Wet dog food with beef
-
Rafi Rafi Pies Classic Wołowina w sosie 1240g
Rafi Classic - karma dla dorosłych psówKarma wytwarzana przez Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt "Dolina Noteci" Zawiera zestaw witamin i składników mineralnych Opracowana wg nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt Pełnoporcjowa – w pełni zaspokaja zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze Linia Rafi Classic to pełnoporcjowe karmy dla dorosłych psów wszystkich ras. Odpowiednio skomponowany skład spełnia specyficzne wymagania żywieniowe psów dorosłych. Produkty te zawierają optymalną ilość tłuszczu oraz kwasów tłuszczowych (m.in. n-3, n-6) naturalnie występujących w mięsie i produktach pochodzenia zwierzęcego. Właściwy stosunek wapnia do fosforu w karmie przyczynia się do utrzymania prawidłowej homeostazy tych pierwiastków w organizmie psa i utrzymania mineralizacji kości na stałym poziomie. Dodatek surowców pochodzenia roślinnego dostarcza łatwostrawnych składników energetycznych w ilościach koniecznych dla odpowiedniego przebiegu procesów metabolicznych. Surowce te wraz z odpowiednio dobraną, niezmniejszającą strawności składników ilością włókna pokarmowego, zapewniają prawidłową stymulację procesów trawiennych i regulację wypróżnień. Stały skład surowcowy karm RAFI Classic gwarantuje niezmienną zawartość składników odżywczych, a przestrzeganie proponowanych przez producenta ilości podawanej karmy gwarantuje prawidłowy stan odżywienia psa.Mokre karmy dla psów Rafi Classic to w pełni zbilansowany, smakowity pokarm, dostarczający odpowiedniej ilości witamin i minerałów.Pełnoporcjowa, pokrywająca zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mokra karma dla psów wszystkich ras Rafi Classic zawiera: wysokiej jakości surowce, pełnowartościowe białko o wysokim stopniu strawność (na poziomie 90-95%), kompletny zestaw witamin i składników mineralnych. Karma ta jest pozbawiona: konserwantów, sztucznych barwników, substancji poprawiających smak i stymulujących apetyt, syntetycznych aromatów, soi, pszenicy. Karmę tę wyróżnia: prosta receptura, wysoka zawartość mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65% w kawałkach (w tym 8% wołowiny), zboża, substancje mineralne, cukrySkładniki analityczne: białko surowe – 6,5%, tłuszcz surowy – 4%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,5%, wilgotność – 81,5%Dodatki dietetyczne na 1 kg:Witamina A – 1100 IU, Witamina D3 – 140 IU, Witamina E – 10 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny) – 10 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny) – 1,8 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny) – 0,1 mgDawkowanie: Masa psa Dzienna ilośćpuszek 1240g 5 kg 0,4 10 kg 0,6 20 kg 1,1 30 kg 1,5 40 kg 1,8
$3.62 $2.92/kg
-
Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Wołowina puszka 400g
Dolina Noteci Premium - karma dla psów dorosłychMarka Dolina Noteci PREMIUM skierowana jest do właścicieli psów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich pupili, a co za tym idzie, poszukują karm charakteryzujących się najwyższą jakością.Nasz produkt składa się wyłącznie z przechodzących wieloetapowy proces selekcji starannie dobranych składników. Dolina Noteci PREMIUM jest marką dostępną wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych, dlatego też mamy nadzieję, iż w pełny zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz ich pupili.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma bogata w wołowinę. RYŻ BRĄZOWY - źródło łatwostrawnych węglowodanów BAZYLIA - wspomaga trawienie MARCHEW - wspomaga wzrok OLEJ LNIANY - zapewnia ładną sierść Skład:wołowina 55% (mięso, płuca, wątroba, serca, żołądki, wymiona), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg.Składniki analityczne: białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%Dawkowanie: Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa.
$3.35 $8.38/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Junior Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 800g
GranCarno Junior oznacza pyszne, zdrowe i zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla rosnących szczeniąt w pierwszym roku życia.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Junior - dzięki swoim mniejszym, mięsistym kawałkom wielkości kęsa, które są odpowiednie dla szczeniąt - jest szczególnie dostosowany do potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt. Karma przeznaczona dla szczeniąt Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera małe, delikatne kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 29,5% bulion wołowy, 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), minerały, olej krokoszowy, olej z łososiaPoprzednia receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), węglan wapnia, olej z łososia (0,2%), chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 7,5%, Włókno 0,5%, Popiół 2,4%, Wilgotność: 78%Poprzednia receptura:Białko 11%, Tłuszcz 8%, Włókno 0.5%, Popiół 2%, Wilgotność: 77%Dawkowanie: Waga szczeniaka Wiek szczeniaka Dzienna porcja (g) 1,1 - 2,2 kg 3. month 180 - 300 g 2,6 - 3,7 kg 4. month 335 - 435 g 2,6 - 3,7 kg 5. - 6. month 355 g 2,6 - 3,7 kg > 6. month 405 g 5,2 - 7 kg 5. - 6. month 600 g 5,2 - 7 kg > 6. month 680 g
$5.55 $6.94/kg
-
Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Adult Wołowina i Ziemniaki 150g
Animonda Vom Feinsten Wyjątkowe połączenie składników.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psówSkład:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30% wołowina, kurczak, wieprzowina), warzywa, (5% ziemniaki), substancje mineralneAnaliza: białko 10,5% tłuszcz 4,5% włókno 0,4% popiół 2,5% wilgotność 81% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 190 - 320 g 5 - 10 kg 380 - 640 g 12 - 19 kg 750 - 1050 g
$1.80 $12.00/kg
-
Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Junior Wołowina i Drób 150g
Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30% wołowina, 25% drób, wieprzowina), składniki mineralne, oleje i tłuszczeAnaliza: białko 10% tłuszcz 7% włókno 0,5% popiół 1,5% wilgotność 80% Dawkowanie: Waga psa 2 - 3 miesiąc 4 - 5 miesiąc 6 - 12 miesiąc 1 - 2,5 kg 80 - 150 g 170 - 185 g 210 g 5 - 10 kg 200 - 560 g 425 - 780 g 505 - 830 g
$1.80 $12.00/kg
-
Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Adult Drób i Cielęcina 150g
Animonda Vom Feinsten Wyjątkowe połączenie składników.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psówSkład:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25% drób, wołowina, 8% cielęcina, wieprzowina), substancje mineralneAnaliza: białko 10,5% tłuszcz 4,5% włókno 0,4% popiół 2,5% wilgotność 81% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 190 - 320 g 5 - 10 kg 380 - 640 g 12 - 19 kg 750 - 1050 g
$1.80 $12.00/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Senior Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 400g
GranCarno Senior to smaczne, zdrowe, zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla dorosłych psów w wieku od 7 lat.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Senior dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje starszy pies i jest specjalnie dostosowany do szczególnych wymagań starszych psów. Karma przeznaczona dla starszych psów od 7 roku życia Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera widoczne mięsiste kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:43% wołowina (płuca, mięso, serca, wymiona, nerki), 28,5% bulion wołowy, 25% jagnięcina (wątroba, żwacz), minerały, olej krokoszowy, olej z łososiaPoprzednia receptura:43% wołowina (płuca, mięso, serca, wymiona, nerki), 25% jagnięcina (wątroba, żwacz), węglan wapnia, olej z łososia, chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 8,5%, Włókno 0,5%, Popiół 2,2%, Wilgotność: 77%Poprzednia receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 8%, Włókno 0.4%, Popiół 2%, Wilgotność: 77,5%Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 8 - 14 kg 400 - 600 g 15 - 20 kg 630 - 800 g 25 - 30 kg 915 - 1600 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Junior Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g
GranCarno Junior oznacza pyszne, zdrowe i zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla rosnących szczeniąt w pierwszym roku życia.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Junior - dzięki swoim mniejszym, mięsistym kawałkom wielkości kęsa, które są odpowiednie dla szczeniąt - jest szczególnie dostosowany do potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt. Karma przeznaczona dla szczeniąt Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera małe, delikatne kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 29,5% bulion wołowy, 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), minerały, olej krokoszowy, olej z łososiaPoprzednia receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), węglan wapnia, olej z łososia (0,2%), chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 7,5%, Włókno 0,5%, Popiół 2,4%, Wilgotność: 78%Poprzednia receptura:Białko 11%, Tłuszcz 8%, Włókno 0.5%, Popiół 2%, Wilgotność: 77%Dawkowanie: Waga szczeniaka Wiek szczeniaka Dzienna porcja (g) 1,1 - 2,2 kg 3. month 180 - 300 g 2,6 - 3,7 kg 4. month 335 - 435 g 2,6 - 3,7 kg 5. - 6. month 355 g 2,6 - 3,7 kg > 6. month 405 g 5,2 - 7 kg 5. - 6. month 600 g 5,2 - 7 kg > 6. month 680 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Wołowina puszka 400g
GranCarno Adult to pyszne, zdrowe, zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla dorosłych psów w wieku od 1 do 6 lat.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Adult dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje dorosły pies. Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera widoczne mięsiste kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:68% wołowina (serce, mięso, płuca, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, minerały, olej krokoszowyAnaliza:Białko 10%, Tłuszcz 9%, Włókno 0.5%, Popiół 2%, Wilgotność: 76%Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 3 - 10 kg 175 - 490 g 15 - 25 kg 600 - 860 g 35 - 60 kg 1100 - 1660 g
$3.48 $8.70/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Wołowina puszka 800g
Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną w puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat), oparta na jednym źródle mięsa. Wysoki udział wołowiny (mięso i podroby) daje prostą, mięsną recepturę bez zbóż i soi – dobrą propozycję, gdy chcesz ograniczyć liczbę źródeł białka w misce. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina (jedno źródło mięsa) Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: jedno źródło mięsa, bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego sama wołowina Receptura oparta na jednym rodzaju mięsa jest prostsza w składzie, co bywa pomocne, gdy chcesz świadomie kontrolować źródła białka w diecie psa. Wysoki udział wołowiny (mięso i wartościowe podroby) zapewnia wyrazisty, mięsny smak. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 68% wołowina (serce, mięso, płuca, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, minerały, olej krokoszowy. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 175–490 g 15–25 kg 600–860 g 35–60 kg 1100–1660 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.
$5.55 $6.94/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 800g
Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i jagnięciną w dużej puszce 800 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Aromatyczna jagnięcina w połączeniu z wołowiną daje wyrazisty, mięsny smak, a większe opakowanie ułatwia karmienie psów średnich i dużych ras. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z jagnięciną Opakowanie: puszka 800 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i jagnięcina Jagnięcina to alternatywne mięso o intensywnym aromacie, często stosowane dla psów szukających odmiany. Połączone z bogatą w podroby wołowiną tworzy treściwy, mięsny posiłek o wyrazistym smaku. Puszka 800 g to praktyczny wybór przy większym psie. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 41% wołowina (serca, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 41% wołowina (serce, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 7–15 kg 400–700 g 20–30 kg 870–1180 g 40–45 kg 1465–1600 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Dużą puszkę po otwarciu przechowuj w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; podawaj w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.
$5.55 $6.94/kg
-
Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Lamm Wołowina + Jagnięcina puszka 400g
Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i jagnięciną w puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Jagnięcina to aromatyczne mięso, często wybierane jako alternatywne źródło białka, tutaj połączone z bogatą w podroby wołowiną. Bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z jagnięciną Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i jagnięcina Jagnięcina to mięso o wyrazistym, charakterystycznym aromacie, które bywa dobrze przyjmowane przez psy szukające odmiany od popularnych mięs. W połączeniu z wołowiną tworzy smakowity, mięsny posiłek. To ciekawa propozycja do urozmaicenia diety. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 41% wołowina (serca, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 29% bulion wołowy, 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 41% wołowina (serce, mięso, wątroba, wymiona, nerki), 27% jagnięcina (płuca, żwacz, wątroba), węglan wapnia, chlorek sodu. Składniki analityczne Białko: 10% – Tłuszcz: 9% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2% – Wilgotność: 76%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 7–15 kg 400–700 g 20–30 kg 870–1180 g 40–45 kg 1465–1600 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.
$3.48 $8.70/kg