Josera

242 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Josera Kippensoep Wortel & Spinazie

    JOSERA Josera Kippensoep Wortel & Spinazie

    Out of stock

    Josera Kippensoep Wortel & Spinazie 70 grDe Josera Kippensoep Wortel & Spinazie is een aanvullende voeding voor volwassen katten die extra vochtinname ondersteunt op een smakelijke manier. Deze vloeibare soep met kip, wortel en spinazie geeft droogvoer een sappige toevoeging en is geschikt voor katten die aangemoedigd mogen worden om meer te drinken. Door de lichte, aromatische samenstelling wordt het opnemen van vocht een prettige eetervaring, passend binnen de dagelijkse voeding van je kat. - Aanvullend natvoer voor volwassen katten- Geschikt als smakelijke toevoeging over droogvoer- Met kip, wortel en spinazie voor extra variatie Inhoud: 70 gr Samenstelling: Kipbouillon, kip 20%, wortel 2,5%, spinazie 0,5% Analytische bestanddelen: Eiwit 5,0%, vetgehalte 1,5%, ruwe celstof 1,0%, ruwe as 0,6%, calcium 0,01%, fosfor 0,03% EiwitbronBevat Kip. Over Josera Josera is een Duits familiebedrijf met meer dan 80 jaar ervaring in diervoeding. Vanuit eigen productiefaciliteit in Duitsland wordt premium hondenvoer en kattenvoer ontwikkeld met een hoog vleesgehalte, zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en transparante samenstellingen. Josera staat voor kwaliteit, duurzaamheid en voeding zonder onnodige toevoegingen – afgestemd op iedere levensfase en behoefte.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.10

  • Josera Josera Kids - 900 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.77 $6.41/kg

  • Josera Josera Family Plus 12,5kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $52.00 $4.16/kg

  • Josera Josera Welpenstarter 2,5 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $31.20 $12.48/kg

  • Josera Josera Economy 20kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $21.96 $1.10/kg

  • Josera Josera Emotion High Energy 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $69.34 $4.62/kg

  • Josera Josera Profiline Solido 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $26.59 $1.77/kg

  • Josera Josera Profiline Fitness 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $35.72 $2.38/kg

  • Josera Josera Emotion Family 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $47.39 $3.16/kg

  • Josera Josera Profiline Master 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $30.63 $2.04/kg

  • Josera Josera Profiline Agilo 15kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $32.94 $2.20/kg

  • Josera Josera Snaxx 10kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $39.29 $3.93/kg

Josera
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account