All Products

25001 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • Schesir Schesir Natural Thunfisch 85g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • Schesir Schesir Natural Hühnerfilet 85g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • Regal Regal Adult Bites13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $57.65 $4.24/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Cavalier King Charles 27 Adult7,5kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $61.46 $8.19/kg

  • Regal Regal Lamb Bites13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $66.89 $4.92/kg

  • Regal Regal Salmon 13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $73.02 $5.37/kg

  • Fleischeslust Fleischeslust Meat & Treat Büffel 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.57 $17.85/kg

  • Regal Regal Lean 13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $62.27 $4.58/kg

  • Fleischeslust Fleischeslust Meat & Treat Pferd 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.80 $19.00/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account