Royal Canin

564 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Royal Canin Maltese Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy maltańczyk 500g

    Royal Canin Breed Royal Canin Maltese Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy maltańczyk 500g

    Out of stock

    Royal Canin Maltese Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy maltańczyk, od 10 miesiącapowyżej 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe stworzone specjalnie dla maltańczyka.  SPRZYJANIE MOCNEJ I LŚNIĄCEJ SIERŚCI Receptura karmy sprzyja białej, lśniącej i miękkiej sierści psów rasy maltańczyk, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych EPA - DHA, biotyny oraz oleju z ogórecznika.  REDUKCJA OBJĘTOŚCI I ZAPACHU KAŁU Zmniejszenie intensywności zapachu i objętości odchodów.  NAJWYŻSZA SMAKOWITOŚĆ Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybrednych psów rasy maltańczyk, dzięki wyjątkowej recepturze i naturalnym substancjom aromatycznym.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET: higiena jamy ustnej Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego, dzięki specjalnie opracowanym krokietom oraz dodatkowi związków chelatujących (wiążących) wapń obecny w ślinie.SKŁADkukurydza, ryż, suszone białko drobiowe, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, suszone białko wieprzowe, mąka kukurydziana, izolat białka roślinnego*, pulpa z cykorii, olej sojowy, olej rybny, drożdże i ich części, sole mineralne, fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika (0,1%), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 29500 UI, Witamina D3: 800 UI, Biotyna: 3 mg, E1 (Żelazo): 64 mg, E2 (Jod): 5,7 mg, E4 (Miedź): 15 mg, E5 (Mangan): 72 mg, E6 (Cynk): 143 mg, E8 (Selen): 0,15 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 150 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 24,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 18,0% - Popiół surowy: 5,6% - Włókno surowe: 1,5% - Na 1 kg karmy: Kwasy tłuszczowe Omega 6: 39,1 g - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 8,1 g w tym kwasy EPA/DHA: 3 g - Trifosforan pentasodu: 3,5 g.DAWKOWANIE Waga psa Niska aktywność Normalna aktywność Wysoka aktywność 2 kg 50 g 55 g 60 g 3 kg 65 g 70 g 80 g 4 kg 80 g 90 g 95 g 5 kg 95 g 105 g 115 g Dostępne opakowania: 500 g, 1.5 kgSłowa kluczowe: karma sucha dla maltańczyka

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $6.99 $13.98/kg

  • Royal Canin Maltese Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy maltańczyk 1,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Maltese Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy maltańczyk 1,5kg

    Out of stock

    Royal Canin Maltese Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy maltańczyk, od 10 miesiącapowyżej 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe stworzone specjalnie dla maltańczyka.  SPRZYJANIE MOCNEJ I LŚNIĄCEJ SIERŚCI Receptura karmy sprzyja białej, lśniącej i miękkiej sierści psów rasy maltańczyk, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych EPA - DHA, biotyny oraz oleju z ogórecznika.  REDUKCJA OBJĘTOŚCI I ZAPACHU KAŁU Zmniejszenie intensywności zapachu i objętości odchodów.  NAJWYŻSZA SMAKOWITOŚĆ Pobudzenie apetytu nawet najbardziej wybrednych psów rasy maltańczyk, dzięki wyjątkowej recepturze i naturalnym substancjom aromatycznym.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET: higiena jamy ustnej Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego, dzięki specjalnie opracowanym krokietom oraz dodatkowi związków chelatujących (wiążących) wapń obecny w ślinie.SKŁADkukurydza, ryż, suszone białko drobiowe, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, suszone białko wieprzowe, mąka kukurydziana, izolat białka roślinnego*, pulpa z cykorii, olej sojowy, olej rybny, drożdże i ich części, sole mineralne, fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika (0,1%), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 29500 UI, Witamina D3: 800 UI, Biotyna: 3 mg, E1 (Żelazo): 64 mg, E2 (Jod): 5,7 mg, E4 (Miedź): 15 mg, E5 (Mangan): 72 mg, E6 (Cynk): 143 mg, E8 (Selen): 0,15 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 150 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 24,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 18,0% - Popiół surowy: 5,6% - Włókno surowe: 1,5% - Na 1 kg karmy: Kwasy tłuszczowe Omega 6: 39,1 g - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 8,1 g w tym kwasy EPA/DHA: 3 g - Trifosforan pentasodu: 3,5 g.DAWKOWANIE Waga psa Niska aktywność Normalna aktywność Wysoka aktywność 2 kg 50 g 55 g 60 g 3 kg 65 g 70 g 80 g 4 kg 80 g 90 g 95 g 5 kg 95 g 105 g 115 g Dostępne opakowania: 500 g, 1.5 kgSłowa kluczowe: karma sucha dla maltańczyka

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $20.09 $13.39/kg

  • Royal Canin Mini Ageing 12+ karma sucha dla psów dojrzałych po 12 roku życia, ras małych 1,5kg

    Royal Canin Size Royal Canin Mini Ageing 12+ karma sucha dla psów dojrzałych po 12 roku życia, ras małych 1,5kg

    Out of stock

    Royal Canin Mini Ageing +12 karma sucha dla psów starszych ras małych do 10 kg, od 12 rokupowyżej 12. roku życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dojrzałych psów ras małych (do 10 kg).  ZACHOWANIE WITALNOŚCI OCHRONA UKŁADU MOCZOWEGO PIĘKNA SIERŚĆ HIGIENA JAMY USTNEJ SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET   Karma sprzyja zachowaniu witalności u psów powyżej 12. roku życia poprzez dodatek kwasów tłuszczowych EPA-DHA i opatentowanego kompleksu współdziałających przeciwutleniaczy, wpływających na ochronę komórek przed działaniem wolnych rodników.Obniżony poziom fosforu sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu nerek.Receptura karmy sprzyja utrzymaniu zdrowej i lśniącej sierści, dzięki wzbogaceniu w kwasy tłuszczowe EPA-DHA.Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego, dzięki specjalnie opracowanym krokietom oraz dodatkowi związków chelatujących (wiążących) wapń obecny w ślinie.Unikalny, miękki krokiet, łatwy do namaczania specjalnie dostosowany do potrzeb starzejących się psów.SKŁADryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, mąka kukurydziana, izolat białka roślinnego*, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, pulpa buraczana, olej rybny, włókno roślinne, pomidory (źródło likopenu), olej sojowy, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 30000 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 46 mg, E2 (Jod): 4,6 mg, E4 (Miedź): 14 mg, E5 (Mangan): 60 mg, E6 (Cynk): 146 mg, E8 (Selen): 0,1 mg - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 150 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 26,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 14,0% - Popiół surowy: 5,0% - Włókno surowe: 2,1% - Na 1 kg karmy: EPA/DHA: 4,5 g - Fosfor: 5 g.DAWKOWANIE Masa ciała psa 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg Brak ruchu 42 g 57 g 70 g 83 g 95 g 107 g 118 g 129 g 140 g Ruch < 1 h/ dzień   48 g 66 g 70 g 83 g 95 g 107 g 118 g 129 g 140 g Ruch > 1 h/ dzień 55 g   74 g   92 g   109 g   125 g   141 g   155 g   170 g   184 g Dostępne opakowania: 800 g, 1.5 kg, 3.5 kgSłowa kluczowe: karma sucha dla starego psa

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $18.00 $12.00/kg

  • Royal Canin Kitten Sterilised karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia, sterylizowanych 2kg

    Royal Canin Feline Royal Canin Kitten Sterilised karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia, sterylizowanych 2kg

    Out of stock

    Royal Canin Kitten Sterilised karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia, sterylizowanychPełnoporcjowa zbilansowana karma dla sterylizowanych kociąt (od 6 do 12 miesiąca życia)  Rozwój organizmu i kontrola masy ciała. Ograniczona zawartość tłuszczu pomaga zapobiegać rozwojowi nadwagi.  Silny system odpornościowy. Składniki pokarmowe, w tym witaminy C i E, wspierają rozwój układu odpornościowego.  Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu.  Wspieranie mikrobiomu. Prebiotyki i wysokostrawne białka sprzyjają optymalnej równowadze flory jelitowej.SKŁADSuszone białko drobiowe, gluten pszenny*, włókno roślinne, mąka pszenna, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białko drobiowe, mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, wysłodki buraczane, minerały, olej sojowy, produkty z drożdży, łuski i nasiona psyllium, olej rybny, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów i beta-glukanów) (0,27%), olej z alg Schizochytrium sp. (źródło kwasów DHA), mączka z aksamitki. *L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.*L.I.P.:białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.DODATKI (na 1 kg karmy):Dodatki dietetyczne: Witamina A: 21500 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 420 mg/kg, Witamina C: 180 mg/kg, Żelazo (3b103): 32 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,2 mg, Miedź (3b405, 3b406): 10 mg, Mangan (3b502, 3b504): 41 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 128 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,04 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 34% - Oleje i tłuszcze surowe: 12% - Popiół surowy: 7,4% - Włókno surowe: 9,8% - Wapń: 1,04% - Fosfor: 0,95% - DHA: 0,14%DAWKOWANIE Wiek kota Waga kota (kg) Dzienna porcja 4 miesiące 1,8 - 2,75 79 g 5 miesięcy 2,1 - 3 83 g 6 miesięcy 2,4 - 3,9 80 g 7 miesięcy 2,4 - 3,9 77 g 8 miesięcy 2,7 - 4 73 g 9 miesięcy 2,9 - 5 69 g 10 miesięcy 2,9 - 5 66 g 11 miesięcy 2,9 - 5 63 g 12 miesięcy 2,9 - 5 61 g Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 3,5 kgSłowa kluczowe: kociaka, małego kotka, kastrowanych, kastrata

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $42.44

  • Royal Canin Kitten Sterilised karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia, sterylizowanych 400g

    Royal Canin Feline Royal Canin Kitten Sterilised karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia, sterylizowanych 400g

    Out of stock

    Royal Canin Kitten Sterilised karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia, sterylizowanychPełnoporcjowa zbilansowana karma dla sterylizowanych kociąt (od 6 do 12 miesiąca życia)  Rozwój organizmu i kontrola masy ciała. Ograniczona zawartość tłuszczu pomaga zapobiegać rozwojowi nadwagi.  Silny system odpornościowy. Składniki pokarmowe, w tym witaminy C i E, wspierają rozwój układu odpornościowego.  Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu.  Wspieranie mikrobiomu. Prebiotyki i wysokostrawne białka sprzyjają optymalnej równowadze flory jelitowej.SKŁADSuszone białko drobiowe, gluten pszenny*, włókno roślinne, mąka pszenna, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białko drobiowe, mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, wysłodki buraczane, minerały, olej sojowy, produkty z drożdży, łuski i nasiona psyllium, olej rybny, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów i beta-glukanów) (0,27%), olej z alg Schizochytrium sp. (źródło kwasów DHA), mączka z aksamitki. *L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.*L.I.P.:białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.DODATKI (na 1 kg karmy):Dodatki dietetyczne: Witamina A: 21500 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 420 mg/kg, Witamina C: 180 mg/kg, Żelazo (3b103): 32 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,2 mg, Miedź (3b405, 3b406): 10 mg, Mangan (3b502, 3b504): 41 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 128 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,04 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 34% - Oleje i tłuszcze surowe: 12% - Popiół surowy: 7,4% - Włókno surowe: 9,8% - Wapń: 1,04% - Fosfor: 0,95% - DHA: 0,14%DAWKOWANIE Wiek kota Waga kota (kg) Dzienna porcja 4 miesiące 1,8 - 2,75 79 g 5 miesięcy 2,1 - 3 83 g 6 miesięcy 2,4 - 3,9 80 g 7 miesięcy 2,4 - 3,9 77 g 8 miesięcy 2,7 - 4 73 g 9 miesięcy 2,9 - 5 69 g 10 miesięcy 2,9 - 5 66 g 11 miesięcy 2,9 - 5 63 g 12 miesięcy 2,9 - 5 61 g Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 3,5 kgSłowa kluczowe: kociaka, małego kotka, kastrowanych, kastrata

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $8.55

  • Royal Canin Mini Adult karma sucha dla psów dorosłych, ras małych 0,8kg

    Royal Canin Size Royal Canin Mini Adult karma sucha dla psów dorosłych, ras małych 0,8kg

    Out of stock

    Royal Canin Mini Adult karma sucha dla psów dorosłych ras małych do 10 kg, od 10 miesiąca do 8 rokuod 10. miesiąca do 8. roku życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla psów ras małych (do 10 kg). UTRZYMANIE PRAWIDŁOWEJ MASY CIAŁA.Optymalny poziom kalorii dla utrzymania prawidłowej kondycji psa.MOCNE I ZDROWE KOŚCISkładniki pokarmowe sprzyjające utrzymaniu mocnych i zdrowych kości.WSPOMAGANIE ZDROWIAReceptura zawiera wysoko strawne składniki pokarmowe, które wspomagają prawidłowe wchłanianie.WZMOCNIONA SMAKOWITOŚĆWyjątkowe aromaty pobudzające apetyt psaROYAL CANIN® Mini Adult to pełnoporcjowa karma, o recepturze prawidłowo zbilansowanej pod względem składników pokarmowych i opracowanej specjalnie z uwzględnieniem szczególnych potrzeb ras małych. Karma przeznaczona dla dorosłych psów ras małych (masa ciała do 10 kg, w wieku powyżej 10 miesięcy).Optymalna wartość kaloryczna karmy pokrywa wysokie potrzeby energetyczne psa, a jednocześnie sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Receptura zawiera również kombinację składników pokarmowych, które sprzyjają utrzymaniu mocnych i zdrowych kości.Karma zawiera wzbogaconą kombinację witamin i wysokostrawnych składników pokarmowych, które wspomagają prawidłowe wchłanianie i ogólny stan zdrowia psa.Psy ras małych często bywają wybredne. Karma nie tylko jest wzbogacona w wyjątkowe aromaty, które pobudzają apetyt, ale również krokiet został dostosowany do delikatnych szczęk psów ras małych. Dzięki nawet najbardziej wybredne psy otrzymują wszystkie niezbędne składniki pokarmowe.Karmę suchą ROYAL CANIN® Mini Adult można stosować z odpowiednimi karmami mokrymi Royal Canin, w formie pasztetu lub kawałków w sosie (karmienie mieszane). Podawanie karmy mokrej i karmy suchej urozmaica posiłki, zwiększając zainteresowanie psa jedzeniem.SKŁADmąka pszenna, suszone białka drobiowe, mąka kukurydziana, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białka zwierzęce, suszone białko wołowe i wieprzowe, jęczmień, kukurydza, gluten kukurydziany, pszenica, minerały, wysłodki buraczane, olej sojowy, produkty drożdży, fruktooligosacharydy, olej z ryb, olej z alg Schizochytrium sp.*L.I.P. białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 15800 UI, Witamina D3: 1000 UI, Żelazo (3b103): 36 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,6 mg, Miedź (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 47 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 131 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,09 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 27,0% - Włókno surowe: 1,7% - Oleje i tłuszcze surowe: 16,0% - Popiół surowy: 6,8% - Energia metaboliczna: 3890 kcal/kg.DAWKOWANIE Waga psa Niska aktywność Normalna aktywność Wysoka aktywność 2 kg 41 g 48 g 54 g 4 kg 69 g 80 g 91 g 6 kg 94 g 108 g 123 g 8 kg 116 g 135 g 153 g 10 kg 137 g 159 g 181 g Dostępne opakowania: 800 g, 2 kg, 4 kg, 8 kg 

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $9.18 $11.48/kg

  • Royal Canin Kitten karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia 2kg

    Royal Canin Feline Royal Canin Kitten karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia 2kg

    Out of stock

    Royal Canin Kitten karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życiaKocięta od 4 do 12 miesiąca życiaPełnoporcjowa zbilansowana karma dla kociąt w drugim etapie wzrostu (do 12 miesiąca życia)  IDEALNA MASA CIAŁA Zmniejszenie ryzyka nadwagi, dzięki ograniczonej zawartości tłuszczy (12%), umiarkowanemu poziomowi energii oraz dodatkowi L-karnityny, pobudzającej metabolizm lipidów.  WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI Sprzyjanie rozwojowi naturalnych mechanizmów obronnych organizmu kocięcia poprzez kompleks opatentowanych współdziałających przeciwutleniaczy (wit. E, C, luteina, tauryna).  ZRÓWNOWAŻONY WZROST I PRAWIDŁOWA MASA CIAŁA Harmonijny rozwój szkieletu i prawidłowej masy ciała dzięki optymalnemu poziomowi tłuszczów i białek. Precyzyjna dawka wapnia i fosforu zapewnia prawidłowy przebieg mineralizacji kośćcaSKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, gluten pszenny*, tłuszcze zwierzęce, mąka kukurydziana, hydrolizat białka zwierzęcego, mąka pszenna, gluten kukurydziany, produkty z drożdży, pulpa buraczana, włókno roślinne, minerały, olej sojowy, olej rybny, łuski i nasiona psyllium, FOS, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów i beta-glukanów), olej z alg, mączka z aksamitki.*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 21000 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 32 mg, E2 (Jod): 3,2 mg, E4 (Miedź): 10 mg, E5 (Mangan): 42 mg, E6 (Cynk): 126 mg, E8 (Selen): 0,05 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 36% - Oleje i tłuszcze surowe: 18% - Popiół surowy: 7,8% - Włókno surowe: 2,3%.DAWKOWANIE Wiek kocięcia (miesiące) 1 - 2 3 - 4 5 - 6 7 - 12 Waga kocięcia (kg) 0.4 - 1 1.3 - 2 2.3 - 2.9 3.1 - 4 Dzienna porcja 29 - 48 61 - 66 67 - 69 51 - 64 Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 4 kg, 10 kgSłowa kluczowe: kociaka, małego kotka 

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $38.77

  • Royal Canin Instinctive +7 w sosie karma mokra dla kotów starszych, wybrednych saszetka 85g

    Royal Canin Feline Royal Canin Instinctive +7 w sosie karma mokra dla kotów starszych, wybrednych saszetka 85g

    Out of stock

    Royal Canin Instinctive +7 w sosie karma mokra dla kotów starszych, wybrednychPełnoporcjowa karma dla kotów powyżej 7 roku życia (plasterki w sosie)  OCHRONA SERCA Sprzyjanie prawidłowej pracy serca, dzięki optymalnej zawartości soli mineralnych, EPA i DHA, tauryny, L-karnityny oraz przeciwutleniaczom.  NAJWYŻSZA SMAKOWITOŚĆ Karma o wyjątkowej smakowitości i recepturze, dostosowanej do potrzeb kotów powyżej 7. roku życia. Delikatne, cienkie kawałki nasączone w sosie zaspokoją najbardziej wybredny apetyt.  WSPOMAGANIE FUNKCJONOWANIA NEREK Sprzyjanie prawidłowej pracy nerek, dzięki obniżonej zawartości fosforu (0,19 %).SKŁAD:mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, cukry, mięczaki i skorupiaki.DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 320 UI, E1 (Żelazo): 3 mg, E2 (Jod): 0,3 mg, E4 (Miedź): 2,3 mg, E5 (Mangan): 0,8 mg, E6 (Cynk): 8 mg.SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe: 10,5% - Oleje i tłuszcze surowe: 2,5% - Popiół surowy: 1,1% - Włókno surowe: 1,4% - Wilgotność: 80,5% - Fosfor: 0,15%.DAWKOWANIE Kondycja Prawidłowa Prawidłowa Masa ciała kota saszetki 1 saszetka + sucha karma (g) 3 kg 2+1/2 40 - 45 4 kg 3 55 - 65 5 kg 3+1/2 75 - 85 6 kg 4 90 - 105 Dostępne opakowania: 85 gSłowa kluczowe: karma mokra dla starego kota, niejadek, niejadka

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.75

  • Royal Canin Light Weight Care w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z tendencją do nadwagi saszetka 85g

    Royal Canin Feline Royal Canin Light Weight Care w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z tendencją do nadwagi saszetka 85g

    Out of stock

    Royal Canin Ultra Light w sosie karma mokra dla kotów dorosłych z tendencją do nadwagiPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów (plasterki w sosie)  REDUKCJA MASY CIAŁA Receptura karmy wspomaga osiągnięcie prawidłowej sylwetki, dzięki obniżonej kaloryczności* oraz dodatkowi L-karnityny pobudzającej metabolizm tłuszczy. *zmniejszenie ilości przyjmowanych kalorii o 19 % w stosunku do pozostałych rodzajów karm  UTRZYMANIE MASY MIĘŚNIOWEJ Przeciwdziałanie utracie masy mięśniowej, dzięki wysokiemu poziomowi białek o najwyższej wartości biologicznej.  OCHRONA UKŁADU MOCZOWEGO Wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.SKŁAD:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.DODATKI (na 1 kg karmy):Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 170 IU, E1 (Żelazo): 4 mg, E2 (Jod): 0,3 mg, E4 (Miedź): 2,2 mg, E5 (Mangan): 1,4 mg, E6 ( Cynk): 14mg.SKŁADNIKI ANALITYCZNE:Białko: 10% - Zawartość tłuszczu: 2,1% - Popiół surowy: 1,6% - Włókno surowe: 1,5% - Wilgotność: 82,5% - L-karnityna: 35 mg/kg.DAWKOWANIE Masa ciała kota Saszetki dziennie 1 saszetka + sucha karma (g) 3 kg 2,5 32 4 kg 3,5 44 5 kg 4 54 6 kg 4,5 64 Dostępne opakowania: 85 g Słowa kluczowe: karma mokra odchudzająca, karma mokra fit, karma mokra light

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.92

  • Royal Canin Kitten w sosie karma mokra dla kociąt do 12 miesiąca życia saszetka 85g

    Royal Canin Feline Royal Canin Kitten w sosie karma mokra dla kociąt do 12 miesiąca życia saszetka 85g

    Out of stock

    Royal Canin Kitten w sosie karma mokra dla kociąt do 12 miesiąca życiaPełnoporcjowa karma dla kociąt w drugim etapie wzrostu, do 12 miesiąca życia (plasterki w sosie)  Delikatna tekstura, odpowiednia dla mlecznych zębów kociąt. Optymalna dla kociąt wielkość kawałków, tekstura i smakowitość.  Silny układ odpornościowy. Składniki pokarmowe, w tym witaminy C i E, wspierają rozwój układu odpornościowego.  Rozwój mózgu. Kwasy tłuszczowe omega-3 wspomagają rozwój  Wspieranie mikrobiomu. Prebiotyki i wysokostrawne białka, korzystne dla optymalnej równowagi mikroflorySKŁAD:Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze, drożdże.DODATKI (na 1 kg):Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 220 UI, Żelazo (3b103): 4 mg, Jod (3b202): 0,4 mg, Miedź (3b405, 3b406): 3,1 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 1,1 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 11 mg.ANALIZA:Białko: 12% - Zawartość tłuszczu: 4% - Popiół surowy: 1,7% - Włókno surowe: 0,7% - Wilgotność: 78,2% - Omega-3 (DHA): 0,047%.DAWKOWANIE: Wiek kocięcia (miesiąc) masa ciała kocięcia (kg) saszetki dziennie 1,5 0,6 - 0,9 2 2 0,8 - 1,2 2,5 3 1,4 - 2,1 3 4 1,8 - 2,75 3 5 2,1 - 3 3 6 2,4 - 3,9 3 7 2,4 - 3,9 3 8 2,7 - 4 3 9 2,9 - 5 2,5 10 2,9 - 5 2,5 11 2,9 - 5 2,5 12 2,9 - 5 2,5 Dostępne opakowania: 85 gSłowa kluczowe: kociaka, małego kotka 

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.85

  • Royal Canin Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coon 4kg

    Royal Canin Feline Royal Canin Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coon 4kg

    Out of stock

    Royal Canin Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coonKoty powyżej 15. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych kotów rasy maine coon.  OCHRONA SERCA Wspieranie prawidłowej pracy mięśnia sercowego, dzięki optymalnej zawartości tauryny i kwasów tłuszczowych EPA-DHA.  ZDROWE KOŚCI I STAWY Receptura karmy sprzyja mocnym kościom oraz ochronie struktur stawowych, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega 3.  ZDROWA SKÓRA I LŚNIĄCA SIERŚĆ Wzmocnienie nieprzepuszczalności bariery skórnej oraz poprawa wybarwienia, połysku i jakości włosa dzięki działaniu kwasów tłuszczowych, aminokwasów oraz witamin.  OCHRONA UKŁADU MOCZOWEGO Wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET Unikalny kształt krokieta “Emerald 10”, dostosowany do wielkości szczęk kotów rasy maine coon, zachęca do rozgryzania karmy i poprawia higienę jamy ustnej.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, izolat białka roślinnego*, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, sole mineralne, olej rybny, olej sojowy, łuski i nasiona psyllium, drożdże i ich części, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 30500 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (Jod): 4 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 51 mg, E6 (Cynk): 154 mg, E8 (Selen): 0,08 mg, Tauryna: 2,58 g - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 0,6 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 31% - Oleje i tłuszcze surowe: 20% - Popiół surowy: 7,4% - Włókno surowe: 5%Na 1 kg karmy: Kwasy tłuszczowe Omega 6: 48,7 g - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 10,1 g w tym kwasy EPA/DHA: 3,5 g.DAWKOWANIE Waga kota Niedowaga Prawidłowa waga Nadwaga 3 kg 50 g - - 4 kg 70 g 55 g 45 g 5 kg 85 g 65 g 55 g 6 kg 105 g 80 g 65 g 7 kg 120 g 95 g 75 g 8 kg - 110 g 90 g 9 kg - 120 g 100 g 10 kg - 135 g 110 g Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 4 kg, 10 kg

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $67.08

  • Royal Canin Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coon 2kg

    Royal Canin Feline Royal Canin Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coon 2kg

    Out of stock

    Royal Canin Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coonKoty powyżej 15. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych kotów rasy maine coon.  OCHRONA SERCA Wspieranie prawidłowej pracy mięśnia sercowego, dzięki optymalnej zawartości tauryny i kwasów tłuszczowych EPA-DHA.  ZDROWE KOŚCI I STAWY Receptura karmy sprzyja mocnym kościom oraz ochronie struktur stawowych, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega 3.  ZDROWA SKÓRA I LŚNIĄCA SIERŚĆ Wzmocnienie nieprzepuszczalności bariery skórnej oraz poprawa wybarwienia, połysku i jakości włosa dzięki działaniu kwasów tłuszczowych, aminokwasów oraz witamin.  OCHRONA UKŁADU MOCZOWEGO Wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET Unikalny kształt krokieta “Emerald 10”, dostosowany do wielkości szczęk kotów rasy maine coon, zachęca do rozgryzania karmy i poprawia higienę jamy ustnej.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, izolat białka roślinnego*, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, sole mineralne, olej rybny, olej sojowy, łuski i nasiona psyllium, drożdże i ich części, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 30500 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (Jod): 4 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 51 mg, E6 (Cynk): 154 mg, E8 (Selen): 0,08 mg, Tauryna: 2,58 g - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 0,6 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 31% - Oleje i tłuszcze surowe: 20% - Popiół surowy: 7,4% - Włókno surowe: 5%Na 1 kg karmy: Kwasy tłuszczowe Omega 6: 48,7 g - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 10,1 g w tym kwasy EPA/DHA: 3,5 g.DAWKOWANIE Waga kota Niedowaga Prawidłowa waga Nadwaga 3 kg 50 g - - 4 kg 70 g 55 g 45 g 5 kg 85 g 65 g 55 g 6 kg 105 g 80 g 65 g 7 kg 120 g 95 g 75 g 8 kg - 110 g 90 g 9 kg - 120 g 100 g 10 kg - 135 g 110 g Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 4 kg, 10 kg

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $40.30

Royal Canin
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account