Wet dog food with horse

11 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Herrmanns Herrmanns Pferd 400g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.82 $9.55/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.30 $3.83/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Pferd pur 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.91 $9.55/kg

  • Exclusion EXCLUSION DIET Horse&Potato 400g Dose

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.46 $8.65/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.46 $8.65/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.38 $13.45/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.46 $8.65/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.27 $10.68/kg

  • Wolfsblut Dog Wide Plain - konina i bataty puszka 395g

    Wolfsblut Wolfsblut Dog Wide Plain - konina i bataty puszka 395g

    Out of stock

    Wolfsblut Pełnoporcjowa karma dla psów.SkładnikiKonina 65%, bulion, słodkie ziemniaki 4,5%, minerały, koper włoski, opuncja, mieszanka ziółAnaliza składu białko 11% włókno 0,5% tłuszcz 6,5% popiół 1,9% wilgotność   78% Dawkowanie: Waga psa Dawka dzienna do 5 kg do 400 g 5 - 10 kg 290 - 660 g 10 - 20 kg 490 - 1120 g 20 - 30 kg 820 - 1520 g 30+ kg 1110 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $6.70 $16.96/kg

  • Trovet HPD Hypoallergenic Konina dla psa puszka 400g

    Trovet Trovet HPD Hypoallergenic Konina dla psa puszka 400g

    Out of stock

    Hypoallergenic HPD (z koniną)Idealnie zbalansowana karma weterynaryjna z koniną dla naszych psów. Pokarm jest przede wszystkim kierowany do psów, u których stwierdzono nadwrażliwość pokarmową.Wskazania: Alergia pokarmowa Nietolerancja pokarmowa Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na białko zwierzęce z koniny Zapobiega reakcjom immunologicznym (alergia pokarmowa) i  problemom trawiennym (biegunka, wymioty).Zmiana diety do hipoalergicznej pomoże powoli zmniejszyć swędzenie i zapobiega wtórnym zmianom skórnym wywołanym przez zarysowania, otarcia i ugryzienie.Zawiera wszystkie niezbędne składniki żywności w optymalnych ilościach.Skład:konina, ziemniak, olej słonecznikowy, minerały, oliwa z oliwek.Analiza: wilgotność 81% białko 6,5% tłuszcz 4,2% popiół 1,6% błonnik 1% wapń 0,28% fosfor 0,17% sód 0,16% potas 0,15% cynk 20 mg/kg miedź 1 mg/kg witamina A 2 025 IU/kg witamina D 136 IU/kg witamina E 10 mg/kg Dawkowanie:Przy zmianie diety zaleca się mieszanie przez kilka dni nowej z dotychczas stosowaną.TROVET Hypoallergenic może być podawane zwierzęciu przez całe jego życie jako pełnowartościowy pokarm.Karma może być podawana w połączeniu z MPT ( Multi Purpose Functional Treats Lamb lub Rabbit ).Zalecany czas podawania karmy TROVET hipoalergicznej to 3-8 tygodnie na początku, dla ustąpienia objawów nietolerancji pokarmowej.  Waga psa Karma mokra 5 kg 425 - 525 g 10 kg 715 - 870 g 20 kg 1150 - 1405 g 30 kg 1601 - 1980 g 40 kg 2015 - 2450 g 50 kg 2385 - 2895 g 60 kg 2715 - 3330 g Dawkowanie dla szczeniąt: 25% - 75% wagi ciała psa dorosłego: 1,6 x dawka pokarmowa psa dorosłego. 75% - 100% wagi ciała psa dorosłego: 1,3 x dawka pokarmowa psa dorosłego.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.76 $14.40/kg

  • Healthy Meat Pies Mono Konina i ziemniak puszka 400g

    Healthy Healthy Meat Pies Mono Konina i ziemniak puszka 400g

    Out of stock

    Healthy Meat Mono Konina i ziemniak to pełnoporcjowa, monobiałkowa mokra karma dla dorosłych psów, w puszce 400 g. Konina jest tradycyjnie uznawana za mięso rzadziej wywołujące reakcje alergiczne, dlatego ta receptura z jednym źródłem białka bywa wybierana dla psów wrażliwych pokarmowo. Specyfikacja produktu Rodzaj Karma mokra, pełnoporcjowa, monobiałkowa Dla kogo Psy dorosłe Źródło białka Konina 95% Składniki dodatkowe Ziemniaki 4%, olej słonecznikowy Opakowanie Puszka 400 g Wilgotność 80% Dla jakiego psa Karma dla dorosłych psów, często wybierana przy diecie eliminacyjnej i u psów z tendencją do reakcji pokarmowych. Konina to łatwostrawne, tradycyjne mięso, a receptura z jednym białkiem ułatwia kontrolę składu diety. Skład Konina 95%, ziemniaki 4%, olej słonecznikowy. Składniki analityczne Białko – 11%, włókno surowe – 1%, tłuszcz – 4%, popiół surowy – 2%, wilgotność – 80%. Dodatki Dodatki dietetyczne: witamina A 2670 IE, witamina D3 290,5 IE, cynk 15,62 mg, żelazo 6,5 mg, miedź 1,64 mg, jod 0,37 mg, mangan 1,12 mg, selen 0,08 mg. Dodatki technologiczne: guma cassia 1062,5 mg. Karmienie i dawkowanie Ilość karmy dostosuj do poziomu aktywności i wieku psa. Nową karmę wprowadzaj stopniowo; zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa (kg) Dzienna porcja (g) 1 – 5 300 – 400 6 – 10 500 – 600 11 – 25 800 – 1000 > 26 1000 – 1200 Zalety Jedno źródło białka (konina) – wsparcie diety eliminacyjnej. Bardzo wysoki udział mięsa (95%). Mięso rzadziej alergizujące. Prosta, przejrzysta receptura. Na co zwrócić uwagę Przy potwierdzonej alergii na koninę wybierz inne mięso. Po otwarciu przechowuj w lodówce i zużyj w ciągu 1–2 dni. Dawkowanie orientacyjne – obserwuj masę ciała psa. O marce Healthy Meat Healthy Meat to linia monobiałkowych karm dla psów produkowana we Włoszech, oparta na wyselekcjonowanym mięsie i prostych recepturach z jednym źródłem białka.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.00 $10.00/kg

Natvoer hond met paard
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account