All Products

25001 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Schesir Schesir Pouch Thunfisch 100 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.45 $14.50/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • Schesir Schesir Pouch Hühnerfilet 100 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.33 $13.30/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.45 $14.50/kg

  • Schesir Schesir Thunfisch in Gelee85g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • Fleischeslust Fleischeslust Meat & Treat Lachs 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.57 $17.85/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.45 $14.50/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $41.56 $2.31/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • Schesir Schesir Natural Lachs 85g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account