Everything for cats

4240 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Sonstige OTom Zeckenhaken Grün

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $5.71

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • Almo Nature Almo Nature HFC Natural Hühnerbrust 70g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • Almo Nature Almo Nature HFC Jelly Makrele 70g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • Almo Nature Almo Nature HFC Natural Kitten Huhn 70g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • Almo Nature Almo Nature HFC Jelly Ozeanfisch 70g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.71 $24.43/kg

  • Karlie Kitty Brain Train Roundabout

    Karlie Karlie Kitty Brain Train Roundabout

    Out of stock

    Katzen lieben Spiele! Die Kitty Brain Train Spiele fördern die Fitness und die Intelligenz Ihrer Katze! Das Roundabout bietet tolle Jadgmöglichkeiten. Inkl. Spielanleitung. Maße: ca. 19 x 19 cm

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $14.41

  • Kerbl Wollmäuse

    Kerbl Kerbl Wollmäuse

    Out of stock

    Zwei niedliche Wollmäuse zum Spielen und Jagen mit einer Größe von ca. 4,5 cm. Diverse Farben. Eine Farbwahl ist leider nicht möglich, da die Farbe je nach Lagerbestand gewählt wird.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.42

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account