Snacks

2329 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.66 $20.91/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.66 $20.91/kg

  • Yummeez yummeez To GO Geflügel 45g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.15 $25.56/kg

  • Yummeez yummeez To GO Lachs 45g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.15 $25.56/kg

  • Yummeez yummeez To GO Lamm 45g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.15 $25.56/kg

  • Yummeez yummeez To GO Pansen 45g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.15 $25.56/kg

  • Yummeez yummeez To GO Rind 45g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.15 $25.56/kg

  • Yummeez yummeez To GO Wild 45g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.15 $25.56/kg

  • ZippyPaws Pluszowa zabawka dla psa Snufflerz Cheeseburger [ZP1150]

    BUBA Pet ZippyPaws Snufflerz Cheeseburger - pluszowa zabawka węchowa bez piszczałki

    Out of stock

    WstępZippyPaws Snufflerz Cheeseburger to pluszowa zabawka węchowa, która zamienia zwykłe podawanie smaczków w angażującą „misję poszukiwawczą”. W środku znajdziesz kilka warstw materiału tworzących kryjówki na przysmaki – pies musi węszyć, przekładać noskiem panele i cierpliwie wydobywać nagrody. To świetny sposób na zajęcie psa w domu, ograniczenie nudy i wyciszenie emocji, szczególnie gdy pogoda lub plan dnia nie sprzyjają długim spacerom. Specyfikacja produktu Rodzaj: interaktywna pluszowa zabawka węchowa (snuffle toy) Kształt: cheeseburger (mata węchowa w formie zabawki) Liczba warstw/kryjówek: 6 materiałowych paneli na smakołyki Dźwięk: brak piszczałki (zabawa bardziej „na skupienie”) Wypełnienie: eko-wypełnienie w 100% z materiałów z recyklingu Detale: haftowane elementy, solidne zapięcie na rzep Wymiary zabawki: 12,5 x 15 x 15 cm Wymiary po rozłożeniu: 96 x 13 x 5 cm Przeznaczenie: dla psów Jak działa i dlaczego jest potrzebnyPsy poznają świat głównie nosem – praca węchowa naturalnie je uspokaja, męczy w zdrowy sposób i daje poczucie „zadania do wykonania”. Snufflerz Cheeseburger wykorzystuje ten instynkt: chowasz przysmaki pomiędzy warstwami materiału, a pies krok po kroku wyszukuje je węchem i wydobywa pyskiem.Dlaczego to ma znaczenie? Wiele psów (zwłaszcza aktywnych, młodych lub ras mocno zorientowanych na pracę) nudzi się w domu i szuka sobie zajęcia – gryzienia mebli, szczekania, zaczepiania domowników. Zabawka węchowa pomaga przekierować energię na bezpieczną aktywność umysłową. Dodatkowo spowalnia jedzenie smakołyków i uczy cierpliwości, co bywa pomocne u psów łapczywych oraz w treningu samokontroli. Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyProdukt jest przeznaczony dla psów i sprawdzi się szczególnie w poniższych sytuacjach: Wielkość psa: małe, średnie i duże psy – o ile nie są to bardzo silne niszczyciele, którzy rozrywają pluszaki w kilka minut. Wiek: szczenięta (pod kontrolą), dorosłe i seniorzy – praca węchowa jest bezpieczna także dla starszych psów, bo nie obciąża stawów. Styl życia: psy mieszkające w mieszkaniu, psy pracujące głową (np. uczące się komend), psy potrzebujące wyciszenia po spacerze, a także zwierzaki, które zostają same w domu i potrzebują zajęcia. Temperament: psy ciekawskie, łakome, lubiące szukać jedzenia i rozwiązywać proste „łamigłówki”. Jak stosować Rozłóż zabawkę, aby odsłonić warstwy materiału i kryjówki. Włóż do środka drobne, aromatyczne smakołyki (najlepiej takie, które nie kruszą się nadmiernie i nie brudzą materiału). Zepnij/upołóż panele tak, aby pies musiał użyć nosa i pyska, a nie tylko „wytrząsnąć” zawartość. Podaj zabawkę psu i pozwól mu pracować w swoim tempie. Na początku ułatw zadanie – chowaj smakołyki płycej. Po zabawie usuń resztki jedzenia i schowaj zabawkę, aby utrzymać jej atrakcyjność. Wskazówka: jeśli pies szybko się frustruje, zacznij od 2–3 kryjówek z łatwym dostępem, a dopiero potem zwiększ poziom trudności. Zalety Angażuje węch i umysł, skutecznie redukując nudę w domu 6 warstw materiału pozwala regulować poziom trudności zabawy Brak piszczałki – dobra opcja dla opiekunów ceniących ciszę oraz psów, które łatwo się nakręcają dźwiękiem Eko-wypełnienie w 100% z materiałów z recyklingu Pluszowa, przyjemna w dotyku forma – zachęca do spokojnej aktywności Haftowane detale (zamiast łatwych do odgryzienia plastikowych elementów) Pomaga w treningu samokontroli i w spowolnieniu podawania smakołyków Wady Nie jest to gryzak – u psów niszczących pluszaki może szybko ulec uszkodzeniu Wymaga nadzoru opiekuna, szczególnie przy pierwszych zabawach i u silnych psów Po zabawie trzeba usunąć okruchy/przysmaki, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów i zainteresowania „na siłę” Nie zastąpi spaceru – to uzupełnienie aktywności, a nie pełna alternatywa ruchu BezpieczeństwoNie zostawiaj psa bez opieki podczas zabawy. Regularnie sprawdzaj stan zabawek węchowych: jeśli pojawią się rozdarcia, luźne nitki lub elementy, które pies może połknąć, zabawkę należy wymienić. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Najczęstsze błędy opiekunów Chowanie zbyt dużych lub tłustych przysmaków, które brudzą materiał i zniechęcają do dalszego używania Podawanie zabawki na śliskiej podłodze – lepiej sprawdzi się dywan/mata, żeby nie uciekała spod nosa Zbyt wysoki poziom trudności na start, który powoduje frustrację i rozrywanie materiału Zostawianie zabawki „na stałe” – pies szybciej się nią znudzi; lepiej rotować zabawki FAQCzy to jest mata węchowa?To zabawka węchowa w formie cheeseburgera, działająca jak kompaktowa mata węchowa: ma warstwy materiału z kryjówkami na smakołyki.Czy nadaje się dla dużych ras (FEEDFIX_MOLOS)?Tak, o ile pies bawi się spokojnie i nie traktuje pluszaka jak przedmiotu do rozszarpywania. Dla molosów i silnych psów kluczowy jest nadzór i dopasowanie trudności, aby skupiały się na węszeniu.Jak często używać?Nawet codziennie w krótkich sesjach (np. 5–15 minut), jako element wzbogacenia środowiska i nagroda za spokojne zachowanie. O marceBUBA Pet to marka oferująca praktyczne akcesoria i zabawki dla zwierząt, tworzone z myślą o codziennym komforcie opiekunów i realnych potrzebach pupili. Produkty wyróżniają się funkcjonalnym podejściem (zabawa, aktywizacja, bezpieczeństwo), estetycznym wykonaniem oraz doborem materiałów, które dobrze sprawdzają się w domowym użytkowaniu. W ofercie marki znajdziesz rozwiązania wspierające mądrą zabawę, trening i wzbogacanie środowiska psa.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $17.85

  • ZippyPaws Pluszowa zabawka dla psa Snufflerz Roll Burrito [ZP1149]

    BUBA Pet ZippyPaws Snufflerz Roll Burrito - rozwijana mata węchowa na przysmaki

    Out of stock

    Wstęp„Czas na niuchanie” w wersji, która naprawdę wciąga. ZippyPaws Snufflerz Roll Burrito to pluszowa, rozwijana mata węchowa w formie apetycznego burrito, zaprojektowana do chowania smaczków między warstwami materiału. Dzięki temu pies nie tylko się bawi, ale też pracuje nosem, koncentruje się i je wolniej. Po zabawie zabawkę możesz zwinąć w rulon – łatwo ją schować, zabrać w podróż i szybko podać psu, gdy potrzebuje zajęcia.Specyfikacja produktu Produkt: ZippyPaws Snufflerz Roll Burrito (ZP1149) Typ: pluszowa zabawka dla psa / mata węchowa do chowania przysmaków Wymiary: ok. 23 × 41 × 3 cm Konstrukcja: wielowarstwowa, rozwijana (możliwość zwijania po zabawie) Zastosowanie: zabawa węchowa, stymulacja umysłowa, spowalnianie jedzenia Forma: burrito z kieszonkami/warstwami na smaczki Jak działa i dlaczego jest potrzebnyPies poznaje świat przede wszystkim nosem. Węszenie i „polowanie” na jedzenie to naturalne zachowania, które w domu często są ograniczone do miski postawionej na podłodze. Snufflerz Roll Burrito wykorzystuje tę potrzebę: ukrywasz smaczki w fałdach i warstwach zabawki, a pies musi je odnaleźć, wysunąć lub „wydłubać” pyskiem i językiem.To prosta, ale bardzo skuteczna forma pracy umysłowej. Zamiast szybkiego połknięcia porcji jedzenia, pies spędza czas na węszeniu, analizie zapachu i precyzyjnym wydobywaniu kąsków. Taka aktywność pomaga rozładować napięcie, zmniejsza nudę, potrafi też ułatwić wyciszenie po spacerze. Dodatkowo zabawka może pełnić rolę narzędzia do spowalniania jedzenia (szczególnie u psów łapczywych), co bywa pomocne przy problemach żołądkowych, ulewaniu czy wzdęciach wynikających z jedzenia „na raz”.Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyTo zabawka przeznaczona dla psów, które lubią pracę nosem oraz potrzebują zajęcia w domu. Najlepiej sprawdzi się: Dla psów małych i średnich – rozmiar 23 × 41 cm daje sporo miejsca na chowanie smaczków, a jednocześnie jest poręczny w użyciu. Dla psów młodych i dorosłych – szczenięta uczą się koncentracji i spokojnej pracy przy jedzeniu, dorosłe psy dostają wartościowe urozmaicenie dnia. Dla psów łapczywych – jako forma spowolnienia jedzenia lub podawania części dziennej porcji w atrakcyjniejszy sposób. Dla psów mieszkających w mieście lub przy ograniczonej ilości ruchu – kiedy nie da się zrobić długiego spaceru, węszenie pomaga „zmęczyć głowę”. Dla psów ras molosowatych (tag FEEDFIX_MOLOS) – jako spokojna aktywność w domu; warto dobrać wielkość smaczków i kontrolować intensywność, bo silniejsze psy mogą próbować szarpać zabawkę. Jeśli Twój pies jest bardzo niszczycielski i lubi rozrywać pluszaki, produkt może wymagać ścisłego nadzoru lub może nie być najlepszym wyborem jako zabawka do samodzielnego zostawienia na długo.Jak stosować Rozwiń burrito na płasko, aby odsłonić warstwy i zakamarki. Umieść przysmaki lub część karmy w różnych miejscach (płycej na start, głębiej gdy pies „załapie” zasadę). Zwiń lekko zabawkę lub pozostaw częściowo rozwiniętą – dopasuj trudność do doświadczenia psa. Podaj psu zabawkę i pozwól mu węszyć oraz wydobywać smaczki. Po zakończeniu zabawy sprawdź, czy nie zostały resztki jedzenia w zakamarkach, a następnie zawiń w rulon i odłóż. Wskazówka: używaj suchych, niewielkich przysmaków, które nie brudzą materiału. Jeśli podajesz karmę, wybieraj granulki o rozmiarze dopasowanym do psa.Zalety Wspiera naturalną potrzebę węszenia i „poszukiwania” jedzenia. Zapewnia stymulację umysłową i pomaga ograniczyć nudę w domu. Może spowalniać jedzenie u psów łapczywych. Wielowarstwowa konstrukcja pozwala stopniować poziom trudności. Możliwość zwinięcia – łatwe przechowywanie i wygoda w podróży. Atrakcyjny, zabawny design burrito zachęca do interakcji. Wady Nie jest to zabawka dla psów, które intensywnie rozszarpują pluszaki – wymaga nadzoru. Przy mokrych lub tłustych smaczkach może szybciej się brudzić i wymagać częstszego czyszczenia. U bardzo dużych, silnych psów może być zbyt łatwa lub zbyt delikatna jako „szarpak”. BezpieczeństwoNie pozostawiaj psa bez opieki podczas zabawy. Regularnie kontroluj stan zabawki (szwy, warstwy, elementy materiału). Jeśli zauważysz uszkodzenia, zabawkę należy wymienić, aby ograniczyć ryzyko połknięcia fragmentów. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.Wskazówki, żeby zabawa trwała dłużej Mieszaj zapachy: część przysmaków mocniej aromatycznych, część mniej – pies musi bardziej się skupić. Zmieniaj miejsca ukrycia: raz płycej, raz głębiej w warstwach. Wprowadź krótkie sesje: 5–15 minut intensywnego węszenia często „męczy” bardziej niż długi spacer. Jeśli pies szybko „czyści” zabawkę, podawaj mniejsze kąski i układaj je rzadziej, by musiał szukać kolejnego zapachu. Najczęstsze błędy Podawanie zbyt dużych przysmaków – pies szybciej się frustruje i może próbować rozrywać materiał. Zostawianie zabawki na cały dzień – węszenie ma być zadaniem, a nie stałym „gryzakiem”. Brak stopniowania trudności – na początku smaczki powinny być łatwe do znalezienia, by pies zrozumiał zasadę. Ignorowanie kontroli stanu zabawki – zużyty pluszak może stać się ryzykowny. FAQCzy mogę podać w zabawce karmę zamiast smaczków?Tak, szczególnie suchą. To dobry sposób na spowolnienie jedzenia i urozmaicenie posiłku.Czy to jest zabawka dla szczeniaka?Może być, jeśli szczeniak nie ma jeszcze silnej potrzeby gryzienia i rozrywania. Zawsze zaczynaj od łatwych kryjówek i nadzoruj zabawę.Czy zabawka nadaje się do aportowania?To przede wszystkim mata węchowa do pracy nosem, nie klasyczny aport. Najlepiej sprawdza się w spokojnej zabawie w domu.O marceBUBA Pet to marka oferująca akcesoria i zabawki dla zwierząt dobierane z myślą o codziennym komforcie opiekunów i potrzebach psów. Wyróżnia ją praktyczne podejście do produktów: mają być użyteczne w domu, proste w obsłudze i dawać realną wartość w postaci aktywizacji, zajęcia oraz urozmaicenia rutyny. W ofercie znajdziesz rozwiązania nastawione na bezpieczną zabawę, stymulację oraz wspieranie dobrych nawyków żywieniowych.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $21.19

  • Sale -5% Zolux Kość z szynki parmeńskiej L 370g

    Zolux Zolux Kość z szynki parmeńskiej L 370g

    Out of stock

    Zolux Kość z szynki parmeńskiej  Rozmiar large (ok. 27 cm) 1 sztuka Włoska kość z szynki parmeńskiej z kawałkami soczystego mięsa. Przysmak dla psów powyżej 1 roku życia.Kość z szynki parmeńskiej z kawałkami soczystego mięsa do obgryzania, żucia, zabawy. Pakowana próżniowo, co gwaratuje świeżość i aromat. Najwyższa jakość włoskiej wieprzowiny sprawi, że pies nie oprze się temu gryzakowi, który dzięki smakowitym i aromatycznym kawałkom mięsa, stanowi idealną nagrodę dla Twojego psa. Sprawdzi się też jako pyszny sposób na zajęcie go przez dłuższy czas.Analiza:tłuszcze i oleje surowe 28,50%, popiół surowy 22,12%, białko surowe 19,50%, włókno surowe 3,50%, wilgotność 15,00%, Wapń 9,31%, Fosfor 2,07%.Uwaga:Podawać pod nadzorem - kość jest przeznaczona do obgryzania, nie pownna być zjedzona w całości.Kości należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.Należy pamiętać, by zapewnić psu dostęp do świeżej, czystej wody.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.92 $2.78

  • Sale -5% Zolux Kość z szynki parmeńskiej M 170g

    Zolux Zolux Kość z szynki parmeńskiej M 170g

    Out of stock

    Zolux Kość z szynki parmeńskiej  Rozmiar medium (ok. 18 cm) 1 sztuka Włoska kość z szynki parmeńskiej z kawałkami soczystego mięsa. Przysmak dla psów powyżej 1 roku życia.Kość z szynki parmeńskiej z kawałkami soczystego mięsa do obgryzania, żucia, zabawy. Pakowana próżniowo, co gwaratuje świeżość i aromat. Najwyższa jakość włoskiej wieprzowiny sprawi, że pies nie oprze się temu gryzakowi, który dzięki smakowitym i aromatycznym kawałkom mięsa, stanowi idealną nagrodę dla Twojego psa. Sprawdzi się też jako pyszny sposób na zajęcie go przez dłuższy czas.Analiza:tłuszcze i oleje surowe 28,50%, popiół surowy 22,12%, białko surowe 19,50%, włókno surowe 3,50%, wilgotność 15,00%, Wapń 9,31%, Fosfor 2,07%.Uwaga:Podawać pod nadzorem - kość jest przeznaczona do obgryzania, nie pownna być zjedzona w całości.Kości należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.Należy pamiętać, by zapewnić psu dostęp do świeżej, czystej wody.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.17 $2.06

Snacks - Fidello

Dog Snacks – Responsible Treats for Every Day

At Fidello, you’ll find a wide range of tasty and wholesome dog snacks. Whether you’re looking for training treats, long-lasting chews, or a simple way to spoil your dog, we have the perfect snack for every pup. Made with natural ingredients, our snacks don’t just taste great — they also support your dog’s health and well-being.

Why Choose Dog Snacks from Fidello?

At Fidello, quality comes first. Our snacks are carefully selected to meet your dog’s needs, without unnecessary additives or artificial flavors. Whether you’re searching for snacks that support specific dietary needs or simply want a healthy reward, our range includes something for dogs of every age, size, and breed.

Popular Dog Snack Options

Training Treats: Small, healthy bites — like our training snacks — perfect for keeping your dog motivated during training sessions.
Chew Snacks: Long-lasting chews that satisfy your dog’s natural chewing instinct while helping maintain clean teeth. Try our pressed bones for even longer chewing pleasure.
Hypoallergenic Snacks: Ideal for dogs with sensitive stomachs or food allergies. Also explore our dietary food selection for extra support.
Healthy Treats: Snacks enriched with nutrients such as omega fatty acids and vitamins to promote overall health.

Treat Your Dog to Healthy Snacks

Snacks are more than just a treat — they play an important role in your dog’s training, happiness, and daily routine. At Fidello, we offer snacks that are not only delicious but also contribute to your dog’s well-being. Whether you’re rewarding good behavior or simply want to spoil your furry friend, you can count on our carefully selected range of natural and nutritious options.

More for Your Dog at Fidello

In addition to snacks, Fidello offers everything your dog needs:

  • Dry and wet food for complete daily meals.

  • Training pouches and clickers for easy, effective training.

  • Dog toys and interactive puzzles for mental stimulation and fun.

  • Food and water bowls to make mealtime more enjoyable.

Looking for breed-specific dog food? Check out our breed-tailored recipes, featuring dry and wet food designed specifically for your dog’s unique nutritional needs.

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account