-
Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Senior Drób i Jagnięcina 150g
Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Vom Feinsten SeniorOd 7 roku życia wszystkie psy powinny dostawać pokarm dostosowany do potrzeb żywieniowych tego okresu życia. Absolutnie najwyższej jakości posiłek serwowany w łatwych do pogryzienia kawałkach, będzie doceniony przez twojego „bardziej dorosłego” psa.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30% drób, wołowina, 8% jagnięcina, wieprzowina), składniki mineralneAnaliza: białko 9,5% tłuszcz 4% włókno 0,5% popiół 2% wilgotność 82% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 205 - 340 g 5 - 10 kg 400 - 680 g 13 - 20 kg 825 - 1140 g
$1.80 $12.00/kg
-
Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Junior Wołowina i Drób 150g
Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30% wołowina, 25% drób, wieprzowina), składniki mineralne, oleje i tłuszczeAnaliza: białko 10% tłuszcz 7% włókno 0,5% popiół 1,5% wilgotność 80% Dawkowanie: Waga psa 2 - 3 miesiąc 4 - 5 miesiąc 6 - 12 miesiąc 1 - 2,5 kg 80 - 150 g 170 - 185 g 210 g 5 - 10 kg 200 - 560 g 425 - 780 g 505 - 830 g
$1.80 $12.00/kg
-
Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Junior Drób i Serca Indyka 150g
Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20% drób, wieprzowina, 8% serca indycze), składniki mineralneAnaliza: białko 11% tłuszcz 7% włókno 0,5% popiół 1,5% wilgotność 80% Dawkowanie: Waga psa 2 - 3 miesiąc 4 - 5 miesiąc 6 - 12 miesiąc 1 - 2,5 kg 80 - 150 g 170 - 185 g 210 g 5 - 10 kg 200 - 560 g 425 - 780 g 505 - 830 g
$1.80 $12.00/kg
-
Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Adult Drób i Cielęcina 150g
Animonda Vom Feinsten Wyjątkowe połączenie składników.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psówSkład:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25% drób, wołowina, 8% cielęcina, wieprzowina), substancje mineralneAnaliza: białko 10,5% tłuszcz 4,5% włókno 0,4% popiół 2,5% wilgotność 81% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 190 - 320 g 5 - 10 kg 380 - 640 g 12 - 19 kg 750 - 1050 g
$1.80 $12.00/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Senior Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 400g
GranCarno Senior to smaczne, zdrowe, zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla dorosłych psów w wieku od 7 lat.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Senior dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje starszy pies i jest specjalnie dostosowany do szczególnych wymagań starszych psów. Karma przeznaczona dla starszych psów od 7 roku życia Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera widoczne mięsiste kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:43% wołowina (płuca, mięso, serca, wymiona, nerki), 28,5% bulion wołowy, 25% jagnięcina (wątroba, żwacz), minerały, olej krokoszowy, olej z łososiaPoprzednia receptura:43% wołowina (płuca, mięso, serca, wymiona, nerki), 25% jagnięcina (wątroba, żwacz), węglan wapnia, olej z łososia, chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 8,5%, Włókno 0,5%, Popiół 2,2%, Wilgotność: 77%Poprzednia receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 8%, Włókno 0.4%, Popiół 2%, Wilgotność: 77,5%Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 8 - 14 kg 400 - 600 g 15 - 20 kg 630 - 800 g 25 - 30 kg 915 - 1600 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Junior Pute Indyk 400g
GranCarno Junior oznacza pyszne, zdrowe i zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla rosnących szczeniąt w pierwszym roku życia.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Junior - dzięki swoim mniejszym, mięsistym kawałkom wielkości kęsa, które są odpowiednie dla szczeniąt - jest szczególnie dostosowany do potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt. Karma przeznaczona dla szczeniąt Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera małe, delikatne kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 28.5% bulion z indyka, 15% indyk (serce, żołądek, szyja), minerały, olej z łososia, olej z krokoszaPoprzednia receptura:54% wołowina (mięso, wątroba, płuca, serce, nerki, wymiona), 14% serce indyka, węglan wapnia, olej z łososia (0,2%), chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 11%, Tłuszcz 5%, Włókno 0,3%, Popiół 2,4%, Wilgotność: 79%Poprzednia receptura:Białko 11%, Tłuszcz 8%, Włókno 0,5%, Popiół 2%, Wilgotność: 77%Dawkowanie:Nowa receptura: Waga Wiek Dzienna porcja 1,1 - 2,2 kg 3. miesiące 200 - 340 g 2,6 - 3,7 kg 4. miesiące 385 - 500 g 2,6 - 3,7 kg 5 - 6. miesięcy 410 g 2,6 - 3,7 kg >6. miesięcy 425 g 5,2 - 7 kg 5. - 6. miesięcy 690 g 5,2 - 7 kg > 6. miesięcy 785 g Poprzednia receptura: Waga Wiek Dzienna porcja 2,5 - 5 kg 3. miesiące 315 - 475 g 2,5 - 5 kg 4. miesiące 470 g 5 - 10 kg 3. miesiące 540 - 600 g 5 - 10 kg 4. miesiące 560 - 800 g 5 - 10 kg 5. - 6. miesięcy 645 - 965 g 5 - 10 kg > 6. miesięcy 735 - 885 g 10,5 - 19 kg 4. miesiące 890 g 10,5 - 19 kg 5. - 6. miesięcy 1100 - 1200 g 10,5 - 19 kg > 6. miesięcy 1180 - 1380 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Junior Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g
GranCarno Junior oznacza pyszne, zdrowe i zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla rosnących szczeniąt w pierwszym roku życia.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Junior - dzięki swoim mniejszym, mięsistym kawałkom wielkości kęsa, które są odpowiednie dla szczeniąt - jest szczególnie dostosowany do potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt. Karma przeznaczona dla szczeniąt Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera małe, delikatne kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 29,5% bulion wołowy, 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), minerały, olej krokoszowy, olej z łososiaPoprzednia receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), węglan wapnia, olej z łososia (0,2%), chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 7,5%, Włókno 0,5%, Popiół 2,4%, Wilgotność: 78%Poprzednia receptura:Białko 11%, Tłuszcz 8%, Włókno 0.5%, Popiół 2%, Wilgotność: 77%Dawkowanie: Waga szczeniaka Wiek szczeniaka Dzienna porcja (g) 1,1 - 2,2 kg 3. month 180 - 300 g 2,6 - 3,7 kg 4. month 335 - 435 g 2,6 - 3,7 kg 5. - 6. month 355 g 2,6 - 3,7 kg > 6. month 405 g 5,2 - 7 kg 5. - 6. month 600 g 5,2 - 7 kg > 6. month 680 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Wild Dziczyzna puszka 800g
GranCarno Adult to pyszne, zdrowe, zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla dorosłych psów w wieku od 1 do 6 lat.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Adult dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje dorosły pies. Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera widoczne mięsiste kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 29% bulion z dziczyzny, 15% dziczyzna, minerały, olej krokoszowyAnaliza:Białko 10,5%, Tłuszcz 5%, Włókno 0,4%, Popiół 2,5%, Wilgotność: 79%Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 3 - 10 kg 235 - 575 g 16 - 35 kg 800 - 1475 g
$5.54 $6.93/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Wild Dziczyzna puszka 400g
GranCarno Adult to pyszne, zdrowe, zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla dorosłych psów w wieku od 1 do 6 lat.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Adult dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje dorosły pies. Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera widoczne mięsiste kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:53% wieprzowina (serce, wątroba, płuca, mięso), 29% bulion z dziczyzny, 15% dziczyzna, minerały, olej krokoszowyAnaliza:Białko 10,5%, Tłuszcz 5%, Włókno 0,4%, Popiół 2,5%, Wilgotność: 79%Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 3 - 10 kg 235 - 575 g 16 - 35 kg 800 - 1475 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Wołowina puszka 400g
GranCarno Adult to pyszne, zdrowe, zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla dorosłych psów w wieku od 1 do 6 lat.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Adult dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje dorosły pies. Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera widoczne mięsiste kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:68% wołowina (serce, mięso, płuca, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, minerały, olej krokoszowyAnaliza:Białko 10%, Tłuszcz 9%, Włókno 0.5%, Popiół 2%, Wilgotność: 76%Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 3 - 10 kg 175 - 490 g 15 - 25 kg 600 - 860 g 35 - 60 kg 1100 - 1660 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Wołowina puszka 800g
Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną w puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat), oparta na jednym źródle mięsa. Wysoki udział wołowiny (mięso i podroby) daje prostą, mięsną recepturę bez zbóż i soi – dobrą propozycję, gdy chcesz ograniczyć liczbę źródeł białka w misce. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina (jedno źródło mięsa) Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: jedno źródło mięsa, bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego sama wołowina Receptura oparta na jednym rodzaju mięsa jest prostsza w składzie, co bywa pomocne, gdy chcesz świadomie kontrolować źródła białka w diecie psa. Wysoki udział wołowiny (mięso i wartościowe podroby) zapewnia wyrazisty, mięsny smak. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 68% wołowina (serce, mięso, płuca, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, minerały, olej krokoszowy. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 175–490 g 15–25 kg 600–860 g 35–60 kg 1100–1660 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.
$5.54 $6.93/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 800g
Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i jagnięciną w dużej puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Aromatyczna jagnięcina w połączeniu z wołowiną daje wyrazisty, mięsny smak, a większe opakowanie ułatwia karmienie psów średnich i dużych ras. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z jagnięciną Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i jagnięcina Jagnięcina to alternatywne mięso o intensywnym aromacie, często stosowane dla psów szukających odmiany. Połączone z bogatą w podroby wołowiną tworzy treściwy, mięsny posiłek o wyrazistym smaku. Puszka 800 g to praktyczny wybór przy większym psie. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 41% wołowina (serca, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 41% wołowina (serce, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 7–15 kg 400–700 g 20–30 kg 870–1180 g 40–45 kg 1465–1600 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.
$5.54 $6.93/kg
Created by OnPage AI
Find what you're looking for
AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.