Wet dog food with duck

60 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.07 - $3.69$5.18/kg

  • Bozita Bozita Dog Dose Pate Ente 400g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.53 $6.33/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.33 $6.82/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.30 $5.75/kg

  • Classic Dog Classic Dog Fleischtopf Ente 400g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.72 $4.30/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.18 $5.45/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.49 $4.97/kg

  • Amora AMORA Dog Fleisch Pur Ente 800g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.06 $3.83/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.61 $5.76/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.14 $11.40/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.41 $6.03/kg

  • Classic Dog Classic Dog Fleischtopf Ente 800g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.76 $3.45/kg

Natvoer hond met eend
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account