,6 - 3,7 kg 5 - 6. miesięcy 410 g 2,6 - 3,7 kg >6. miesięcy 425 g 5,2 - 7 kg 5. - 6. miesięcy 690 g 5,2 - 7 kg > 6. miesięcy 785 g Poprzednia receptura: Waga Wiek Dzienna porcja 2,5 - 5 kg 3. miesiące 315 - 475 g 2,5 - 5 kg 4. miesiące 470 g 5 - 10 kg 3. miesiące 540 - 600 g 5 - 10 kg 4. miesiące 560 - 800 g 5 - 10 kg 5. - 6. miesięcy 645 - 965 g 5 - 10 kg > 6. miesięcy 735 - 885 g 10,5 - 19 kg 4. miesiące 890 g 10,5 - 19 kg 5. - 6. miesięcy 1100 - 1200 g 10,5 - 19 kg > 6. miesięcy 1180 - 1380 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.58 $6.98/kg

  • Trovet TPD Hypoallergenic Indyk dla psa puszka 400g

    Trovet Trovet TPD Hypoallergenic Indyk dla psa puszka 400g

    Out of stock

    Hypoallergenic TPD (z indykiem)Dietetyczna karma dla psów z mięsem z indyka, u których występuje nadwrażliwość pokarmowaWskazania: Alergia pokarmowa Nietolerancja pokarmowa Nietolerancja glutenu (karma bezglutenowa) Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na białko zwierzęce z indyka Karma zawiera wyselekcjonowane białka, które powodują eliminację składników pokarmowych, mogących być przyczyną alergii lub nietolerancji pokarmowej.Wysokiej jakości mięso z indyka jest jedynym źródłem białka, natomiast węglowodany pochodzą wyłącznie z ziemniaków.Karma Trovet VPD nie zawiera produktów mlecznych, glutenu, laktozy, które mogą być przyczyną nietolerancji pokarmowej. Karma bezzbożowa, zawiera tylko węglowodany z ziemniaków. Skład:indyk, ziemniaki, minerały, olej słonecznikowy, oliwa z oliwek.Analiza: wilgotność 84% białko 5,8% tłuszcz 4,7% popiół 1,8% włókno 1% wapń 0,28% fosfor 0,2% sód 0,22% potas 0,15% cynk 15 mg/kg mangan 3 mg/kg jod 0,75 mg/kg witamina D 170 IU/kg witamina E 10 mg/kg Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 5 kg 475 - 590 g 10 kg 805 - 975 g 20 kg 1295 - 1580 g 30 kg 1810 - 2225 g 40 kg 2270 - 2755 g 50 kg 2685 - 3255 g 60 kg 3055 - 3745 g Dawkowanie dla szczeniąt: 25-75% wagi dorosłego psa - 1,6-krotność porcji 75-100% wagi dorosłego psa - 1,3-krotność porcji

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.13 $12.83/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Senior Serca indyka 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Senior Serca indyka 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Vom Feinsten SeniorOd 7 roku życia wszystkie psy powinny dostawać pokarm dostosowany do potrzeb żywieniowych tego okresu życia. Absolutnie najwyższej jakości posiłek serwowany w łatwych do pogryzienia kawałkach, będzie doceniony przez twojego „bardziej dorosłego” psa.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (wieprzowina, wołowina, 15% serca z indyka), minerałyAnaliza: białko 9,5% tłuszcz 4% włókno 0,5% popiół 2% wilgotność 82% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 205 - 340 g 5 - 10 kg 400 - 680 g 13 - 20 kg 825 - 1140 g  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.81 $12.07/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Indyk i Ser 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Indyk i Ser 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów. Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:54% indyk, 4% ser, węglan wapnia, chlorek sodu.Analiza:Białko 10,5%, Tłuszcz 4,5%, Włókno 0,4%, Popiół 2%, Wilgotność: 81%Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 190 - 315 g 5 - 10 kg 370 - 620 g 13 - 20 kg 750 - 1050 g  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.81 $12.07/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Junior Drób i Serca Indyka 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Junior Drób i Serca Indyka 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20% drób, wieprzowina, 8% serca indycze), składniki mineralneAnaliza: białko 11% tłuszcz 7% włókno 0,5% popiół 1,5% wilgotność 80% Dawkowanie: Waga psa 2 - 3 miesiąc 4 - 5 miesiąc 6 - 12 miesiąc 1 - 2,5 kg 80 - 150 g 170 - 185 g 210 g 5 - 10 kg 200 - 560 g 425 - 780 g 505 - 830 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.81 $12.07/kg

  • Animonda GranCarno Original Junior Pute Indyk 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Junior Pute Indyk 400g

    Out of stock

    GranCarno Junior oznacza pyszne, zdrowe i zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla rosnących szczeniąt w pierwszym roku życia.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Junior - dzięki swoim mniejszym, mięsistym kawałkom wielkości kęsa, które są odpowiednie dla szczeniąt - jest szczególnie dostosowany do potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt.  Karma przeznaczona dla szczeniąt Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera małe, delikatne kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 28.5% bulion z indyka, 15% indyk (serce, żołądek, szyja), minerały, olej z łososia, olej z krokoszaPoprzednia receptura:54% wołowina (mięso, wątroba, płuca, serce, nerki, wymiona), 14% serce indyka, węglan wapnia, olej z łososia (0,2%), chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 11%, Tłuszcz 5%, Włókno 0,3%, Popiół 2,4%, Wilgotność: 79%Poprzednia receptura:Białko 11%, Tłuszcz 8%, Włókno 0,5%, Popiół 2%, Wilgotność: 77%Dawkowanie:Nowa receptura: Waga Wiek Dzienna porcja 1,1 - 2,2 kg 3. miesiące 200 - 340 g 2,6 - 3,7 kg 4. miesiące 385 - 500 g 2,6 - 3,7 kg 5 - 6. miesięcy 410 g 2,6 - 3,7 kg >6. miesięcy 425 g 5,2 - 7 kg 5. - 6. miesięcy 690 g 5,2 - 7 kg > 6. miesięcy 785 g Poprzednia receptura: Waga Wiek Dzienna porcja 2,5 - 5 kg 3. miesiące 315 - 475 g 2,5 - 5 kg 4. miesiące 470 g 5 - 10 kg 3. miesiące 540 - 600 g 5 - 10 kg 4. miesiące 560 - 800 g 5 - 10 kg 5. - 6. miesięcy 645 - 965 g 5 - 10 kg > 6. miesięcy 735 - 885 g 10,5 - 19 kg 4. miesiące 890 g 10,5 - 19 kg 5. - 6. miesięcy 1100 - 1200 g 10,5 - 19 kg > 6. miesięcy 1180 - 1380 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.50 $8.75/kg

Natvoer hond met kalkoen
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account