Snacks

2329 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Lachscreme 75g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.74 $36.53/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Leberwurst 75g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.74 $36.53/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Käsecreme 75g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.85 $51.33/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubi Dog Veggie Mousse 75g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.85 $51.33/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubidog Delikatess - Baconcreme 75 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $30.40/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubidog Delikatess - Fleischbällchen 120 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.86

  • Hansepet - Tubidog Tubidog Delikatess - Geflügelcreme 75 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $30.40/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubidog Delikatess - Lachscreme 75 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $30.40/kg

  • Hansepet - Tubidog Tubidog Delikatess - Leberwurst 75 g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $2.28 $30.40/kg

  • TUF TUF Dental Sticks dla psa 3szt

    Bult TUF TUF Dental Sticks dla psa 3 szt. - z algami morskimi na świeży oddech

    Out of stock

    WstępTUF TUF Dental Sticks to funkcjonalne przysmaki dentystyczne dla psa, stworzone po to, by codzienna higiena jamy ustnej była prostsza i przyjemniejsza. Gryzienie to naturalna potrzeba większości psów, a odpowiednio zaprojektowany „dental stick” potrafi połączyć nagrodę z realnym wsparciem dla zębów i dziąseł. Te pałeczki wyróżniają się dodatkiem alg morskich oraz teksturą, która pomaga mechanicznie usuwać osad z powierzchni zębów w trakcie żucia. Regularne podawanie może ograniczać powstawanie płytki nazębnej, zmniejszać ryzyko odkładania się kamienia i poprawiać komfort psa – zwłaszcza gdy pojawia się nieświeży oddech.To produkt uzupełniający dietę: nie zastępuje karmy, ale może stać się częścią rutyny pielęgnacyjnej obok szczotkowania i kontroli stomatologicznych. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki, co ułatwia przetestowanie produktu lub stosowanie go jako wygodnej, krótkiej kuracji wspierającej higienę jamy ustnej. Specyfikacja produktu Nazwa: TUF TUF Dental Sticks dla psa Rodzaj: przysmaki / ciastka funkcjonalne (dentystyczne) Liczba sztuk w opakowaniu: 3 Marka: Bult Przeznaczenie: wsparcie higieny jamy ustnej (zęby, dziąsła, oddech) Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 56% (wieprzowe), produkty pochodzenia roślinnego, gliceryna, algi morskie Analiza: białko surowe 17,3%; tłuszcz surowy 29,6%; wilgotność 12%; popiół surowy 1,7%; włókno surowe 1,7% Podawanie: między posiłkami jako przekąska; zapewnić stały dostęp do świeżej wody Kod kreskowy (EAN): 5903802475050 Jak działa i dlaczego jest potrzebnyU większości psów problem z oddechem i odkładającym się osadem zaczyna się od płytki nazębnej. To miękki nalot, w którym rozwijają się bakterie. Jeśli nie jest regularnie usuwany, z czasem może mineralizować się w twardszy kamień nazębny. TUF TUF Dental Sticks działają przede wszystkim mechanicznie: podczas gryzienia struktura przysmaku ociera się o powierzchnię zębów, pomagając usuwać część nalotu, szczególnie z zębów trzonowych i przedtrzonowych – tam, gdzie najczęściej gromadzi się osad.Drugi element to wsparcie składnikami: dodatek alg morskich jest ceniony w produktach dentystycznych, ponieważ może wspierać ograniczanie odkładania się kamienia oraz pomagać w utrzymaniu świeższego oddechu. Jednocześnie gryzienie masuje dziąsła, co sprzyja ich lepszemu ukrwieniu i może poprawiać komfort jamy ustnej u psów, które mają tendencję do wrażliwych dziąseł. To szczególnie istotne, bo zaniedbana jama ustna potrafi wpływać na samopoczucie psa: spadek apetytu, wybiórczość pokarmowa, niechęć do zabawy gryzakami, a w dłuższej perspektywie konieczność zabiegów stomatologicznych.Warto pamiętać: żaden przysmak dentystyczny nie zastąpi szczotkowania, ale może znacząco ułatwić utrzymanie lepszej higieny między myciami zębów oraz w okresach, gdy pies dopiero uczy się akceptować szczoteczkę. Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyProdukt przeznaczony jest dla psów. Najlepiej sprawdzi się u pupili, które: mają skłonność do nieświeżego oddechu i szybkiego odkładania się płytki nazębnej, lubią żuć i chętnie przyjmują przysmaki w formie pałeczek, są na etapie budowania nawyku higieny jamy ustnej (np. młode psy po wymianie zębów), żyją w domu i mają ograniczony dostęp do naturalnych, długotrwałych form ścierania osadu (np. brakuje im twardych gryzaków o kontrolowanym składzie). Wielkość i wiek: ze względu na to, że jest to przysmak do żucia, najlepiej dopasować go do gabarytu psa i sposobu gryzienia. Dla psów miniaturowych warto podawać pod kontrolą i rozważyć podzielenie na mniejsze części, jeśli pupil ma tendencję do łapczywego połykania. Dla psów średnich i dużych będzie dobrym uzupełnieniem codziennej rutyny, zwłaszcza gdy gryzienie jest dla nich naturalnym sposobem rozładowania napięcia.Styl życia: polecany zarówno psom aktywnym (jako nagroda po treningu), jak i spokojniejszym domownikom, którym chcemy zapewnić dodatkową stymulację żucia oraz wsparcie higieny jamy ustnej. Jak stosowaćPodawaj TUF TUF Dental Sticks między posiłkami, jako przekąskę funkcjonalną. Dobrym nawykiem jest podawanie przysmaku w stałej porze dnia, np. po spacerze lub wieczorem, aby pies kojarzył go z rutyną „czyszczenia zębów”. Zawsze zapewnij dostęp do świeżej wody. Dobierz wielkość porcji do masy ciała psa i jego dziennego zapotrzebowania kalorycznego (przysmaki nie powinny dominować w diecie). Podawaj pod nadzorem, szczególnie jeśli pies ma tendencję do połykania bez gryzienia. Po otwarciu przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Ważne: produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi. Przysmak nie może stanowić podstawowej diety psa. Zalety Wsparcie higieny jamy ustnej poprzez mechaniczne ścieranie osadu w trakcie gryzienia. Dodatek alg morskich – cenione wsparcie w redukcji odkładania się kamienia i poprawie świeżości oddechu. Masowanie dziąseł podczas żucia, co może wspierać ich dobrą kondycję. Smaczna forma nagrody, która pomaga budować regularność w dbaniu o zęby psa. Skład oparty m.in. o mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (56% wieprzowe). Wygodne opakowanie 3 szt. – łatwe do przetestowania lub zabrania w podróż. Może być elementem profilaktyki, uzupełniając szczotkowanie i kontrole stomatologiczne. Wady Nie zastępuje szczotkowania zębów ani profesjonalnych zabiegów stomatologicznych. Przysmaki mają określoną kaloryczność (wysoka zawartość tłuszczu w analizie), więc u psów z nadwagą wymagają szczególnej kontroli porcji. U psów łapczywych istnieje ryzyko połykania większych kawałków – konieczny nadzór opiekuna. Różnice w kolorze i teksturze mogą się zdarzyć z uwagi na naturalne pochodzenie surowców. Bezpieczeństwo i przechowywanieAby przysmak spełniał swoją funkcję i był bezpieczny, podawaj go zawsze w odpowiednich warunkach. Pies powinien spokojnie żuć, a nie „połykać na raz”. Jeśli pupil gryzie intensywnie i szybko kruszy przysmak, kontroluj wielkość fragmentów. W razie potrzeby podaj w kilku częściach. Po otwarciu przechowuj produkt w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięty, aby zachował zapach i odpowiednią konsystencję.Jeśli Twój pies ma skłonność do problemów żołądkowo-jelitowych lub jest na diecie eliminacyjnej, wprowadzaj nowy przysmak stopniowo i obserwuj reakcję. Przy jakichkolwiek wątpliwościach (np. choroby przyzębia, krwawienie z dziąseł, silny brzydki zapach z pyska utrzymujący się mimo higieny) warto skonsultować się z lekarzem weterynarii – problemy stomatologiczne często wymagają diagnostyki, a przysmak pełni wtedy rolę pomocniczą. Najczęstsze błędy w dbaniu o zęby psa Podawanie przysmaku „od święta” – profilaktyka działa najlepiej przy regularności (rutyna jest ważniejsza niż pojedynczy produkt). Brak kontroli kalorii z przekąsek – nawet funkcjonalny przysmak to nadal dodatkowa energia w diecie. Zakładanie, że same gryzaki wystarczą – kamień nazębny może wymagać usunięcia w gabinecie, a domowa pielęgnacja ma zapobiegać narastaniu problemu. Podawanie bez nadzoru psu, który łapczywie połyka – bezpieczeństwo żucia jest kluczowe. Ignorowanie objawów bólu w jamie ustnej (niechęć do gryzienia, jednostronne jedzenie, ślinienie, krwawienie). Wskazówki dla lepszego efektuJeśli zależy Ci na zauważalnym wsparciu higieny, połącz TUF TUF Dental Sticks z prostymi nawykami: Wprowadzaj szczotkowanie zębów 2–4 razy w tygodniu (a najlepiej codziennie) pastą dla psów. Dodaj do rutyny kontrolę jamy ustnej: raz w tygodniu obejrzyj zęby i linię dziąseł przy dobrym świetle. Wybieraj zabawki do żucia lub gryzaki dopasowane do siły szczęk psa, aby wspierać naturalne ścieranie osadu. Ustal stałą porę podawania dental sticków – pies szybciej „kupuje” nawyk, gdy czynność jest przewidywalna. W praktyce najlepsze efekty daje konsekwencja: regularne żucie przysmaków dentystycznych pomaga utrzymać czystsze zęby między myciami i może ograniczać nawrót nieprzyjemnego zapachu. FAQCzy te przysmaki mogą jeść szczeniaki?Tak, o ile szczeniak ma już zęby stałe i potrafi bezpiecznie żuć twardsze przekąski. U młodszych psów podawaj pod kontrolą i dopasuj wielkość kawałków.Jak często podawać Dental Sticks?Podawaj między posiłkami jako przekąskę. Częstotliwość dopasuj do diety i masy ciała psa, pamiętając, że przysmaki nie mogą stanowić podstawy żywienia.Czy produkt pomoże na brzydki zapach z pyska?Może pomóc, jeśli przyczyną jest nalot bakteryjny i płytka nazębna. Jeśli zapach jest bardzo intensywny lub pojawił się nagle, skonsultuj problem z weterynarzem (czasem przyczyna leży w zębach, dziąsłach lub układzie pokarmowym).Dlaczego przysmaki mogą różnić się wyglądem?Różnice w barwie i teksturze wynikają z naturalnego pochodzenia surowców – to zjawisko normalne. O marceBult to marka znana z tworzenia produktów dla zwierząt opartych na praktycznych recepturach i prostym podejściu do jakości. W ofercie znajdują się zarówno karmy, jak i przysmaki, które mają wspierać codzienne potrzeby psów – od nagradzania w treningu po produkty funkcjonalne, takie jak przekąski dentystyczne. Bult stawia na czytelne składy, kontrolę jakości i rozwiązania wygodne dla opiekuna: łatwe w podawaniu, z jasnym przeznaczeniem i nastawione na realny efekt w codziennej pielęgnacji.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.31

  • TUF TUF Frykadelki wieprzowe dla psa 3szt

    Bult TUF TUF frykadelki wieprzowe dla psa 3 szt. - chrupiące ciasteczka treningowe

    Out of stock

    WstępTUF TUF Frykadelki wieprzowe to chrupiące ciasteczka dla psa stworzone do nagradzania, motywowania i… bezpiecznego „podkradania” przekąsek w domowym stylu. Mały format i apetyczny zapach sprawiają, że łatwo po nie sięgać podczas spaceru, treningu lub zabawy w domu. To przysmak, który pozwala nagradzać szybko i często, bez konieczności dzielenia dużych gryzaków na kawałki.Receptura opiera się na mięsie i produktach pochodzenia zwierzęcego (z udziałem wieprzowiny), a dzięki chrupkiej strukturze frykadelki dają psu satysfakcję z gryzienia. To dobry wybór, gdy chcesz wzmocnić pozytywne zachowania, zająć psa na chwilę w spokojny sposób albo po prostu sprawić mu przyjemność pomiędzy posiłkami.Specyfikacja produktu Marka: Bult Linia/seria: TUF TUF Rodzaj: przysmaki dla psów (ciastka) Smak/źródło białka: wieprzowina (55% mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego – wieprzowina) Forma: chrupiące ciasteczka Zawartość opakowania: 3 szt. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 55% (wieprzowina), produkty pochodzenia roślinnego, gliceryna, błonnik Analiza: białko surowe 17,3%; tłuszcz surowy 29,6%; wilgotność 12%; popiół surowy 1,7%; włókno surowe 1,7% Przeznaczenie: nagroda, przekąska między posiłkami Przechowywanie: po otwarciu w suchym i chłodnym miejscu Jak działa i dlaczego jest potrzebnyPrzysmaki treningowe działają jak „wzmacniacz” w nauce komend i codziennej komunikacji z psem. Gdy pies dostaje nagrodę natychmiast po wykonaniu zachowania, szybciej kojarzy, co dokładnie było pożądane. TUF TUF Frykadelki wieprzowe pomagają budować motywację, utrwalać komendy i poprawiać koncentrację psa w rozproszeniach (na spacerze, w domu, w obecności gości).Chrupiąca tekstura dodatkowo wzmacnia atrakcyjność nagrody: pies lubi sam akt gryzienia i chrupania, co daje krótką, przyjemną „przerwę” w ćwiczeniach. W praktyce oznacza to, że możesz nagradzać częściej i mniejszymi porcjami, a trening staje się bardziej płynny. To także dobry sposób na urozmaicenie dnia psa — wiele psów potrzebuje małych, pozytywnych bodźców w ciągu dnia, zwłaszcza gdy są pozostawiane same w domu, szybciej się nudzą lub mają dużą chęć do pracy z opiekunem.W składzie znajdują się także składniki odżywcze obecne w surowcu zwierzęcym (m.in. witaminy z grupy B, a także witaminy A i E) oraz minerały takie jak fosfor i żelazo. Przysmak nie zastępuje pełnoporcjowej karmy, ale może stanowić funkcjonalne uzupełnienie codziennych rytuałów nagradzania.Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyTo produkt przeznaczony dla psów. Najlepiej sprawdzi się w sytuacjach, w których liczy się szybka nagroda oraz wygoda podania.Wielkość psa: dla małych, średnich i dużych psów. U małych ras zwykle sprawdzi się jako bardziej „konkretna” nagroda; u dużych psów może być szybkim kęsem motywacyjnym między powtórzeniami ćwiczeń.Wiek: dla psów dorosłych oraz seniorów z prawidłowym uzębieniem. U młodszych psów (po okresie szczenięcym) może wspierać naukę podstaw posłuszeństwa. Jeśli Twój pies ma wrażliwe zęby lub problemy stomatologiczne, wybieraj mniejsze porcje i obserwuj komfort gryzienia.Styl życia: szczególnie polecany dla psów aktywnych, trenujących, uczących się komend, psów rodzinnych oraz tych, które potrzebują dodatkowej motywacji na spacerach. To również dobra opcja dla opiekunów, którzy chcą mieć w kieszeni gotową nagrodę bez brudzenia rąk.Uwaga dietetyczna: jeżeli Twój pies ma alergię na wieprzowinę lub jest na diecie eliminacyjnej, wybierz przysmak z innym białkiem. Przy tendencji do nadwagi kontroluj liczbę nagród w ciągu dnia.Jak stosowaćPodawaj między posiłkami jako przekąskę lub nagrodę. Najlepsze efekty w treningu uzyskasz, gdy podasz przysmak natychmiast po wykonaniu komendy (w ciągu 1–2 sekund), a następnie dodasz krótką pochwałę słowną.Praktyczne wskazówki dawkowania: dostosuj liczbę ciastek do wielkości psa, poziomu aktywności i ilości nagród w danym dniu. Jeśli wiesz, że czeka Was dłuższy trening, zmniejsz porcję karmy w głównym posiłku, aby utrzymać bilans kaloryczny.Woda: zawsze zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody pitnej.Przechowywanie: po otwarciu trzymaj produkt w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięty, aby zachować chrupkość i aromat.Zalety Chrupiąca forma, która dla wielu psów jest wyjątkowo atrakcyjna i zwiększa motywację w treningu. Wygodna nagroda do podawania na spacerze, w domu i podczas nauki komend. Wieprzowina jako źródło składników odżywczych, w tym witamin z grupy B oraz witamin A i E obecnych w surowcu zwierzęcym. Może wspierać budowanie dobrych nawyków i pozytywnych skojarzeń (np. przy przywołaniu, zakładaniu szelek, spokojnym zachowaniu). Poręczna forma 3 szt. – łatwo kontrolować podawanie i świeżość. Wady Nie jest karmą pełnoporcjową – nie może stanowić podstawy diety. Zawiera wieprzowinę, więc nie sprawdzi się u psów z alergią lub nietolerancją na to białko. Wysoka smakowitość może sprzyjać proszeniu – warto od początku ustalić zasady nagradzania. Przy psach z nadwagą wymaga ścisłej kontroli ilości (tłuszcz surowy 29,6%). Bezpieczeństwo i ważne informacjeProdukt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi. Podawaj wyłącznie pod nadzorem opiekuna, szczególnie jeśli pies ma tendencję do łapczywego jedzenia. Dobieraj wielkość porcji do psa i jego sposobu gryzienia.Pamiętaj, że naturalne różnice w kolorze, zapachu i teksturze są możliwe i wynikają z pochodzenia surowców – poszczególne partie mogą nieznacznie różnić się wyglądem.Najczęstsze błędy opiekunów Podawanie zbyt dużej liczby smakołyków bez zmniejszenia porcji karmy – to najprostsza droga do nadwagi. Nagradzanie z opóźnieniem – pies nie łączy wtedy nagrody z konkretnym zachowaniem. Brak konsekwencji: raz nagradzasz za „siad”, a raz za skakanie – pies uczy się losowo. Trzymanie otwartego opakowania w wilgotnym miejscu – ciastka mogą stracić chrupkość. FAQ – krótkie odpowiedziCzy te frykadelki nadają się na trening posłuszeństwa?Tak. To przysmak nagrodowy, który łatwo podać w odpowiednim momencie, a chrupkość i aromat często dobrze motywują psa.Czy mogę podawać codziennie?Możesz, o ile przysmaki są tylko dodatkiem i mieszczą się w dziennym bilansie energii psa. W razie wątpliwości ogranicz liczbę nagród lub skonsultuj porcje z dietetykiem zwierzęcym.Czy to produkt dla szczeniąt?To przysmak dla psów; u młodych psów po okresie szczenięcym może być używany w treningu, ale zawsze obserwuj tolerancję i sposób gryzienia. Dla bardzo młodych lub wrażliwych szczeniąt lepsze mogą być bardziej miękkie nagrody.O marceBult to marka tworząca produkty dla zwierząt z naciskiem na jakość surowców i praktyczne zastosowanie w codziennej opiece nad psem. Seria TUF TUF powstała z myślą o smakowitych nagrodach, które wspierają trening i budowanie relacji pies–opiekun. Produkty są projektowane tak, by były wygodne w użyciu, atrakcyjne dla psów i jasno opisane składem oraz analizą, co ułatwia świadomy wybór przysmaku dopasowanego do potrzeb pupila.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26

  • TUF TUF Frykadelki wołowe dla psa 3szt

    Bult TUF TUF Frykadelki wołowe dla psa 3szt

    Out of stock

    TUF TUF Frykadelki wołowe dla psaFrykadelki wołowe TUF TUF - przysmak w postaci ciasteczekFrykadelki TUF TUF to ciasteczka, które każdy pies schrupie ze smakiem. Przysmak powstał po to, by rozpieszczać brzuszek Pupila. Dzięki wygodnej formie i małym, poręcznym opakowaniu, można zabrać je ze sobą wszędzie. Będą pyszną nagrodą dla każdego czworonoga, który uwielbia intensywny smak wołowiny.  Frykadelki TUF TUF - podaruj je Pupilowi na deser Frykadelki TUF TUF to mała przekąska, którą można podać jako deser po właściwym posiłku. Chrupanie tych ciasteczek to nie tylko relaks i ogrom radości, ale też korzyści - wspomagają higienę jamy ustnej i usuwają kamień nazębny. Odpowiednie dla wszystkich ras, na każdym etapie życia.Informacje dodatkowe:Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.Przysmak nie może stanowić podstawowej diety psa.Podczas podawania przekąsek należy zapewnić psu dostęp do świeżej wody.Po otwarciu produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.Zmiany w kolorze, teksturze gryzaków uwarunkowane są pochodzeniem naturalnym surowca, produkty z tej samej grupy asortymentowej mogą więc różnić się barwą, teksturą (wyglądem).Skład:Mięso i surowce pochodzenia zwierzęcego 56% (w tym 14% mięsa wołowego), produkty pochodzenia roślinnego, gliceryna, błonnikAnaliza:Tłuszcz surowy: 29.6%Białko surowe: 17.3%Wilgotność: 12%Popiół surowy: 1.7%Włókno surowe: 1.7%Dawkowanie:Podawaj między posiłkami jako przekąskę. Należy zapewnić psu stały dostęp do wody pitnej.

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.34

Snacks - Fidello

Dog Snacks – Responsible Treats for Every Day

At Fidello, you’ll find a wide range of tasty and wholesome dog snacks. Whether you’re looking for training treats, long-lasting chews, or a simple way to spoil your dog, we have the perfect snack for every pup. Made with natural ingredients, our snacks don’t just taste great — they also support your dog’s health and well-being.

Why Choose Dog Snacks from Fidello?

At Fidello, quality comes first. Our snacks are carefully selected to meet your dog’s needs, without unnecessary additives or artificial flavors. Whether you’re searching for snacks that support specific dietary needs or simply want a healthy reward, our range includes something for dogs of every age, size, and breed.

Popular Dog Snack Options

Training Treats: Small, healthy bites — like our training snacks — perfect for keeping your dog motivated during training sessions.
Chew Snacks: Long-lasting chews that satisfy your dog’s natural chewing instinct while helping maintain clean teeth. Try our pressed bones for even longer chewing pleasure.
Hypoallergenic Snacks: Ideal for dogs with sensitive stomachs or food allergies. Also explore our dietary food selection for extra support.
Healthy Treats: Snacks enriched with nutrients such as omega fatty acids and vitamins to promote overall health.

Treat Your Dog to Healthy Snacks

Snacks are more than just a treat — they play an important role in your dog’s training, happiness, and daily routine. At Fidello, we offer snacks that are not only delicious but also contribute to your dog’s well-being. Whether you’re rewarding good behavior or simply want to spoil your furry friend, you can count on our carefully selected range of natural and nutritious options.

More for Your Dog at Fidello

In addition to snacks, Fidello offers everything your dog needs:

  • Dry and wet food for complete daily meals.

  • Training pouches and clickers for easy, effective training.

  • Dog toys and interactive puzzles for mental stimulation and fun.

  • Food and water bowls to make mealtime more enjoyable.

Looking for breed-specific dog food? Check out our breed-tailored recipes, featuring dry and wet food designed specifically for your dog’s unique nutritional needs.

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account