Wet dog food with chicken

159 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Applaws Dog Taste Toppers puszka z kurczakiem, szynką i warzywami 156g

    Applaws Applaws Dog Taste Toppers puszka z kurczakiem, szynką i warzywami 156g

    Out of stock

    Applaws Taste ToppersPokarm dla psów w puszkach Taste Toppers jest najwyższej jakości mięsnym uzupełnieniem dla suchej karmy dla psów. Puszki Taste Toppers zawierają idealną kombinację smakowo-odżywczą.Kawałki Piersi z Kurczaka zostały uzupełnione o Warzywa, Ryż, Tuńczyka, czy Wątrobę Wołową...Puszki Applaws Taste Toppers są polewką do suchej karmy Applaws, nie zawierają żadnych konserwantów lub innych dodatków. Jest to idealne uzupełnienie dla suchej, wysokoenergetycznej karmy Applaws zapewniające naturalną i zdrową dietę dla waszych psów.Zaskocz swojego pupila i wymieszaj suchą karmę ze smakowitymi kawałkami różnych kompozycji smakowych.Uzupełniająca karma dla dorosłych psów.Składniki:Pierś z kurczaka 28%, bulion z kurczaka, szynka 15%, dynia 8%, marchewka 8%, groszek 8%, ryżAnaliza składników:Wilgotność 81%, białko 10%, tłuszcz surowy 1%, popiół surowy 1%, błonnik surowy 0,5%.Dawkowanie: Waga psa Puszki dziennie <5 - 10 kg 1 10 - 25 kg 2  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.25 $20.83/kg

  • Applaws Dog Taste Toppers puszka z kurczakiem 156g

    Applaws Applaws Dog Taste Toppers puszka z kurczakiem 156g

    Out of stock

    Applaws Taste ToppersPokarm dla psów w puszkach Taste Toppers jest najwyższej jakości mięsnym uzupełnieniem dla suchej karmy dla psów. Puszki Taste Toppers zawierają idealną kombinację smakowo-odżywczą.Kawałki Piersi z Kurczaka zostały uzupełnione o Warzywa, Ryż, Tuńczyka, czy Wątrobę Wołową...Puszki Applaws Taste Toppers są polewką do suchej karmy Applaws, nie zawierają żadnych konserwantów lub innych dodatków. Jest to idealne uzupełnienie dla suchej, wysokoenergetycznej karmy Applaws zapewniające naturalną i zdrową dietę dla waszych psów.Zaskocz swojego pupila i wymieszaj suchą karmę ze smakowitymi kawałkami różnych kompozycji smakowych.Uzupełniająca karma dla dorosłych psów.Składniki:Pierś z kurczaka 75%, bulion z kurczaka, ryżAnaliza składników:białko 16%, włókno surowe 0,1%, tłuszcz surowy 1%, popiół surowy 1%, wilgotność 82%Dawkowanie: Waga psa Puszki dziennie <5 - 10 kg 1 10 - 25 kg 2  

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.25 $20.83/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Junior Wątróbka drobiowa 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Junior Wątróbka drobiowa 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (wieprzowina, wołowina, 15% wątróbka drobiowa), składniki mineralne, oleje i tłuszczeAnaliza: białko 10% tłuszcz 7% włókno 0,5% popiół 1,5% wilgotność 80% Dawkowanie: Waga psa 2 - 3 miesiąc 4 - 5 miesiąc 6 - 12 miesiąc 1 - 2,5 kg 80 - 150 g 170 - 185 g 210 g 5 - 10 kg 200 - 560 g 425 - 780 g 505 - 830 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.80 $12.00/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Adult Drób i Makaron 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Adult Drób i Makaron 150g

    Out of stock

    Animonda Vom Feinsten  Wyjątkowe połączenie składników.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psówSkład:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25% drób, wołowina wieprzowina), produkty przemysłu piekarskiego, (1% makaron), substancje mineralneAnaliza: białko 10,5% tłuszcz 4,5% włókno 0,4% popiół 2,5% wilgotność 81% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 190 - 320 g 5 - 10 kg 380 - 640 g 12 - 19 kg 750 - 1050 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.80 $12.00/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Senior Drób i Jagnięcina 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Senior Drób i Jagnięcina 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Vom Feinsten SeniorOd 7 roku życia wszystkie psy powinny dostawać pokarm dostosowany do potrzeb żywieniowych tego okresu życia. Absolutnie najwyższej jakości posiłek serwowany w łatwych do pogryzienia kawałkach, będzie doceniony przez twojego „bardziej dorosłego” psa.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30% drób, wołowina, 8% jagnięcina, wieprzowina), składniki mineralneAnaliza: białko 9,5% tłuszcz 4% włókno 0,5% popiół 2% wilgotność 82% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 205 - 340 g 5 - 10 kg 400 - 680 g 13 - 20 kg 825 - 1140 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.80 $12.00/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Junior Wołowina i Drób 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Junior Wołowina i Drób 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30% wołowina, 25% drób, wieprzowina), składniki mineralne, oleje i tłuszczeAnaliza: białko 10% tłuszcz 7% włókno 0,5% popiół 1,5% wilgotność 80% Dawkowanie: Waga psa 2 - 3 miesiąc 4 - 5 miesiąc 6 - 12 miesiąc 1 - 2,5 kg 80 - 150 g 170 - 185 g 210 g 5 - 10 kg 200 - 560 g 425 - 780 g 505 - 830 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.80 $12.00/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Junior Drób i Serca Indyka 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Junior Drób i Serca Indyka 150g

    Out of stock

    Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla psów.Pies nie mógłby wymagać więcej – nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda.Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów.Skład:mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20% drób, wieprzowina, 8% serca indycze), składniki mineralneAnaliza: białko 11% tłuszcz 7% włókno 0,5% popiół 1,5% wilgotność 80% Dawkowanie: Waga psa 2 - 3 miesiąc 4 - 5 miesiąc 6 - 12 miesiąc 1 - 2,5 kg 80 - 150 g 170 - 185 g 210 g 5 - 10 kg 200 - 560 g 425 - 780 g 505 - 830 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.80 $12.00/kg

  • Animonda vom Feinsten Dog Adult Drób i Cielęcina 150g

    Animonda vom Feinsten Animonda vom Feinsten Dog Adult Drób i Cielęcina 150g

    Out of stock

    Animonda Vom Feinsten Wyjątkowe połączenie składników.Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psówSkład:Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (25% drób, wołowina, 8% cielęcina, wieprzowina), substancje mineralneAnaliza: białko 10,5% tłuszcz 4,5% włókno 0,4% popiół 2,5% wilgotność 81% Dawkowanie: Waga psa Dzienna porcja 2 - 4 kg 190 - 320 g 5 - 10 kg 380 - 640 g 12 - 19 kg 750 - 1050 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.80 $12.00/kg

  • Animonda GranCarno Original Junior Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Junior Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g

    Out of stock

    GranCarno Junior oznacza pyszne, zdrowe i zbilansowane żywienie w najlepszym wydaniu dla rosnących szczeniąt w pierwszym roku życia.Wyselekcjonowane świeże, mięsne składniki gwarantują niezrównany smak, który tak bardzo doceniają psy.GranCarno Junior - dzięki swoim mniejszym, mięsistym kawałkom wielkości kęsa, które są odpowiednie dla szczeniąt - jest szczególnie dostosowany do potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt.  Karma przeznaczona dla szczeniąt Karma mięsna ze świeżych i wyselekcjonowanych składników Zawiera małe, delikatne kawałki Nie zawiera zbóż ani soi Nie zawiera barwników i konserwantów Skład:Nowa receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 29,5% bulion wołowy, 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), minerały, olej krokoszowy, olej z łososiaPoprzednia receptura:40% wołowina (płuca, mięso, serce, wątroba, nerki, wymiona), 28% kurczak (mięso, wątroba, żołądek, szyja), węglan wapnia, olej z łososia (0,2%), chlorek soduAnaliza:Nowa receptura:Białko 10,5%, Tłuszcz 7,5%, Włókno 0,5%, Popiół 2,4%, Wilgotność: 78%Poprzednia receptura:Białko 11%, Tłuszcz 8%, Włókno 0.5%, Popiół 2%, Wilgotność: 77%Dawkowanie: Waga szczeniaka Wiek szczeniaka Dzienna porcja (g) 1,1 - 2,2 kg 3. month 180 - 300 g 2,6 - 3,7 kg 4. month 335 - 435 g 2,6 - 3,7 kg 5. - 6. month 355 g 2,6 - 3,7 kg > 6. month 405 g 5,2 - 7 kg 5. - 6. month 600 g 5,2 - 7 kg > 6. month 680 g

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.48 $8.70/kg

  • Animonda GranCarno Original Adult Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g

    Animonda GranCarno Animonda GranCarno Original Adult Rind Huhn Wołowina + Kurczak puszka 400g

    Out of stock

    Animonda GranCarno Original Adult z wołowiną i kurczakiem w puszce 400 g to mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów (1–6 lat). Łączy dwa popularne, dobrze przyjmowane źródła mięsa – wołowinę i kurczaka – w zbilansowanej, mięsnej recepturze bez zbóż i soi. Specyfikacja produktu Rodzaj: mokra karma pełnoporcjowa (puszka) Dla: dorosłe psy (1–6 lat) Smak: wołowina z kurczakiem Opakowanie: puszka 400 g Kluczowe cechy: bez zbóż i soi, bez barwników i konserwantów, widoczne kawałki mięsa Dlaczego wołowina i kurczak Połączenie wołowiny z kurczakiem to klasyczna, dobrze akceptowana kompozycja mięsa czerwonego i drobiowego. Sprawdza się jako smaczny posiłek na co dzień dla psów bez szczególnych ograniczeń żywieniowych. Kluczowe cechy Karma mięsna ze świeżych, wyselekcjonowanych składników Widoczne, mięsiste kawałki Bez zbóż i soi Bez barwników i konserwantów Skład 38% wołowina (płuca, wątroba, mięso, serca, nerki, wymiona), 30% kurczak (mięso, serca, żołądki, wątroba, gardło), 29,5% bulion wołowy, minerały, olej krokoszowy. Producent zmienił recepturę – w sprzedaży mogą występować opakowania w poprzedniej wersji: 38% wołowina (płuca, wątroba, mięso, serce, nerki, wymiona), 30% kurczak (mięso, serce, żołądek, wątroba, szyja), węglan wapnia. Składniki analityczne Białko: 10,5% – Tłuszcz: 7,5% – Włókno: 0,5% – Popiół surowy: 2,2% – Wilgotność: 78%. (Poprzednia receptura: białko 11%, tłuszcz 8,5%, włókno 0,5%, popiół 1,8%, wilgotność 77%.) Dawkowanie Poniższe wartości są orientacyjne i dotyczą karmienia wyłącznie tą karmą. Dostosuj porcję do aktywności i kondycji psa. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Waga psa Dzienna porcja 3–10 kg 200–490 g 15–35 kg 660–1520 g O czym warto pamiętać Karma jest pełnoporcjowa – można podawać ją samodzielnie jako codzienny posiłek dorosłego psa. Po otwarciu przechowuj puszkę w lodówce (przykrytą) i zużyj w ciągu 1–2 dni; najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. Przy zmianie karmy wprowadzaj ją stopniowo przez kilka dni, aby uniknąć zaburzeń trawienia. Animonda GranCarno – o marce Animonda to niemiecka marka karm dla psów i kotów. GranCarno to linia mokrych, mięsnych karm bez zbóż i soi, oparta na wysokim udziale świeżego mięsa oraz podrobów, z widocznymi kawałkami mięsa w puszce.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.48 $8.70/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Kurczak saszetka 500g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Kurczak saszetka 500g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium Pies Kurczak w saszetce 500 g to pełnoporcjowa karma mokra dla dorosłych psów wszystkich ras. To praktyczny format dla opiekunów, którzy przy każdym posiłku chcą podać świeżą porcję karmy z kurczakiem jako smakowym akcentem receptury. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródła białka: wołowina, kurczak, wieprzowina (wariant smakowy: kurczak) Postać: karma mokra w saszetce Masa netto: 500 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), kurczak 25% (serca, mięso, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 7%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 1%, wilgotność – 76%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%. Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pentahydrat) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg Dawkowanie Masa psa g na dzień 4 kg 375 6 kg 450 8 kg 600 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Kurczak w codziennej, poręcznej porcji Wariant smakowy oparto na kurczaku (serca, mięso, wątroba), uzupełnionym wołowiną, wieprzowiną i jajami. Składniki dodatkowe pełnią role wskazane przez producenta: Ryż naturalny brązowy – źródło łatwostrawnych węglowodanów. Bazylia suszona – wspomaga trawienie. Marchew – wspomaga wzrok. Olej lniany – zapewnia ładną sierść. Dodatek nasion babki płesznik (psyllium) dostarcza naturalnego włókna, które ogólnie sprzyja prawidłowej pracy układu pokarmowego. Zalety Pełnoporcjowa receptura – kompletny codzienny posiłek dorosłego psa. Kurczak jako lżejszy smakowo wariant mięsny. Wysoki udział mięsa i podrobów (wołowina 30%, kurczak 25%, wieprzowina 20%). Poręczna saszetka – zawsze świeża porcja, wygodne dawkowanie. Tabela dawkowania dopasowana do psów od 4 do 8 kg. Na co zwrócić uwagę Zmianę karmy wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni. Wartości dawkowania są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Karmę podawaj w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to marka skierowana do opiekunów ceniących zbilansowaną i pełnowartościową dietę psa. Receptury opierają się na składnikach poddawanych wieloetapowej selekcji, a karmy dostępne są wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.85 $5.70/kg

  • Dolina Noteci Premium Pies Kurczak puszka 800g

    Dolina Noteci Dolina Noteci Premium Pies Kurczak puszka 800g

    Out of stock

    Dolina Noteci Premium Pies Kurczak to pełnoporcjowa karma mokra w puszce 800 g, przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras. Receptura łączy mięso wołowe, kurczaka i wieprzowinę z dodatkiem jaj, marchwi oraz brązowego ryżu, tworząc kompletny codzienny posiłek dla psów, których opiekunowie stawiają na sprawdzoną jakość składników. Specyfikacja produktu Rodzaj karmy: pełnoporcjowa karma mokra Przeznaczenie: psy dorosłe wszystkich ras Główne źródła białka: wołowina, kurczak, wieprzowina (wariant smakowy: kurczak) Postać: karma mokra w puszce Masa netto: 800 g Grupa wiekowa: psy dorosłe Skład wołowina 30% (mięso, płuca, serca, żołądki, wymiona), kurczak 25% (mięso, serca, wątroba), wieprzowina 20% (mięso, wątroba, nerki, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01%. Składniki analityczne białko surowe – 12%, tłuszcz surowy – 6,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,8%, wilgotność – 78%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25% Dodatki Dodatki na 1 kg:Witamina D3 – 450 IU, Witamina E – 40 mg, Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, Mangan (tlenek manganu (II)) – 2 mg, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) – 0,4 mg, Jod (powlekany, granulowany, bezwodny jodan wapnia) – 0,3 mg Dawkowanie Masa psa Puszki 400g na dzień Puszki 800g na dzień 10 kg 2 1 20 kg 3 1,5 30 kg 4 2 40 kg 5 2,5 Podawać w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Zmieniając sposób żywienia psa należy robić to stopniowo przez okres około 5 dni. Psu należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody do picia.Wartości w tabeli są orientacyjne - wielkość porcji może się zmienić w zależności od pory roku, wieku, kondycji i aktywności fizycznej psa. Kurczak i starannie dobrane dodatki roślinne Wariant smakowy oparty jest na kurczaku, uzupełnionym mięsem wołowym i wieprzowym oraz jajami jako naturalnym źródłem białka. Recepturę wzbogacają składniki roślinne, którym producent przypisuje konkretne role: Ryż naturalny brązowy – źródło łatwostrawnych węglowodanów. Bazylia suszona – wspomaga trawienie. Marchew – wspomaga wzrok. Olej lniany – zapewnia ładną sierść. Dodatek nasion babki płesznik (psyllium) to naturalne włókno, które w karmach mokrych ogólnie sprzyja prawidłowej pracy przewodu pokarmowego. Zalety Pełnoporcjowa receptura – może stanowić jedyny, kompletny pokarm dorosłego psa. Wysoki udział mięsa (wołowina 30%, kurczak 25%, wieprzowina 20%) wraz z podrobami. Wysoka wilgotność (78%) wspiera dzienne nawodnienie organizmu. Dodatek oleju lnianego jako źródła kwasów tłuszczowych korzystnych dla sierści. Wygodna puszka 800 g z czytelną tabelą dawkowania dla psów od 10 do 40 kg. Na co zwrócić uwagę Nową karmę wprowadzaj stopniowo, przez około 5 dni, mieszając ją z dotychczasową. Wartości w tabeli dawkowania są orientacyjne i zależą od wieku, kondycji oraz aktywności psa. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody. Karmę najlepiej podawać w temperaturze pokojowej. O marce Dolina Noteci Dolina Noteci Premium to linia karm kierowana do opiekunów, którzy dbają o zbilansowaną i pełnowartościową dietę swoich psów i poszukują produktów o wysokiej jakości. Składniki przechodzą wieloetapowy proces selekcji, a marka dostępna jest wyłącznie w najlepszych sklepach zoologicznych.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $4.32 $5.40/kg

Natvoer hond met kip
Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account