AVADA - Best Sellers

25001 products

Find what you're looking for AI
This feature is still in development. Like humans, our digital assistant sometimes makes mistakes. Not sure? Our customer service team is happy to help.
  • Regal Regal Salmon 13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $72.97 $5.37/kg

  • Fleischeslust Fleischeslust Meat & Treat Büffel 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.57 $17.85/kg

  • Regal Regal Lean 13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $62.23 $4.58/kg

  • Fleischeslust Fleischeslust Meat & Treat Pferd 200g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $3.80 $19.00/kg

  • Schesir Schesir Natural Huhn & Reis 85g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.26 $14.82/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $19.26 $18.88/kg

  • Rasen Scott Celaflor NATUREN Bio Rasendünger für 250qm 10 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $28.85 $2.89/kg

  • Finnern Rinti Extra Chicko Mini Huhn 225g

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $6.34 $28.18/kg

  • Regal Regal Sensi Bites 13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $63.85 $4.69/kg

  • Regal Regal Venison 13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $70.54 $5.19/kg

  • 5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $1.33 $13.30/kg

  • Regal Regal Large Breed Adult 13,6 kg

    Out of stock

    5% extra Fidello Family

    Out of stock

    $57.61 $4.24/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Forgot your password?

    Don't have an account yet?
    Create account