Royal Canin

564 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 800g

    Royal Canin Size Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 800g

    Out of stock

    Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt ras małych do 10 kg, od 2 do 10 miesiącaSzczenięta od 2. do 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt ras małych (do 10 kg).  OCHRONA PRZEWODU POKARMOWEGO Zapewnienie prawidłowego przebiegu trawienia i równowagi flory bakteryjnej jelit, dzięki zawartości wysoko strawnych białek (L.I.P) oraz prebiotyków.  OPTYMALNA KONCENTRACJA ENERGII Pokrycie wysokiego zapotrzebowania szczeniąt ras małych podczas okresu wzrostu i pobudzenie apetytu u najbardziej wybrednych psów.  HIGIENA JAMY USTNEJ Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego, dzięki specjalnie opracowanym krokietom oraz dodatkowi związków chelatujących (wiążących) wapń obecny w ślinie.  WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI Wspomaganie rozwoju naturalnych mechanizmów obronnych u szczeniąt, dzięki zastosowaniu opatentowanego kompleksu współdziałających przeciwutleniaczy (wit. E, C, luteina, tauryna) oraz mannooligosacharydów.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, kukurydza, suszone białko wołowe i wieprzowe, pulpa buraczana, mąka kukurydziana, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, sole mineralne, olej rybny, olej sojowy, fruktooligosacharydy (0,34%), hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów), wyciąg z drożdży (źródło beta-glukanów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny)*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 21500 UI, Witamina D3: 1000 UI, Witamina E: 520 mg, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (Jod): 4 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 52 mg, E6 (Cynk): 132 mg, E8 (Selen): 0,06 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z jukki: 125 mg - Konserwanty - PrzeciwutleniaczeSKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 31% - Oleje i tłuszcze surowe: 20% - Popiół surowy: 7,3% - Włókno surowe: 1,5%DAWKOWANIE Masa ciała dorosłego psa 2 kg   6 kg   10 kg   Wiek Dzienna porcja 2 miesiąc 49 g 103 g 146 g 3 miesiąc 54 g 118 g 171 g 4 miesiąc 55 g 125 g 182 g 5 miesiąc 55 g 125 g 185 g 6 miesiąc 48 g 125 g 184 g 7 miesiąc 40 g 113 g 167 g 8 miesiąc 39 g 101 g 149 g 9 miesiąc 39 g 90 g 133 g 10 miesiąc 39 g 89 g 132 g 11 miesiąc Mini Adult 131 g Dostępne opakowania: 800 g, 2 kg, 4 kg, 8 kgSłowa kluczowe: szczeniaka, szczeniaczka, pieska

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $10.76 $13.45/kg

  • Royal Canin Ragdoll Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy ragdoll 2kg

    Royal Canin Feline Royal Canin Ragdoll Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy ragdoll 2kg

    Out of stock

    Royal Canin Ragdoll Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy ragdollKoty powyżej 12. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych kotów rasy ragdoll.  ZDROWA SKÓRA I LŚNIĄCA SIERŚĆ Wzmocnienie nieprzepuszczalności bariery skórnej oraz poprawa wybarwienia, połysku i jakości włosa, dzięki działaniu kwasów tłuszczowych omega 3 oraz kwasów tłuszczowych omega 6.  OCHRONA SERCA Wspieranie prawidłowej pracy mięśnia sercowego, dzięki optymalnej zawartości tauryny i kwasów tłuszczowych EPA-DHA.  ZDROWE KOŚCI I STAWY Receptura karmy sprzyja mocnym kościom oraz ochronie struktur stawowych, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega 3, glukozaminy i chondroityny.  OCHRONA UKŁADU MOCZOWEGO Wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET Unikalny kształt krokieta “Topaz 10”, dostosowany do wielkości szczęk kotów rasy ragdoll, zachęca do chwytania i rozgryzania karmy.SKŁADsuszone białko drobiowe, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, pszenica, gluten kukurydziany, ryż, hydrolizat białka zwierzęcego, włókno roślinne, mąka pszenna, pulpa z cykorii, sole mineralne, olej rybny, olej sojowy, drożdże i ich części, fruktooligosacharydy, łuski i nasiona psyllium, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalnośćDODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 31000 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (Jod): 4 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 51 mg, E6 (Cynk): 154 mg, E8 (Selen): 0,08 mg, Tauryna: 2,66 g - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 32% - Oleje i tłuszcze surowe: 18% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 4,1% - Na 1 kg karmy: Kwasy tłuszczowe Omega 6: 43,8 g - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 10,2 g w tym kwasy EPA/DHA: 4 g.DAWKOWANIE Masa ciała kota Niskie zapotrzebowanie na energię Umiarkowane potrzeby energetyczne 3 - 4 kg 34 - 42 g (13 - 20 g + 1 saszetka) 43 - 52 g (21 - 31 g + 1 saszetka) 5 - 6 kg 49 - 56 g (27 - 34 g + 1 saszetka) 61 - 70 g (40 - 48 g + 1 saszetka) 7 - 8 kg 62 - 68 g (41 - 47 g + 1 saszetka) 78 - 85 g (56 - 64 g + 1 saszetka) Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 10 kg

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $40.51

  • Royal Canin Ragdoll Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy ragdoll 400g

    Royal Canin Feline Royal Canin Ragdoll Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy ragdoll 400g

    Out of stock

    Royal Canin Ragdoll Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy ragdollKoty powyżej 12. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych kotów rasy ragdoll.  ZDROWA SKÓRA I LŚNIĄCA SIERŚĆ Wzmocnienie nieprzepuszczalności bariery skórnej oraz poprawa wybarwienia, połysku i jakości włosa, dzięki działaniu kwasów tłuszczowych omega 3 oraz kwasów tłuszczowych omega 6.  OCHRONA SERCA Wspieranie prawidłowej pracy mięśnia sercowego, dzięki optymalnej zawartości tauryny i kwasów tłuszczowych EPA-DHA.  ZDROWE KOŚCI I STAWY Receptura karmy sprzyja mocnym kościom oraz ochronie struktur stawowych, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega 3, glukozaminy i chondroityny.  OCHRONA UKŁADU MOCZOWEGO Wspieranie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET Unikalny kształt krokieta “Topaz 10”, dostosowany do wielkości szczęk kotów rasy ragdoll, zachęca do chwytania i rozgryzania karmy.SKŁADsuszone białko drobiowe, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, pszenica, gluten kukurydziany, ryż, hydrolizat białka zwierzęcego, włókno roślinne, mąka pszenna, pulpa z cykorii, sole mineralne, olej rybny, olej sojowy, drożdże i ich części, fruktooligosacharydy, łuski i nasiona psyllium, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika, hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalnośćDODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 31000 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (Jod): 4 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 51 mg, E6 (Cynk): 154 mg, E8 (Selen): 0,08 mg, Tauryna: 2,66 g - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 32% - Oleje i tłuszcze surowe: 18% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 4,1% - Na 1 kg karmy: Kwasy tłuszczowe Omega 6: 43,8 g - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 10,2 g w tym kwasy EPA/DHA: 4 g.DAWKOWANIE Masa ciała kota Niskie zapotrzebowanie na energię Umiarkowane potrzeby energetyczne 3 - 4 kg 34 - 42 g (13 - 20 g + 1 saszetka) 43 - 52 g (21 - 31 g + 1 saszetka) 5 - 6 kg 49 - 56 g (27 - 34 g + 1 saszetka) 61 - 70 g (40 - 48 g + 1 saszetka) 7 - 8 kg 62 - 68 g (41 - 47 g + 1 saszetka) 78 - 85 g (56 - 64 g + 1 saszetka) Dostępne opakowania: 400 g, 2 kg, 10 kg

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $10.19

  • Royal Canin Vet Care Nutrition Mature Consult Small Dog 3,5kg

    Royal Canin Linia Weterynaryjna Royal Canin Vet Care Nutrition Mature Consult Small Dog 3,5kg

    Out of stock

    Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla starszych psów małych ras (masa ciała do 10 kg) Wskazania: Starsze psy ras małych (masa ciała do 10 kg). Powyżej 8 roku życia. WITALNOŚĆ I WSPARCIE DLA MÓZGUWraz z wiekiem dochodzi do upośledzenia funkcjonowania wielu narządów, w tym nerek, serca czy mózgu. Receptura zawiera odpowiednio dobrane składniki wspierające witalność.WSPARCIE DLA MIĘŚNISpecjalnie opracowana receptura, która pomaga chronić masę mięśniową u psów w podeszłym wieku.HIGIENA JAMY USTNEJMechaniczne działanie czyszczące krokietów oraz dodatek związków wiążących wapń w ślinie, pomagają opóźnić powstawanie kamienia nazębnego.Skład: kukurydza, suszone białko drobiowe, mąka pszenna, pszenica, włókno roślinne, tłuszcze zwierzęce, suszone białko wieprzowe, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten pszenny*, sole mineralne, pulpa z cykorii, olej rybny, olej sojowy, suszona pulpa pomidorowa (źródło likopenu) (0,84%), fruktooligosacharydy, olej z ogórecznika, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 29500 UI, Witamina D3: 800 UI, Żelazo (3b103): 39 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,9 mg, Miedź (3b405, 3b406): 12 mg, Mangan (3b502, 3b504): 50 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 137 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,08 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 5 g, Trifosforan pentasodu: 3,5 g, Lecytyna: 2,6 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z herbaty (źródło polifenoli): 150 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.Składniki analityczne: Białko surowe: 25% - Oleje i tłuszcze surowe: 14% - Popiół surowy: 5,8% - Włókno surowe: 7,1%.Dawkowanie: MASA CIAŁA NIEDOWAGA WAGA PRAWIDŁOWA NADWAGA (kg) (g) (g) (g) 2 61 61 61 3 83 73 63 4 103 91 78 5 122 107 93 6 140 123 106 7 157 138 119 8 174 153 132 9 190 167 144 10 205 181 156  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $44.66 $12.76/kg

  • Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Balance Cat 3,5kg

    Royal Canin Linia Weterynaryjna Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Balance Cat 3,5kg

    Out of stock

    Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów powyżej 7 roku życia Koty z tendencją do nadwagi / żarłoczne KOMPLEKS WSPIERAJĄCY WITALNOŚĆWraz z wiekiem dochodzi do upośledzenia funkcjonowania wielu narządów, w tym nerek. Receptura zawiera odpowiednio dobrane składniki wspierające witalność.WYSOKI POZIOM WŁÓKNAUnikalna kombinacja włókna, pomagającego zapewnić uczucie sytości po posiłku.KOMPLEKS PRZECIWUTLENIACZYDodatek kompleksu przeciwutleniaczy pomaga neutralizować wolne rodniki, co sprzyja ochronie komórek i tkanek.Skład: kukurydza, gluten pszenny*, suszone białko drobiowe, włókno roślinne, ryż, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, sole mineralne, pulpa z cykorii, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, olej sojowy, suszona pulpa pomidorowa (źródło likopenu) (0,78%), łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów), glukozamina uzyskana z fermentacji (0,047%), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny) (0,00048%).*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 22500 UI, Witamina D3: 845 UI, Żelazo (3b103): 34 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,4 mg, Miedź (3b405, 3b406): 10 mg, Mangan (3b502, 3b504): 44 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 134 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,05 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.Składniki analityczne: Białko surowe: 34,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 10,0% - Popiół surowy: 7,5% - Włókno surowe: 7,9% - Fosfor: 0,8% - Wapń: 1,05% - Sód: 0,7% - Magnez: 0,07% - Potas: 0,7% - Chlorki: 1,25% - Siarka: 0,8% - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 0,73% - EPA/DHA: 0,42% - Na 1 kg karmy: Beta-karoten: 4,3 mg.Dawkowanie: MASA CIAŁA WAGA PRAWIDŁOWA NADWAGA (kg) Dzienna porcja (g) Dzienna porcja (g) 2 37 29 2,5 43 34 3 49 39 3,5 54 43 4 60 48 4,5 65 52 5 70 56 5,5 75 60 6 80 64 6,5 84 67 7 89 71 7,5 94 75 8 98 78 8,5 102 82 9 106 85 9,5 111 88 10 115 92

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $58.11

  • Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Cat 3,5kg

    Royal Canin Linia Weterynaryjna Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Cat 3,5kg

    Out of stock

    Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów powyżej 7 roku życia.KOMPLEKS WSPIERAJĄCY WITALNOŚĆWraz z wiekiem dochodzi do upośledzenia funkcjonowania wielu narządów, w tym nerek. Receptura zawiera odpowiednio dobrane składniki wspierające witalność.KOMPLEKS PRZECIWUTLENIACZYDodatek kompleksu przeciwutleniaczy pomaga neutralizować wolne rodniki, co sprzyja ochronie komórek i tkanek.OPTYMALNY POZIOM ENERGIIOdpowiedni poziom energii uwzględnia zapotrzebowanie aktywnych kotów w podeszłym wieku.Skład: suszone białko drobiowe, kukurydza, gluten pszenny*, ryż, pszenica, gluten kukurydziany, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, pulpa z cykorii, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, olej sojowy, suszona pulpa pomidorowa (źródło likopenu) (0,80%), łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów), glukozamina uzyskana z fermentacji (0,048%), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny) (0,00048%).*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 20500 UI, Witamina D3: 755 UI, Żelazo (3b103): 35 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,5 mg, Miedź (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 45 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 131 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,06 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.Składniki analityczne: Białko surowe: 36,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 10,0% - Popiół surowy: 7,1% - Włókno surowe: 5,4% - Fosfor: 0,8% - Wapń: 1,0% - Sód: 0,7% - Magnez: 0,07% - Potas: 0,7% - Chlorki: 1,14% - Siarka: 0,7% - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 0,71% - Na 1 kg karmy: Beta-karoten: 4,2 mg.Dawkowanie: MASA CIAŁA NIEDOWAGA WAGA PRAWIDŁOWA NADWAGA (kg) (g) (g) (g) 2 42 35 28 2,5 49 41 33 3 56 47 38 3,5 63 52 42 4 69 58 46 4,5 75 63 50 5 81 68 54 5,5 87 72 58 6 92 77 61 6,5 98 81 65 7 103 86 69 7,5 108 90 72 8 113 94 75 8,5 118 98 79 9 123 103 82 9,5 128 107 85 10 132 111 88

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $58.11

  • Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Cat 1,5kg

    Royal Canin Linia Weterynaryjna Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Cat 1,5kg

    Out of stock

    Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów powyżej 7 roku życia.KOMPLEKS WSPIERAJĄCY WITALNOŚĆWraz z wiekiem dochodzi do upośledzenia funkcjonowania wielu narządów, w tym nerek. Receptura zawiera odpowiednio dobrane składniki wspierające witalność.KOMPLEKS PRZECIWUTLENIACZYDodatek kompleksu przeciwutleniaczy pomaga neutralizować wolne rodniki, co sprzyja ochronie komórek i tkanek.OPTYMALNY POZIOM ENERGIIOdpowiedni poziom energii uwzględnia zapotrzebowanie aktywnych kotów w podeszłym wieku.Skład: suszone białko drobiowe, kukurydza, gluten pszenny*, ryż, pszenica, gluten kukurydziany, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, pulpa z cykorii, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, olej sojowy, suszona pulpa pomidorowa (źródło likopenu) (0,80%), łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów), glukozamina uzyskana z fermentacji (0,048%), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny) (0,00048%).*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 20500 UI, Witamina D3: 755 UI, Żelazo (3b103): 35 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,5 mg, Miedź (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 45 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 131 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,06 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.Składniki analityczne: Białko surowe: 36,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 10,0% - Popiół surowy: 7,1% - Włókno surowe: 5,4% - Fosfor: 0,8% - Wapń: 1,0% - Sód: 0,7% - Magnez: 0,07% - Potas: 0,7% - Chlorki: 1,14% - Siarka: 0,7% - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 0,71% - Na 1 kg karmy: Beta-karoten: 4,2 mg.Dawkowanie: MASA CIAŁA NIEDOWAGA WAGA PRAWIDŁOWA NADWAGA (kg) (g) (g) (g) 2 42 35 28 2,5 49 41 33 3 56 47 38 3,5 63 52 42 4 69 58 46 4,5 75 63 50 5 81 68 54 5,5 87 72 58 6 92 77 61 6,5 98 81 65 7 103 86 69 7,5 108 90 72 8 113 94 75 8,5 118 98 79 9 123 103 82 9,5 128 107 85 10 132 111 88

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $29.74

  • Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Cat 400g

    Royal Canin Linia Weterynaryjna Royal Canin Veterinary Care Mature Consult Cat 400g

    Out of stock

    Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów powyżej 7 roku życia.KOMPLEKS WSPIERAJĄCY WITALNOŚĆWraz z wiekiem dochodzi do upośledzenia funkcjonowania wielu narządów, w tym nerek. Receptura zawiera odpowiednio dobrane składniki wspierające witalność.KOMPLEKS PRZECIWUTLENIACZYDodatek kompleksu przeciwutleniaczy pomaga neutralizować wolne rodniki, co sprzyja ochronie komórek i tkanek.OPTYMALNY POZIOM ENERGIIOdpowiedni poziom energii uwzględnia zapotrzebowanie aktywnych kotów w podeszłym wieku.Skład: suszone białko drobiowe, kukurydza, gluten pszenny*, ryż, pszenica, gluten kukurydziany, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, pulpa z cykorii, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, olej sojowy, suszona pulpa pomidorowa (źródło likopenu) (0,80%), łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, hydrolizowane drożdże (źródło mannooligosacharydów), glukozamina uzyskana z fermentacji (0,048%), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny) (0,00048%).*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 20500 UI, Witamina D3: 755 UI, Żelazo (3b103): 35 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,5 mg, Miedź (3b405, 3b406): 11 mg, Mangan (3b502, 3b504): 45 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 131 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,06 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.Składniki analityczne: Białko surowe: 36,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 10,0% - Popiół surowy: 7,1% - Włókno surowe: 5,4% - Fosfor: 0,8% - Wapń: 1,0% - Sód: 0,7% - Magnez: 0,07% - Potas: 0,7% - Chlorki: 1,14% - Siarka: 0,7% - Kwasy tłuszczowe Omega 3: 0,71% - Na 1 kg karmy: Beta-karoten: 4,2 mg.Dawkowanie: MASA CIAŁA NIEDOWAGA WAGA PRAWIDŁOWA NADWAGA (kg) (g) (g) (g) 2 42 35 28 2,5 49 41 33 3 56 47 38 3,5 63 52 42 4 69 58 46 4,5 75 63 50 5 81 68 54 5,5 87 72 58 6 92 77 61 6,5 98 81 65 7 103 86 69 7,5 108 90 72 8 113 94 75 8,5 118 98 79 9 123 103 82 9,5 128 107 85 10 132 111 88

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $8.64

  • Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 4kg

    Royal Canin Size Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 4kg

    Out of stock

    Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt ras małych do 10 kg, od 2 do 10 miesiącaSzczenięta od 2. do 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt ras małych (do 10 kg).  Rozwój mózgu Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu oraz proces uczenia  Optymalny poziom energii Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych szczeniąt ras małych  Silny układ odpornościowy Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, wspierających zdrowy rozwój układu odpornościowego  Wspieranie mikrobiomu Prebiotyki i wysokostrawne białka sprzyjają zdrowej równowadze flory jelitowejSKŁADRyż, suszone białko drobiowe, tłuszcze zwierzęce, suszone białko wołowe i wieprzowe*, izolat białka roślinnego*, kukurydza, pulpa buraczana, mąka kukurydziana, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, sole mineralne, olej sojowy, olej rybny, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 17300 UI, Witamina D3: 1000 UI, E1 (Żelazo): 49 mg, E2 (Jod): 3,8 mg, E4 (Miedź): 10 mg, E5 (Mangan): 64 mg, E6 (Cynk): 211 mg, E8 (Selen): 0,08 mgDodatki technologiczne: Trifosforan pentasodu: 3,5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 31% - Oleje i tłuszcze surowe: 20% - Popiół surowy: 7,0% - Włókno surowe: 1,3%DAWKOWANIE Masa ciała dorosłego psa 2 kg 6 kg 10 kg Wiek Dzienna porcja 2 miesiąc 36 g 77 g 109 g 3 miesiąc 40 g 88 g 128 g 4 miesiąc 41 g 93 g 136 g 5 miesiąc 41 g 94 g 138 g 6 miesiąc 40 g 93 g 138 g 7 miesiąc 40 g 92 g 136 g 8 miesiąc 39 g 90 g 133 g 9 miesiąc 39 g 89 g 132 g 10 miesiąc 39 g 88 g 131 g 11 miesiąc Mini Adult Dostępne opakowania: 800 g, 2 kg, 4 kg, 8 kgSłowa kluczowe: szczeniaka, szczeniaczka, pieska

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $41.84 $10.46/kg

  • Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 2kg

    Royal Canin Size Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 2kg

    Out of stock

    Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt ras małych do 10 kg, od 2 do 10 miesiącaSzczenięta od 2. do 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt ras małych (do 10 kg).  Rozwój mózgu Kwasy tłuszczowe omega 3 wspomagają rozwój mózgu oraz proces uczenia  Optymalny poziom energii Pokrycie wysokich potrzeb energetycznych szczeniąt ras małych  Silny układ odpornościowy Udowodnione działanie kompleksu składników, takich jak witaminy E i C, wspierających zdrowy rozwój układu odpornościowego  Wspieranie mikrobiomu Prebiotyki i wysokostrawne białka sprzyjają zdrowej równowadze flory jelitowejSKŁADRyż, suszone białko drobiowe, tłuszcze zwierzęce, suszone białko wołowe i wieprzowe*, izolat białka roślinnego*, kukurydza, pulpa buraczana, mąka kukurydziana, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, sole mineralne, olej sojowy, olej rybny, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 17300 UI, Witamina D3: 1000 UI, E1 (Żelazo): 49 mg, E2 (Jod): 3,8 mg, E4 (Miedź): 10 mg, E5 (Mangan): 64 mg, E6 (Cynk): 211 mg, E8 (Selen): 0,08 mgDodatki technologiczne: Trifosforan pentasodu: 3,5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 31% - Oleje i tłuszcze surowe: 20% - Popiół surowy: 7,0% - Włókno surowe: 1,3%DAWKOWANIE Masa ciała dorosłego psa 2 kg 6 kg 10 kg Wiek Dzienna porcja 2 miesiąc 36 g 77 g 109 g 3 miesiąc 40 g 88 g 128 g 4 miesiąc 41 g 93 g 136 g 5 miesiąc 41 g 94 g 138 g 6 miesiąc 40 g 93 g 138 g 7 miesiąc 40 g 92 g 136 g 8 miesiąc 39 g 90 g 133 g 9 miesiąc 39 g 89 g 132 g 10 miesiąc 39 g 88 g 131 g 11 miesiąc Mini Adult Dostępne opakowania: 800 g, 2 kg, 4 kg, 8 kgSłowa kluczowe: szczeniaka, szczeniaczka, pieska

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $25.40 $12.70/kg

  • Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 1,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 1,5kg

    Out of stock

    Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzuSzczenięta do 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt rasy shih tzu.  ZDROWA SKÓRA I PIĘKNA SIERŚĆ Receptura karmy sprzyja wzmocnieniu nieprzepuszczalności bariery skórnej i łagodzeniu podrażnień (EPA-DHA, witamina A). Podkreślenie piękna sierści, dzięki dodatkowi oleju z ogórecznika.  OCHRONA PRZEWODU POKARMOWEGO Białka o najwyższej strawności (L.I.P.) oraz optymalna zawartość włókna poprawiają przebieg procesu trawienia i utrzymują prawidłową mikroflorę jelit.  WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI Składniki zastosowane w recepturze karmy sprzyjają rozwijaniu naturalnych sił odpornościowych szczeniąt rasy shih tzu.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET: brachycefaliczna budowa szczęki Wielkość, kształt i tekstura krokietów zostały precyzyjnie dostosowane do brachycefalicznej budowy szczeniąt rasy shit tzu, co ułatwia im chwytanie i rozgryzanie karmy.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, hydrolizat białka zwierzęcego, olej rybny, sole mineralne, olej sojowy, fruktooligosacharydy (0,34%), wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika (0,1%), wyciąg z drożdży (źródło beta-glukanów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 28000 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 570 mg, E1 (Żelazo): 41 mg, E2 (Jod): 4,1 mg, E4 (Miedź): 13 mg, E5 (Mangan): 54 mg, E6 (Cynk): 112 mg, E8 (Selen): 0,09 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z jukki: 125 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 28,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 18,0% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 1,5% - EPA/DHA: 3,0 g/kg.DAWKOWANIE Waga psa Wiek w miesiącach 2 3 4 6 8 10 Dzienna porcja 3 kg 70 g 75 g 80 g 80 g 75 g 75 g 4 kg 85 g 95 g 100 g 95 g 95 g 90 g 5 kg 100 g 110 g 115 g 115 g 110 g 105 g 6 kg 110 g 125 g 130 g 130 g 125 g 120 g 7 kg 120 g 140 g 145 g 145 g 140 g 135 g 8 kg 130 g 155 g 160 g 170 g 165 g 160 g Dostępne opakowania: 500 g, 1,5 kg 

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $25.78 $17.19/kg

  • Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 0,5kg

    Royal Canin Breed Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzu 0,5kg

    Out of stock

    Royal Canin Shih Tzu Puppy karma sucha dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy shih tzuSzczenięta do 10. miesiąca życiaRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla szczeniąt rasy shih tzu.  ZDROWA SKÓRA I PIĘKNA SIERŚĆ Receptura karmy sprzyja wzmocnieniu nieprzepuszczalności bariery skórnej i łagodzeniu podrażnień (EPA-DHA, witamina A). Podkreślenie piękna sierści, dzięki dodatkowi oleju z ogórecznika.  OCHRONA PRZEWODU POKARMOWEGO Białka o najwyższej strawności (L.I.P.) oraz optymalna zawartość włókna poprawiają przebieg procesu trawienia i utrzymują prawidłową mikroflorę jelit.  WZMOCNIENIE NATURALNEJ ODPORNOŚCI Składniki zastosowane w recepturze karmy sprzyjają rozwijaniu naturalnych sił odpornościowych szczeniąt rasy shih tzu.  SPECJALNIE OPRACOWANY KROKIET: brachycefaliczna budowa szczęki Wielkość, kształt i tekstura krokietów zostały precyzyjnie dostosowane do brachycefalicznej budowy szczeniąt rasy shit tzu, co ułatwia im chwytanie i rozgryzanie karmy.SKŁADsuszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, pulpa buraczana, hydrolizat białka zwierzęcego, olej rybny, sole mineralne, olej sojowy, fruktooligosacharydy (0,34%), wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), olej z ogórecznika (0,1%), wyciąg z drożdży (źródło beta-glukanów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).*L.I.P.białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.DODATKI (na 1 kg karmy)Dodatki dietetyczne: Witamina A: 28000 UI, Witamina D3: 800 UI, Witamina E: 570 mg, E1 (Żelazo): 41 mg, E2 (Jod): 4,1 mg, E4 (Miedź): 13 mg, E5 (Mangan): 54 mg, E6 (Cynk): 112 mg, E8 (Selen): 0,09 mg - Dodatki technologiczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki sensoryczne: Wyciąg z jukki: 125 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.SKŁADNIKI ANALITYCZNEBiałko surowe: 28,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 18,0% - Popiół surowy: 7,6% - Włókno surowe: 1,5% - EPA/DHA: 3,0 g/kg.DAWKOWANIE Waga psa Wiek w miesiącach 2 3 4 6 8 10 Dzienna porcja 3 kg 70 g 75 g 80 g 80 g 75 g 75 g 4 kg 85 g 95 g 100 g 95 g 95 g 90 g 5 kg 100 g 110 g 115 g 115 g 110 g 105 g 6 kg 110 g 125 g 130 g 130 g 125 g 120 g 7 kg 120 g 140 g 145 g 145 g 140 g 135 g 8 kg 130 g 155 g 160 g 170 g 165 g 160 g Dostępne opakowania: 500 g, 1,5 kg 

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $8.48 $16.96/kg

Royal Canin
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account