4240 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Cat Protect Diabetes 100g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Struvit Rind 100g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Struvit 100g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Nieren Pute 100g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Nieren Huhn 100g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Adipositas 100g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.02 $10.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Brocconis Seelachs & Huhn400g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $0.88 $2.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Brocconis Wild & Geflügel 400g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $0.88 $2.20/kg

  • Animonda Cat Animonda Brocconis Geflügel & Herz400g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $0.88 $2.20/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account